REKLAMA
Katowice: Zlikwidowano nielegalną wytwórnię tytoniu

Policjanci ze śląskiego CBŚ zlikwidowali na prywatnej posesji w Sosnowcu nielegalną wytwórnię wyrobów tytoniowych i skontrolowali punkty ich sprzedaży. Zatrzymano 13 mieszkańców Zagłębia (22-49 lat). Policjanci zabezpieczyli pół tony podrobionego tytoniu fajkowego i papierosowego różnych marek, etykiety i urządzenia służące do ich produkcji i dystrybucji.

redakcja

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

2943
Policjanci ze śląskiego CBŚ zlikwidowali na prywatnej posesji w Sosnowcu nielegalną wytwórnię wyrobów tytoniowych i skontrolowali punkty ich sprzedaży. Zatrzymano 13 mieszkańców Zagłębia (22-49 lat). Policjanci zabezpieczyli pół tony podrobionego tytoniu fajkowego i papierosowego różnych marek, etykiety i urządzenia służące do ich produkcji i dystrybucji. Śląscy policjanci z Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali nielegalną wytwórnię wyrobów tytoniowych. Na terenie prywatnej posesji, w budynku gospodarczym, zatrzymano dwóch mężczyzn i kobiety trudniące się nielegalną produkcją wyrobów tytoniowych w postaci mieszanek do fajek i papierosów. Policjanci znaleźli tam urządzenia służące do cięcia tytoniu i pakowania gilz, które wykorzystywano do domowej produkcji papierosów. Funkcjonariusze zabezpieczyli znaczną ilość opakowań z podrobionymi etykietami różnych firm tytoniowych, a także same etykiety i ok. 100 kg gotowych wyrobów, przygotowanych do dalszej dystrybucji. Jednocześnie policjanci przeszukali także kilka punktów handlowych usytuowanych w różnych miastach, na terenie województwa śląskiego, poprzez które wprowadzano do obrotu nielegalnie wyprodukowane wyroby tytoniowe. W czasie tych działań policjanci zabezpieczyli łącznie prawie pół tony podrobionego tytoniu fajkowego i papierosowego różnych marek. U organizatorów procederu zabezpieczono na poczet grożących im kar i grzywien 50 tys. zł i mienie wartości ok. 23 tys. zł. Zatrzymano łącznie 13 mieszkańców Zagłębia w wieku od 22 do 49 lat. Jeden z głównych organizatorów nielegalnej wytwórni poszukiwany był listem gończym także za inne przestępstwa kryminalne. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, w ciągu roku grupa ta wprowadziła na rynek ok. 30 ton podrobionych wyrobów tytoniowych. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim Anonimowy (niezweryfikowany)
To jest poprostu straszne DOŻYWOCIE bez prawa do obrony toż to zgorszenie diabelskie
TOKA (niezweryfikowany)
szkoda ze tych co wpierdalają małolatą proch i brauna rozcpawają jakos tak niełapią ja wole zioło i to moja swiadoma w pełni wola pierdole ten kraj gdzie zamulenia obyczaj widać co dnia
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Pieprzone,zlodziejskie panstwo,na gorze sami zlodzieje i kretacze,ale jesli u samego dna ktos probuje zarobic pare groszy i sprzedaje tzton bez zadnych ulepszaczy smakowych to zaraz trzeba zamknac....</p> <p>&nbsp;</p> <p>&nbsp;</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>zeby krasc trzeba mic stanowisko najlepjej koryto</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Retrospekcja

Nastawiony pozytywnie, gotowy na senne przygody.

 Synaptolepis Kirkii inaczej Uvuma-Omhlope to sproszkowany niebieskawo-biały afrykański korzeń wpływający na sny. Bez zapachowy, w smaku całkowicie neutralny, po rozpuszczeniu w wodzie wychodzi zawiesina podobna do wody z mąką.

  • MDMA (Ecstasy)

  • Dekstrometorfan

Nazwa substancji: Tussidex 30mg (Dextromethorphani hydrobromidum)

Dawka: 900mg (30 tabl.)

Poziom zaawansowania - THC, amfetamina, alkohol, DXM.

set & setting: Jestem wypoczęty, ciesze sie nowym dniem, przyjaźnie nastawiony do świata - lekko zmęczony i zaciekawiony nową, większą dawką DXM.