REKLAMA
Ukrywał narkotyki w ustach przed policją

Policjanci z Koszalina zatrzymali mężczyznę, który próbował ukryć amfetaminę. Na widok policjantów schował narkotyk do ust. Odpowie za posiadanie środków odurzających, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Koka

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

1160
Policjanci z Koszalina zatrzymali mężczyznę, który próbował ukryć amfetaminę. Na widok policjantów schował narkotyk do ust. Odpowie za posiadanie środków odurzających, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Pracownicy jednej ze stacji paliw w centrum miasta zawiadomili Policję o dziwnie zachowującym się kliencie i poprosili o interwencję. Dyżurny wysłał na miejsce partol. Gdy radiowóz podjeżdżał pod stację, policjanci od razu zauważyli stojącego tam młodego chłopka, który z kolei na ich widok, włożył sobie coś do ust. Zaniepokojeni tym policjanci natychmiast nakazali chłopakowi otworzenie ust i wyplucie przedmiotu. Kazimierz L. nie chciał wykonać polecenia, więc policjanci sami wyciągnęli mu z buzi, jak się okazało, foliowy woreczek z amfetaminą. Połknięcie przez mężczyznę prawie 0,4 grama, w przypadku nieszczelności lub uszkodzenia woreczka zagrażało jego zdrowiu, a nawet życiu(rotfl;). Kazimierz L. noc spędził w policyjnym areszcie trzeźwiejąc, w wydychanym powietrzu miał ponad 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna ma 22 lata i jest mieszkańcem gminy Mielno. Jest znany policji. Był karany za rozbój i kradzież. Teraz za posiadanie, wbrew przepisom ustawy, środków odurzających stanie przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

SubDBC (niezweryfikowany)
dobrze że mamy tak wspaniałą policje uratowała nieszczęśnika od śmierci!!! jaki idiota trzyma w buzi 0,4 grama?? by się zabić?? aha i jeszcze jedno brawo dla policjantów co uratowali życie samobujcy!
Astacus (niezweryfikowany)
Dobry artykuł na poprawienie humoru :). Jak zwykle nasza dzielna policja ratuje świat przed kolejnym zdegenerowanym bandytom. Wyobraźcie sobie, ile on by staruszek zgwałcił, gdyby przegryzł przez przypadek ten woreczek? Chociaż jak zwykle, szkoda gościa...
Anonim (niezweryfikowany)
Połknięcie przez mężczyznę prawie 0,4 grama, w przypadku nieszczelności lub uszkodzenia woreczka zagrażało jego zdrowiu, a nawet życiu.lol
Anonim (niezweryfikowany)
<h3> koszalin, no tak
Zajawki z NeuroGroove
  • 25D-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Bardzo pozytywne nastawienie. Wiele lokalizacji.

1200µg 25D-NBOME. 1200 mikrogramów substancji. Być może dawka ta skojarzy się komuś z nazwą zespołu psychodelic trans z Ibizy, narodzinami mistrza zen Dōgena Kigena lub śmiercią chińskiego filozofa - Zhu Xi. Bynajmniej nie wybrałem takiej ilości z powodu jej symbolicznego znaczenia. To raczej dawka wybrała mnie. Uściślając - mój kamrat podzielił blotter, w taki sposób, że tworzył on dwie różnej wielkości części.

  • Benzydamina


co: benzydamina i efedryna

doswiadczenie: thc(bardzo duzo), alkohol(kiedys lubilem), grzyby(raz),

dxm(czesto), amfa(nie lubie ale sie zdaza), xtc(2x), kodeina(2x),

galka(1x), lsd(1x), nerwosol(1x), efedryna(kilka razy)

dawka: 6x tussipect + 2x mocna kawa, 3 saszetki tantum rosa(bez odsaczania)

set & setting: pobudzony bo efedryne i kawe walilem troszki wczesniej:),

wesoly i ogulnie zajebiscie ciekawy tego nowego srodka do myca pochwy

  • Lophophora williamsii (meskalina)

Podsylam opis przezycia po Peyotlu, ktorego doswiadczyl Bernard

Roseman, gdy wraz z czlonkami Native American Church uczestniczyl

w sakramencie w poznych latach `50. To je ino fragmencik calosci,

a calosc to "The Peyot Story" - Wishire Book Company 1963...........................................  • Damiana
  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne
  • Tytoń

Dzionek był przepiękny, humor też. Jedynie zmęczenie to minus.

Do czytania poniższego tekstu najlepiej puścić sobie tę składankę https://www.youtube.com/watch?v=eu_MZy84dUc - w dziwny sposób nadaje płynności i pozwala mi się utożsamiać z sobą z tamtej chwili, kiedy to piszę. Może i wam nada rotacji.

>>>Jak doszedłem do tego stanu<<<<

[Przejdź od razu do nagłówka "Uderza!", jeśli się śpieszysz ;)]