REKLAMA
Samobójstwo po dopalaczach. Jest śledztwo

20-letnia dziewczyna popełniła samobójstwo w lubelskim szpitalu. Wcześniej zażyła dopalacze i piła alkohol.

lotos

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Lublin

Odsłony

3633
20-letnia dziewczyna popełniła samobójstwo w lubelskim szpitalu. Wcześniej zażyła dopalacze i piła alkohol. Róża K. trafiła w zeszły czwartek do szpitala SPSK4 w Lublinie z objawami zatrucia. Przyznała się, że zażywała dopalacze - legalne środki odurzające sprzedawane w sklepach. Pielęgniarki w ubraniu kobiety znalazły puste opakowania po używkach. Kiedy Róża K. leżała w szpitalu, próbowała powiesić się w łazience, jednak w porę zareagował personel placówki. Po tym dziewczyna została przewieziona do innego lubelskiego szpitala - Jana Bożego, gdzie jest oddział toksykologii. Tam Róża K. odmówiła leczenia i wyszła do domu. Rankiem następnego dnia (w piątek, 20 marca) stróż znalazł ją powieszoną w okolicy szpitala. Trwa prokuratorskie śledztwo w tej sprawie. Będzie też przeprowadzona sekcja zwłok. Nazwisko Róży K. widnieje w prokuratorskich aktach. Była jedną z ośmiu kobiet, które zeznały, że były molestowane przez policjanta w Policyjnej Izbie Zatrzymań w Lublinie. W 2007 roku "Gazeta" ujawniła, że Grzegorz K., policjant z izby zgwałcił jedną z zatrzymanych studentek, a kilku innym kobietom proponował seks. W sumie do prokuratury zgłosiło się osiem pokrzywdzonych kobiet. Przed sądem trwa obecnie proces Grzegorza K., teraz już byłego policjanta.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
tak a czemu w tytule nie ma ze samobojstwo po alkoholu albo prze gwalt milicianta
Symbiot (niezweryfikowany)
Dokładnie , kolejny wątpliwy peretekst by wzmocnić walke z dopalaczami. Na pewno nigdy przed zażyciem dopalaczy nie myslała o samobójstwie i nagle jak je zażyła pomysł wpadł jej do głowy. Swoją drogą żal dziewczyny , pewnie gdyby policja miała inne priorytety rzadziej dochodizłoby do takich smutnych wydarzeń.
FlaT^ (niezweryfikowany)
Oh, to na pewno przez dopalacze! Nie przez alkohol, depresję czy molestowanie, a właśnie przez dopalacze...
Anonim (niezweryfikowany)
no nie moge tego czytac. takie zakłamanie to tylko w polsce. Ja bym to powiedzial tak: "zaledwie jedno samobójstwo którego przyczyną w kilku zaledwie procentach MOGŁY być dopalacze to znakomity wynik w porownaniu z innymi powodami wszystkich samobojstw na swiecie". Przeciez juz sie nie pisze o samobojstwach spowodowanych przez alkohol, kapitalizm i wyscig szczurów, zdradę, chorobę, naduzywanie narkotyków, rozczarowania światem i mnóstwo innych bo do tyych powodów juz przywykliśmy. Doplaczze to świetna rozrywka = zaledwie jeden "udział" w samobójstwie. Ale ciemnogród łyknie newsa jak Pamela spermę Tuska
biomech (niezweryfikowany)
noo.. peewnie.. . pomijajac 666 innych czynnikow to mozna mowic ze przyczyna mogly byc dopalacze. .. alkohol tez jest tu podejrzany.... V.
Anonim (niezweryfikowany)
Oczywiscie wnioski są proste - DOPALACZE ZABIJAJĄ!! Te podłe , złe środki. Usłyszymy za niedługo "Dopalacze zabiły mi ojca i zgwałciły matke". To na pewno nie jest wina tej kobiety , to wina pigułek. I prosze mi tu nie mydlić oczu że codziennie giną w Polsce tysiące osób od alkoholu i tytoniu. To nie jest istotne. Istotne że DOPALACZE SĄ NAJWIĘKSZYM ZŁEM!!
Anonim (niezweryfikowany)
co za pierdolona manipulacja faktami. 95% naszych wykRZtaUconych obywateli popierajacych PO czyta tylko nagłówki artykułu do konca nie doczytajac i pojdzie fama ze dopalacze sa złe i zabijaja. BTw. Gw i te cale walterowskie media bardzo czesto daja nagłówek artykułu z zupelnie innym znaczeniem niz jest mowa w artykule. Nic noewgo pierdolona manipulacja.
Anonim (niezweryfikowany)
pewnie się jej nie udało przedawkować, to się powiesiła
roznietobywa (niezweryfikowany)
ja pierdole.
Jimmi (niezweryfikowany)
Czegokolwiek i cokolwiek i ktokolwiek nie robił by po zażyciu dopalaczy, to niech pamięta o tym co napisane jest na paczce, którą kupił "Produkt nie nadaje się do spożycia przez ludzi, w razie zażycia niezwłocznie skontaktuj się z lekarzem" kupię sobie farbę emulsyjną i wypije całe wiadro duszkiem, będę miał kolorową śmierć, wcześniej oczywiście napiję się wódki i zostanę zgwałcony, a wtedy ujrzycie tu nagłówek "Śmierć po farbie emulsyjnej -> Chłopakowi udało się jeszcze popełnić samobójstwo".
sterben (niezweryfikowany)
"Była jedną z ośmiu kobiet, które zeznały, że były molestowane przez policjanta w Policyjnej Izbie Zatrzymań w Lublinie" ale kurwa zabic to sie chciala przez dopalacze, oczywiscie.
Anonim (niezweryfikowany)
Używki, obojetnie jakie czy to alkohol czy amfetamina pomagają tylko w samobujstwie.
Jaromir (niezweryfikowany)
Podstawowe pytanie brzmi, jak trzeba być skrajnie popierdolonym, ażeby kobietę, która przed kilkoma godzinami chciała się wieszać w szpitalnej łazience wypuszczać do domu?! -_-'
Anonim (niezweryfikowany)
w holandii też winowajce znaleźli do zdelegalizowania grzybów, samobójczynie, która to podobno pod wpływem psylocybów wskoczyła do rzeki z mostu. winnych szukają nie tam gdzie trzeba
Anonim (niezweryfikowany)
a Żewłakow strzelił samobója.. pewnie po dopalaczach był
Anonim (niezweryfikowany)
Pytanie brzmi: Co brał Boruc??
che (niezweryfikowany)
Prowadź nas, generalissimusie!
Anonim (niezweryfikowany)
Boruc murawe palil
prosiak44 (niezweryfikowany)
A potem wyszliśmy na miasto z kumplem.Spotkaliśmy staruszkę,która grzebała w koszu na śmieci.Dałem jej 10 złotych i kumpel dał 10.Powiedziała nam,że całe życie pracowała i nadal musi.W taki właśnie sposób.Zeby mieć na chleb.Powiedziała,że to przez tego Niemca.Odpowiedziałem jej tak:jakby to był Niemiec,to by ludzie po koszach nie grzebali.To syn Diabła i garbatej suki,a nie Niemiec.Zapytała się mnie kiedy będzie lepiej i czy ona tego dożyje.Odpowiedziałem jej tak:już jutro będzie lepiej.Zobaczy pani.Popędzimy ten bolszewicko-faszystowski syf w pizdu.Jak się zjednoczymy to władzia będzie popierdywać na nasz widok.Od Bugu do Odry,od Tatr do Bałtyku.Jak jedna matka.Rozpierdolmy ten syf.W tych hujowych czasach musimy być SOLIDARNI i zjednoczeni.Musimy mówić jednym głosem.Mam pomysł,przedstawię go wkrótce WTAJEMNICZONYM i zaczniemy działać.WOLNOŚĆ kurwa!!!
DMT (niezweryfikowany)
hehe ale Cie ponosi ^^ chociaz ta inicjatywa jest teraz potrzebna
pilleater (niezweryfikowany)
Hmm, a to że pies ją zgwałcił to jebnięty autor nie dostrzega. Widzi tylko te złe substancje, dopalacze. Debile
Anonim (niezweryfikowany)
Nie mogła pozbyć się z umysłu traumatycznego przeżycia,nie umiała sobie pomóc.Ucieczka w narkotyki nie pomogła i tragedia gotowa.
Mr. Cogito (niezweryfikowany)
Swoją drogą to głupia z niej pi*da, zamiast wyrzucic te opakowania to ta dała prasie świetny (jak dla kogo) nagłówek :/
Anonim (niezweryfikowany)
Można to udowodnić że każdy samobójca w polsce jadł ziemniaki... Zakazać kurwa ziemniaków bo to zło największe!! Każdy morderca też jadł ziemniaki... Wszyscy gwałciciele również... A każdy kto bierze heroine też od nich zaczynał... Zakazać tego!!
Anonim (niezweryfikowany)
umiecie czytac czy te dragsy wypalily wam juz resztki rozumu? Tytul artykułu wyraznie mowi:"Samobojstwo PO dopalaczach. Jest sledztwo" Przeciez pisza prawde, brala dopalacze a w kolejnych dniach popelnila samobojstwo. Nie napisali ze sie zabila PRZEZ dopalacze. Dlatego prowadza sledztwo tak czy nie? Wiadomo temat brzmi dosc dwuznacznie..jaks ie chce dojebac do dopalaczy, to zawsze warto o nich napomknąc przy nadarzającej sie okazji..i takowa sie niestety pojawila ://
Anonim (niezweryfikowany)
Winy prościej szukać w dopalaczach niż w molestowaniu, jasne....
Swollen Goat (niezweryfikowany)
Idąc za logiką autora artykułu: zdelegalizujmy policje!
Anonim (niezweryfikowany)
Żal dziewczyny,ale wniosek nasuwa się jeden...przyczyną na pewno nie było wcześniejsze zażycie dopalaczy ale bezduszny i czujący się bezkarnie policjant-mam nadzieję,że zapłaci za to karę...chociaż pewnie dostanie 2 lata w zawieszeniu i winę zrzucą na dopalacze bo doczepili się ich jak rzep psiego ogona. Polskie prawo jest chore!!!
Zajawki z NeuroGroove
  • Heroina
  • Kokaina

by yakamuchi

  • Marihuana
  • Tripraport

Paląc wcześniej stopniowo przekraczałem dawki, była to jak dotąd największa ilość wypalona w najkrótszym czasie. Nastawienie na przyjemną, daleką podróż. Sobotni wieczór.

Wydarzenia opisane w raporcie miały miejsce wiele czasu temu i to one skłoniły mnie do założenia konta na neurogroove. Zacząłem opis na hyperrealu pod wątkiem o fazach stulecia i w sumie " czemu by nie zrobić z tego TR". Wahałem się czy o tym pisać ponieważ gdybym nawet stworzył książkę na ten temat nie zdołałbym uchwycić nawet 1/10.000 tamtej fazy. Dlatego opisałem głowie początek.

 

  • MDMA (Ecstasy)
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie psychicznie: spontaniczna decyzja Mega pozytywne gdyż pod wpływem alkoholu 😀

Leżąc w wannie dowiedziałam się że idę z moim chłopakiem na imprezę. W drodze w aucie pomyślałam: "co ja kurwa robię" Zamiast lezec w łóżku z mj oglądając jakieś bzdury 😂 

Doszedł do nas znajomy który miał pomoc coś ogarnąć. Zazwyczaj jest na szybko ale ze nie było wzięli piguły... słyszałam że myślą o kupnie 10 lub 15 sztuk

Ogólnie myślałam że żartują 😂 

Wjechalismy na naszą ulicę (gdyż tam gdzie mieszkamy była impreza) a tam około 30 osób, niczym na evencie 😂 Humor mi się bardzo poprawił ,byłam już po jednym piwku...

 

  • GHBhej ho Wielki Otworze !


ot, worze !


ot, sie woże ?


woże sie po miesice


jeszcze wiencej em-ce


randomness