Narkotyki za odrabianie prac domowych.

Narkomani musieli odrabiać lekcje dilerom.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/PAP 05.02.01

Odsłony

2480

Ponad 20 młodocianych handlarzy narkotyków, w tym kilkunastu uczniów szkół średnich, zatrzymali policjanci z Golubia-Dobrzynia (kujawsko-pomorskie).

Niektórzy klienci płacili im za towar odrabianiem prac domowych. Wśród zatrzymanych z towarem handlarzy większość stanowią uczniowie miejscowych szkół średnich w wieku od 15 do 18 lat. Ze względu na młody wiek po przesłuchaniach zostali na razie zwolnieni. Niemal we wszystkich przypadkach dyrekcje placówek już podjęły decyzje o relegowaniu tych uczniów.

"Odnaleźliśmy w sumie 80 g marihuany, 60 tabletek extasy i ponad 130 działek amfetaminy. Jak na nasze miasto, są to ilości znaczne" - poinformował w poniedziałek naczelnik wydziału kryminalnego miejscowej policji, Wiesław Milarski. "Handlarze inkasowali od klientów przede wszystkim pieniądze, ale aby poszerzyć rynek zbytu dochodziło do tego, że za narkotyki młodzież płaciła wykonywaniem szkolnych prac domowych dla dilerów" - tłumaczył naczelnik Milarski. Policja uważa, że sprawa jest rozwojowa i nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD

jest godzina ósma dwadzieścia cztery pierwszego dnia przerwy świątecznej; przebudził mnie dźwięk telefonu jednak nie miałem problemów by wstać i odebrać, pomimo że zeszłego dnia moje podekscytowanie oraz zniecierpliwienie nie pozwoliło mi zasnąć do godziny drugiej, wręcz przeciwnie zerwałem się z łóżka i podbiegłem do aparatu zrywając z niego słuchawkę;

  • 1P-LSD
  • Marihuana
  • Tripraport

 
 

  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie

  • AMT

od prawie 2 lat mam problemy ze znalezieniem lsd...dlatego okolo roku temu zaczalem szukac za alternatywami...tym sposobem czytajac erowid/tikhal/alt/drugs.psychedelics natknalem sie na alpha-methyltryptamine(AMT) rowniez znane jako it-290...ku mojemu zdziwieniu okazalo sie ze AMT jest legalne...nastepnym krokiem bylo znalezienie miejsca w ktorym moge to kupic...tutaj spory uklon w strone internetu...wpisuje "research chemicals" w google i moim oczom ukazuje sie sporo firm ktore sprzedaja amt...cena od 60 do 120 $ za grama...na mocny trip amt potrzeba 50 milgramow (prosty rachunek za okolo