REKLAMA
Spliff TV (1) - Introdukcja (Marsz Wyzwolenia Konopi 2008)

Zapraszamy do video relacji z "Marszu Wyzwolenia Konopi 2008", nakręconej przez ekipę Spliff TV.

toudy

Kategorie

Odsłony

1767
Zapraszamy do video relacji z "Marszu Wyzwolenia Konopi 2008", nakręconej przez ekipę Spliff TV.

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Liroy dobrze gada !!
Anonim (niezweryfikowany)
owszem, moglby tylko miesem nie rzucac.
Anonim (niezweryfikowany)
Potrzeba blanta na melanz , no i piwko u mnie zawsze ;]
Anonim (niezweryfikowany)
40 minutowa relacja z marszu 40 minutowa relacja z marszu do obejrzenia tu: http://wolnastrona.pl/2008/konopie/marsz-wyzwolenia-konopi-2008-relacja
Anonim (niezweryfikowany)
Minos, aleś się znowu nawpierdalał klonów, lol.
Anonim (niezweryfikowany)
Skuty ziolem bylem mocno, jak jechalismy na marsz to caly przedzial palil :) Pierwszy raz z czyms takim sie spotkalem. Wszyscy skuci.
Bunia2004 (niezweryfikowany)
EE tam to mało jeździsz na imprezy ja na Qlimax 2006 jak jechałem to było wszystkiego w ch*j i każdy się bawił a to samo jak był Masters of Hardstyle w Zabrzu cały przedział miał melanż w ch*j :)
Anonim (niezweryfikowany)
23.05.08(Biała Podlaska).Osadzony na ponad miesiąc w Z.K.w Białej Podlaskiej za posiadanie niecałego grama konopii na własny użytek znany obrońca praw użytkowników narkotyków Artur Radosz dnia 28.05.08.rozpocznie strajk głodowy.Protest ten ma na celu zwrócenie uwagi opinii publicznej,oraz twórców prawa na niesprawiedliwe kary stosowane w Polsce w stosunku do osób używających nielegalnych substancji,które często są mniej szkodliwe i uzależniające niż powszechnie używane takie jak:alkohol,tytoń lub środki nasenne,przeciwbólowe i psychotropowe.Większość naszych sąsiadów jak i członków Wspólnoty Europejskiej odstąpiło od egzekwowania kar więzienia,lub zaprzestało karania za posiadanie nielegalnych substancji na własny użytek.W Polsce od 2001r.kiedy zaczęto karać za posiadanie na własny użytek co roku notuje się ponad 50tys. spraw.Niektóre z tych osób trafiają do więzień.Głodówkę będę prowadził dopóki Polski Parlament nie podejmie tej problematyki.W wyniku egzekucji wyroku straciłem pracę i mieszkanie.Po wyjściu z więzienia wyląduję na bruku bez środków do życia.Faktycznie pozostaje sięgnąć po heroinę,tylko czy to jest właściwą polityką przeciwdziałania narkomanii zapytuje Artur Radosz?.Z Arturem można się skontaktować poprzez widzenia,które dostępne są w sobotę i niedzielę.Widzenia wymagają rejestracji poprzez wysłanie wiadomości na adres artur,podkraśl radosz @02.pl.,lub można wysłać listy na adres:Artur Radosz Z.K.Biała Podlaska ul.Prosta 33 21-500 Biała Podlaska.Pomóż w naszej wspólnej walce-podaj dalej,opublikuj do mediów i posłów
Anonim (niezweryfikowany)
Moglby ktos zrobic z tego News na glownej stronie, a nie tak zostawic to tylko w komentarzach :/
Bunia2004 (niezweryfikowany)
Kurwa mać czego niewinnych ludzi wsadza się do wiezienia czy ci politycy są chorzy w głowę? mnie już to kompletnie wkurwia!! Ludzie przyłączmy się do pana Artura Radosza zbierzmy się dla niego w ekipę i zróbmy głodówkę pod sejmem w namiotach może w końcu ktoś nas zauważy, ci debile może w końcu coś zrobią !!
Bunia2004 (niezweryfikowany)
Ja już wysłałem e-maile do TVN, WP i do przedstawicieli partii politycznych. Ludzie ruszcie się i wy razem damy radę tej bandzie socjalistów!! I zmienią wadliwe prawo
Zajawki z NeuroGroove
  • 25I-NBOMe
  • Miks

Zdrowie psychiczne i fizyczne w pełni w normie. Pokój z zasłoniętymi zasłonami, jedynym źródłem światła był zestaw lampek choinkowych misternie uwieszonych na ścianie. Muzyka zaczynała się od bardzo spokojnej (celtyckiej, dźwięki natury itp.), poprzez bardziej mistyczną (typu desert dwellers), powoli przechodząc w psytrance/trance, zachaczając o pink floyd, a dalej... nawet nie pamiętam. Było mocno. A, jeszcze jeden szczegół. W całym mieszkaniu znajdowało się 280 kolorowych nadmuchanych balonów.

(T)

O godzinie 16:00 spaliliśmy blanta. Zawierał on około 0,7g zielonego w sobie. Tuż po ostatnim buszku zarzuciłem 2mg nbome-25i. To samo zrobiło jeszcze 2 kumpli. 

 

(T +0:30)

Zielone wkręciło się nam galancie, rozkminiamy mnóstwo dziwnych i niekończących się tematów. Co chwilę słychać wybuch śmiechu, chichoty, ogólnie jest pozytywna faza. W ustach gorzko – cóż, do najsmaczniejszych nbome nie należy.

(T + 1:00)

  • MDMA
  • Pierwszy raz

Nastrój bardzo dobry, brak zmartwień, otwartość na nowe doświadczenie, chęć poznania. Okoliczności również bardzo dobre, wolna chata u kumpla, wakacje, brak obowiązków, zaufane osoby.

 

Tekst opisuje sytuację, która mogłaby wydarzyć się (oczywiście nie doszło do niej) pół roku temu, dlatego nie zrobię raportu sensu stricte, gdyż szczegółowego przebiegu zdarzeń nie odtworzę. Będzie to przywołanie najbardziej znaczących wspomnień.

DZIEŃ 1

Było nas czterech. Ja, Jacek, Placek i Mariola. Początkowo tylko ja z Jackiem mieliśmy podróżować. Placek miał zioło, jednak przyłączył się do nas w trakcie. Mariola tylko piła, potem się zmyła. Miała robotę na drugi dzień.

  • Kodeina

Jak czytalem trip reporty w dziale KODEINA to mi sie zal zrobilo, taka fajna substancja a z opisów mozna wywnioskowac ze raczej nie dziala. Zaden z opisujacych nie pokusil sie o stwierdzenie, ze nie przyjal potrzebnej dawki do uzyskania tego co w kodeinie piekne - euforii

  • MDMA (Ecstasy)

[...]