REKLAMA
Rajdowiec startował po heroinie

Okazuje się, że zawieszony za narkotyki rajdowiec znany z NASCAR Aaron Fike od używek nie stronił nawet w dzień wyścigu.

Koka

Kategorie

Źródło

pobandzie.pl

Odsłony

506
Okazuje się, że zawieszony za narkotyki rajdowiec znany z NASCAR Aaron Fike od używek nie stronił nawet w dzień wyścigu. 25-letni kierowca został aresztowany za posiadanie heroiny w lipcu 2007. Okazało się, że jest uzależniony i zamiast na starcie kolejnego wyścigu, wylądował na odwyku i został zdyskwalifikowany na dwa lata. Teraz przyznał, iż brał nie tylko w wolnych chwilach, ale ćpał nawet w dzień startu. Rewelacje te podobno mają skłonić NASCAR do zaostrzenia antynarkotykowych kontroli wśród kierowcom, by utrudnić im powtórzenie jego ''wyczynów''.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
i co to da? kibice i tak będą na haju alkocholowym czy innym sie im przyglądać jak sie rozbijają
Anonim (niezweryfikowany)
bez sensu, slaba jazda
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-C
  • Pierwszy raz

Pozytywne nastawienie, jeszcze lepsze efekty

17.12.12 - dostaję informacje od znajomego na temat nowej substancji jaka się u niego pojawiła, tj. 2c-c. Pierwsze co oczywiście zrobiłem, poradziłem się wójka google onośnie tej substancji, niestety info brak (może poza krótkim niezrozumiałym opisem na wiki, i jednej historii). O tak w tej chwili pomyślałem, to jest to, uwielbiałem eksperymentować i jako że nie miałem jeszcze doświadczenia z kwasami itp. stwierdziłem, że trzeba spróbować. Szybki telefon do kumpla (nazwijmy go X) pytanie czy w to wchodzi, no i oczywiście że tak.

18.12.12 - zakup substancji, moje źródło ma cennik:

  • Dekstrometorfan

Substancja: 750mg bromowodorku dekstrometorfanu w tabletkach po 15mg

Wiek, waga: 19lat, 60kg

Exp: Benzydamina, DXM, THC (marihuana, haszysz), Etanol, nikotyna, kofeina

S&S: Magiczna polanka w lesie otoczona zewsząd drzewami, wnętrze fiata 126p, dom T

Towarzysze podróży: A (600mg), S (450mg), T (trzeźwy opiekun)

  • MDMA
  • Pozytywne przeżycie

Początkowo dom kolegi, potem urodziny kumpla. Melancholijny nastrój, jak zwykle

Nie będę się przedstawiał, nie o to tutaj chodzi. W każdym razie muszę zaznaczyć, że moje życie jest dziwne, mimo dobrej sytuacji materialnej, sporej ilości znajomych, jestem osobą samotną. Nie, nie jest to żadna przechwałka. Mam jednego zaufanego przyjaciela (niech będzie S). Ale do rzeczy.

randomness