REKLAMA
Uczniowie dosypali leki do kawy nauczyciela

Dwóch uczniów jednej ze szkół ponadgimnazjalnych w Chojnie (Zachodniopomorskie) dosypało nauczycielowi do kawy środki psychotropowe. Pedagog trafił do szpitala. Nastolatkom grozi do trzech lat więzienia.

Koka

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

1675
Dwóch uczniów jednej ze szkół ponadgimnazjalnych w Chojnie (Zachodniopomorskie) dosypało nauczycielowi do kawy środki psychotropowe. Pedagog trafił do szpitala. Nastolatkom grozi do trzech lat więzienia. Jak poinformowano w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, policjanci z Chojny zatrzymali 17-letniego Alana W. oraz 18-letniego Mirosława K., którzy w ubiegłym tygodniu, wykorzystując nieuwagę nauczyciela, dosypali do jego filiżanki z kawą dwie rozkruszone tabletki psychotropowe. Po wypiciu kawy dydaktyk miał zawroty głowy, spowolnioną mowę oraz gwałtownie wzrosło mu ciśnienie. Nauczyciela karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Szczecinie. Policjanci znaleźli także w mieszkaniu Alana W. kilka gramów suszu roślinnego, prawdopodobnie marihuany oraz kilkadziesiąt ziaren konopi indyjskiej. Obu uczniom za narażenie nauczyciela na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi do lat trzech więzienia. Alanowi W. za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech. Na razie obaj uczniowie znajdują się pod dozorem policji.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
zawsze chciałem to zrobić! jak widać nie warto ;)
Astacus (niezweryfikowany)
Za pare gram tyle samo co za podanie bez wiedzy środków odurzających... Ot, chore prawo...
WujekPrawda (niezweryfikowany)
Po chooj o tych nasionach piszą jak są legalne... Ćwierć grama suszu i tonę nasion konopi no ja pierdole...
Anonim (niezweryfikowany)
no tak, kawka, moze jeszcze papierosek, pelen relax.. do roboty nieroby! uczyc, wychowywac - na kaweczke to na przerwie!
Anonim (niezweryfikowany)
LOL my jak daliśmy dla naszej nauczycielki klonów to nie pojechała do szpitala ... tylko do domu ;] KOCHAMY CIE
Hawajczyk (niezweryfikowany)
JP
Anonim (niezweryfikowany)
JP2
Zajawki z NeuroGroove
 • Calea zacatechichi
 • Tripraport

W moim łóżku, po pracy, gotowy na wielkie senne wojaże.

Wszystkie sny które byłem sobie w stanie przypomnieć na tyle żeby je opisać:

 • Etanol (alkohol)
 • LSD-25
 • Marihuana
 • MDMA
 • MDMA (Ecstasy)
 • N2O (gaz rozweselający)
 • Tripraport
 • Tytoń

Pozytywne, chęć wyszalenia się po okresie lockdown'u

Szczęście, uczucie do którego wielu w życiu dąży, ale nie każdy wie jak to osiągnąć. Zastanawiali się nad tym artyści, filozofowie, naukowcy i ja. Czy szczęście to jest to na co pracuje się całe życie, czy jest ono wywołane przez konkretne okoliczności. Odpowiedź na pewno nie jest jednoznaczna i u każdego jest inna, ale ja chcę się dowiedzieć co w moim przypadku ono oznacza i w tym raporcie chciałbym wam to przedstawić.

 • Grzyby halucynogenne

Wiek - 17


Substancja – grzyby(30) + palenie(3 kule);


Poziom doświadczenia – grzyby po raz drugi, bakanie – dużo, feta – bardzo rzadko;


Ilość – wywar z 30


Set & Settings – miejsce i czas tego tripa to największy mój błąd chyba w życiu – działka na której byli moi starzy; pomyślicie że jestem pojebany – to prawda heh …Jest godzina 19:00 – właśnie piszę ten tekst • Powój hawajski


substancja: ipomea violacea w liczbie 7 nasion.

doświadczenie: lsa, mj, dxm

set&setting: idealnie, jesteśmy na wakacjach nad jeziorem, łono natury, ciepło, pełen pozytyw.

Postanowiłyśmy jeść powój; ja i dwie moje koleżanki. Jako że był to 'pierwszy raz' dla nich obu, zjadły po 5. Jak zwykle strasznie drażnił mnie smak nasion, w moim odczuciu są obrzydliwe, więc wrzuciłam je do gorącej chińskiej zupki, przez co prawie nie czułam smaku.

randomness