REKLAMA
Juz nie musisz byc alkoholikiem :)

Wyglada na to, ze odkryto nowa metode leczenia alkoholizmu. Jest to dość drastyczna ale jak przekonuja lekarze skuteczna i - jak sie zdaje - dość przyjemna metoda.

Anonim

Kategorie

Źródło

Fakty i mity nr 44 (348)

Odsłony

2736
Wyglada na to, ze odkryto nowa metode leczenia alkoholizmu. Jest to dosc drastyczna ale jak przekonuja lekarze skuteczna i - jak sie zdaje - dosc przyjemna metoda. Doktor Erica Dyck z kanadyjskiego Uniwersiti of Alberta wpadla na trop niezbyt reklamowanych badan prowadzonych w latach 60. w prowincji Saskatchewan przez brytyjskich psychiatrow. Nalogowym alkoholikom podawali srodek halucynogenny LSD. Rezultaty byly bardzo obiecujace - dwie trzecie pacjentow przestalo pic na co najmnije 18 miesiecy. Organizacja AA rekomenduje uzycie LSD, bo jego zastosowanie pozwala pacjentom na spojrzenie na siebie z zewnatrz i pojecie szkodliwych konsekwencji nalogu.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Dupapupa (niezweryfikowany)
Na potrzeby takiej terapii mogę zostać alkoholikiem :)
cyryl (niezweryfikowany)
ja tez bym chcial!!!
Anonim (niezweryfikowany)
chyba nie do konca wiecie czego chcecie :))
Anonim (niezweryfikowany)
Mysle ze oni wiedza czego chca i to bardzo dobrze;];] Ja tez chyba bede alkocholikiem, dla LSD..
silesja (niezweryfikowany)
a ja bede udawac ze jestem alkoholiczka tylko nie mowcie nikomu
gandzia (niezweryfikowany)
wy pojebańce eter jest lepszy
JR23 AA (niezweryfikowany)
Ze skrajności w skrajnosć? Oduczą mnei pić a zrobia mnie ćpunem ? ;|
Ganjaman (niezweryfikowany)
Ty pojebany jesteś idiota, mi gdyba takie coś zaproponowali byłbym alkoholik jak huj. Upajała by mnie ta kuracja taki detox by mi sie przydał. Jesteś skurwielem anonim 0.5 metrowy huj wchodzi wdupe tobie i policjantom.
pakos (niezweryfikowany)
w koncu ci pseudospecjalisci skumali, ze narkotyki obnazaja czlowieka z blokad i sa jak papierek lakmusowy pokazujacy odczyn osobowosci. dlatego byc moze experymentuja ze stafami. a ty anonim skurwysynu co ty tu w ogole kurwa odpierdalasz za bonanze. sterydy wpierdalaj nie kwasy.
Zajawki z NeuroGroove
  • Dimenhydrynat

Nazwa substancji : Aviomarin

Poziom doswiadczenia : MJ i Hash notorycznie . . . pierwszy raz avio

Dawka: 15 tabletek, doustnie.

Set & setting : Wypoczety, oczekiwania haluny :)

EFEKTY:


  • Etanol (alkohol)
  • Grzyby halucynogenne
  • Klonazepam
  • Marihuana

Substancje oraz dawkowanie: (ja) około czterdziestu dorodnych czarnogórskich grzybów o działaniu wyginającym wzory na kafelkach, zapijane jakimiś piwami pszennymi, na rozładowanie emocji niechcąca dwójka klona, kielich wódki i kilka gibbonów w obiegu. I ta jebana nikotyna. B: około 30 grzybów, wódka, 2 browary, klon dwójka i jakaś baka, ale nie dużo bo się mu nieco przysnęło. J: na naszych oczach koło dwudziestu grzybów, potajemnie – co się zemściło – jeszcze z pięćdziesiąt. Reszta ludzi, co kto jak, w opisie.

  • Inne
  • Pozytywne przeżycie

Ciepły, sierpniowy dzień; wnętrze mieszkania w bloku, park, blokowisko. Mentalnie trochę ekscytacja, a trochę niepokój, jednak bez większego stresu.

Od kilku dni byłem niespokojny. Planowaliśmy to z F. od dłuższego czasu. Nie miałem sprecyzowanych oczekiwań, ale czułem, że następne kilka godzin zapamiętam na długo. Co się może najdziwniejszego zdarzyć? Te słynne przeżycia mistyczne? Co do tego byłem sceptyczny, bo postrzegam siebie raczej jako scjentystę ufającego tylko pomiarom i wierzącego w materię. Ale może efektem będzie po prostu zmiana. Coś w tych synapsach może się przestawi – na korzyść, bądź na szkodę. Jaki będzie kierunek tej zmiany, o tym dopiero miałem się przekonać.

  • Piper methysticum (Kava kava)


Zdravo [u]zywankiTak chcialem pogadac. Moge?

Bedzie chyba dlugo, nie robie przerw na reklame :)


randomness