Cała treść Kuchni [H]yperreala, forum Talk i serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji "Creative Commons: Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe": CC BY-SA 4.0.

Dodając jakąkolwiek treść do Kuchni [H]yperreala, forum Talk i serwisu NeuroGroove oświadczasz, że posiadasz prawa autorskie do swojej publikacji i nieodwołalnie przekazujesz te prawa na licencji "Creative Commons: Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe": CC BY-SA 4.0.

Zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie i użytkowanie pochodnych naszego zbioru informacji na temat substancji psychoaktywnych, pod warunkiem umieszczenia informacji o twórcy czyli serwisu hyperreal.info oraz opatrzenia własnego dzieła tą samą licencją, na której publikujemy serwisy [H]yperreala.

Zastrzeżenia[edytuj]

Informacje zawarte na stronach Kuchni [H]yperreala są opracowywane przez społeczność serwisu hyperreal.info. W żaden sposób nie mogą być traktowane jako źródła wiedzy medycznej, naukowej, co więcej, mogą być to informacje fikcyjne albo błędne. Ani serwis hyperreal.info, ani autorzy haseł, nie mają nic wspólnego z ewentualnymi szkodami na zdrowiu bądź ewentualnej śmierci czytelnika, który całkowicie odpowiada za swoje działania podjęte w konsekwencji zapoznania się z wiedzą dostępną w Kuchni [H]yperreala. Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Kuchnia [H]yperreala zawiera 755 substancji, 188 załączników i była edytowana 4144 razy.

Licencja[edytuj]

Zawartość Kuchni [H]yperreala jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie

Cc-by-sa-4.0-88x31.png