REKLAMA

Sonda - Ile płacisz za worek (1 gram) trawki?

Anonim

Kategorie

Komentarze

loczek (niezweryfikowany)

ciekawe ze trawa kosztuje 30 zl juz od kilku dobrych lat. tak jakby inflacja nie istniala. jednak mam wrazenie ze dzis towar jest gorszy a dilerzy przycinaja bezczelnie.

uczen (niezweryfikowany)

ciekawe ze trawa kosztuje 30 zl juz od kilku dobrych lat. tak jakby inflacja nie istniala. jednak mam wrazenie ze dzis towar jest gorszy a dilerzy przycinaja bezczelnie.

MiMBaL (niezweryfikowany)

ciekawe ze trawa kosztuje 30 zl juz od kilku dobrych lat. tak jakby inflacja nie istniala. jednak mam wrazenie ze dzis towar jest gorszy a dilerzy przycinaja bezczelnie.

Anonim (niezweryfikowany)

dokladnie zgadzam sie z ziomem po nizej heh;p kiedys sie bralo i bylo lepsze a teraz to gnoje sprzedaja to albo trzeba czekac albo przejdzie przez 5 par rak zanim dojdzie do urzytkownika hehe chociaz nie powiem ale ostatnio z G zrobilem 6 gibonow( pełnych, nabitych mocno ale linki ) i dodalem z 1,5 fajki pozdrawiam wszystkich tych ktorzy pala codziennie i na swieta hehe xP

Kajfi (niezweryfikowany)

Co ja bym dal zeby znow placic te 30zl. Taka cena w Lublinie obowiazywala chyba do 1997moze 1998 roku. Takze juz praktycznie 5 lat lublinianie musza placic 40zl za gram. Podobno jest to pamiatka po starym osrodku narkomanskim jakim byly Puławy jeszcze za komuny. Tutaj zawsze dragi beda schodzic :-) Pozdrowionka dla hołmgrołnerow i wszystkich palaczy

Tomoraminium (niezweryfikowany)

Co ja bym dal zeby znow placic te 30zl. Taka cena w Lublinie obowiazywala chyba do 1997moze 1998 roku. Takze juz praktycznie 5 lat lublinianie musza placic 40zl za gram. Podobno jest to pamiatka po starym osrodku narkomanskim jakim byly Puławy jeszcze za komuny. Tutaj zawsze dragi beda schodzic :-) Pozdrowionka dla hołmgrołnerow i wszystkich palaczy

MiMBaL (niezweryfikowany)

Co ja bym dal zeby znow placic te 30zl. Taka cena w Lublinie obowiazywala chyba do 1997moze 1998 roku. Takze juz praktycznie 5 lat lublinianie musza placic 40zl za gram. Podobno jest to pamiatka po starym osrodku narkomanskim jakim byly Puławy jeszcze za komuny. Tutaj zawsze dragi beda schodzic :-) Pozdrowionka dla hołmgrołnerow i wszystkich palaczy

Ktos :) (niezweryfikowany)

Masz strasznego pecha :)

W Lublinie akurat, najczesciej sie dostaje za 25, max 30 zeta giet :)

Wiem, bo sam mieszkam ;p

Pozdrawiam :)

i (niezweryfikowany)

W Lublinie od kiedy pamiętam kupowałem na osiedlu za 20zł/g. Raz kupiłem za 30zł ale była kiepska, a raz kupiłem w Kazimierzu za 14, ale przy zniżce, bo kupiłem 100g.

bieda (niezweryfikowany)

4 lufy z grama za 30 zl hehehe :D
zrubcie sade "ile masz luf z grama ? " to sie posmiejemy =P

ASheh (niezweryfikowany)

..heh..ile mozna kopsnac za 4 rurki (glass-stnd) ?? mnie cholera bierze jak ktos chce 30..
Legalizacja lekiem na cale zlo!

ps.-..boje sie dileroow...prosze RP o zalegalizowanie... :)

pozdro4all

Anonim (niezweryfikowany)
9 tylko tyle ale sie rozpisal
sasQuacz (niezweryfikowany)

nie wszyscy przycinaja i nie u wszystkich kosztuje to 30 zl.

13_Apostol (niezweryfikowany)

..heh..ile mozna kopsnac za 4 rurki (glass-stnd) ?? mnie cholera bierze jak ktos chce 30..
Legalizacja lekiem na cale zlo!

ps.-..boje sie dileroow...prosze RP o zalegalizowanie... :)

pozdro4all

lukassz (niezweryfikowany)

powiem szczeze ze choc jestem młody bo mam 20 lat to pamietam czasy szufladek (wtedy pierwszy raz paliłęm) było to w 96/97 za tamtych czasów mozna było na[prawde kupic biała wdowe albo dobrego fioleta a teraz kazdy super scun (diler mówi ze białą wdowa a jest młodszy odemenio 3 lata ) i wiem ze on nie pamieta bo ja ledwo to pamietam ale zawsze jak zapale jak kumpel z holandi wraca na wakacje do polski to przypominaja mi sie te stare dobre szczeniackie lata kiedy starzy byli jak jaskiniowcy w szkole tesz nikt nie jarzył i było naprawde wolno siasc w parku i zjarac blanta na oczach przechodniów (a moze poprostu wtedy nie wiedziałem czym to grozi)

:)

RESPEKT

lysy (niezweryfikowany)

skarżysko kam - 30 zl, radom 45 zł, kielce 30 zł (przy pojedynczych sztukach, hurtem, wiadomo taniej)

Anonim (niezweryfikowany)

Piszecie tu o cenach od 15-40zł za sztuke, a w Radomiu od 45-60zł za grama dobrego koperku. Niby cena jakby wyimaginowana ale nie słyszałem narzekań ze strony konsumenckiej;)...

Górny Śląsk (niezweryfikowany)

jo mom sztoff za darmo :D

m (niezweryfikowany)
Uderz w stół... Wszystko jest dla ludzi. Ty okazales sie słaby. Jestes tak nastawiony bo to Cie obnarzyło pokazalo Ci ze łatwo Cie złamac.
nareman (niezweryfikowany)
ambien Buy ambien Buy ambien online Purchase ambien Cheap ambien Online ambien ambien no prescription discount ambien generic ambien order ambien
nareman (niezweryfikowany)
ambien Buy ambien Buy ambien online Purchase ambien Cheap ambien Online ambien ambien no prescription discount ambien generic ambien order ambien
nightwoolf (niezweryfikowany)

hmmmm jestem w tych klimatach mlody (niedlugo dopiero rok jak pale) ale zdazylem z niejednego pieca chleb jesc ;] oczywiscie najlepiej smakuje wlasne, ale tym sie nie nacieszylem dlugo- ktos mi opierdolil roslinki 2-3 dni przed moimi zbiorami :[ zajebalbym... wlasciwie zjaralem chyba 3 lufy kwiatow,a tak, to podpieralem sie liscmi- mialy suki moc;] wracajac do tematu-jak zaczynalem,to moj kumpel byl dilem- bardzo dobry stuff, ok 5-6 luf, za 25 zeta -to mi sie podobalo... niestety kumpel zrezygnowal z biznesu (po prostu sie wycofal, chyba przez swoja dziewczyne). Ostatnio zalatwiam od innego kumpla- rewelacja(serio)! mocny skurwiel, 7-8 luf, za 30zeta.raz dostalem swizutenka partie from Netherlands- byl jeszcze delikatnie,miluchno wilgotny... mmm a mieszkam w Łódzkiem,gdzie wszyscy narzekaja na chroniczny brak zielska,bo niby suki likwiduja plantacje. Pozdro!

Anonim (niezweryfikowany)

czesc narkomani. troche mi was zal, bo jestescie nieudacznikami zyciowymi, co to jedeynym waszym celem jest uzbierac na gram i sie najarac. wasza perektywa to jedynie dno i wodorosty. mozgi wam juz wypalilo to zielsko. powinni was wszystkich zebrac do kupy i wywiezc gdzies na wyspe odcieta od swiata, a tam sobie cpajcie niedorozwoje!

Anonim (niezweryfikowany)

U mnie w miescie 1 gram kosztuje 30 zł. U mnie 1 gram to 6 pełnych bić w dziede(Lufke). Nie wiem czy to gram bo nie mam  wagi 

 

Czy mnie opierdalaja ?

Anonim (niezweryfikowany)

Według mnie sonda o tym ile jest lufek w gramie jest beznadziejna :) 
Zawsze dostaje z wagi i tu chodzi o to czy jest dobrze wysuszone czy nie :) 
Bo jesli dostane ciezkiego mokrego skuna bede mial 5 - 6 rur :) 
A za to w suszonym bede miał okolo 9 :) 
według mnie liczy sie jakos a nie ilość:) 
co z tego ze dostane 11 lufek a zeby sie zbakać musze spalic połowe :) 

Anonim (niezweryfikowany)

Kto idzie zajarac może :D ?

bart (niezweryfikowany)

mam 19 lat..pale od 5 i w sumie nie pamiętam co paliłem na poczatku...zawsze wydawało mi sie ze w miastach typu w--wa,krk,lbl,łdz... palenie było duze i tanie i dobre...lecz widze ze tak nie jest,...mieszkam w małym miasteczku na południu polski i jakos nie narzekam na gisy...ale wczoraj to był lans...na rynek okles rzucił wory które mieszczą 7-9 rur czysciocha naprawde dobrego szuwaksu za 25.... nareszcie dile zrozumieli że w ten sposób to można soie napędzic klientów

Anonim (niezweryfikowany)
ludzie jakie lufy kto z tego pali. Z pakietu robie 2 lolki dodając przy tym jednego fajka. Pzdr
UchoIwcia (niezweryfikowany)

ja pale od roku i nie znudzi mnie to predko popale jeszcze lata moja kolezanka nie pali ale juz niedlugo wciagniemy caly swiat i wszyscy beda palic trawe-LEGALNIE!!!!!!!!!!!!!!!

dżemba (niezweryfikowany)

mam 15 lat bakam od 2 i wiem ze afgan jest naj naj a nie tam bala wdowa nikt juz nie jara tego scierwa!nigdzie tego niema

Pijany Powietrzem (niezweryfikowany)

Lubię jarać dobre zioło. Bakanie poszerza horyzonty i pozwala zgłębić tajniki włąsnej osobowości, duszy oraz samego odlotu.
I m high now !!!!!!! @@
peace !!!

Kola (niezweryfikowany)

ja pale juz 4 lata i powiem tylko jedno: "czasy sie zmieniaja, ludzie sie zmieniaja, nawet narkotyki nie sa takie same... "a u mnie za 30 blach masz ok.8-9luf(oczywiscie z tyteksem:/)

Marco (niezweryfikowany)

Lubię jarać dobre zioło. Bakanie poszerza horyzonty i pozwala zgłębić tajniki włąsnej osobowości, duszy oraz samego odlotu.
I m high now !!!!!!! @@
peace !!!

Pijany Powietrzem (niezweryfikowany)

Lublin:40(skandal!)zl
Suwalki to samo-przekleta sciana wschodnia:bieda piszczy a trawa droga;).
Gdansk:20hasz(statkiem przyplywa transport do Gdyni,malo posrednikow i tanio-tak mi sie zdaje w kazdym razie;),trawa30.
Kopenhaga:50kr czyli25zl.Jest tu glownie hasz.Normalnie na ulicy mozna kupic i na ulicy ludzie pala(!).Za palenie grozi mandat hehe
Holandia:Palilem ziolo i hasz w Amsterdamie, Hadze, Tverestand(czy jakos tak,pamietam ze maja tam zajebisty gatunek NLX!!),Enschede i w Eindhoven.Wszedzie jest WSPANIALY!:)
Praga-moja wielka niespodzianka,wrecz nadaje sie na TR, moze kiedys skrobne.Poczestowal nas kolezka(spytal o blety, mielismy rure),mial wytatuowanego smoka na calych plecach, gadalismy ze2h my po polsku on po czesku dobrze sie rozumiejac.Ten towar mnie zmiazdzyl!!Pozegnalismy sie a ja do kumpla:kurwa, co to za las!? On:nie wiem, gdzie my jestesmy??Szlismy, szlismy i..wyszlismy z parku hehehe.A ziolo tam kosztuje z 25 zeta ale jest kosmiczne(z pewnoscia dzieki liberalnej polityce.Idac wieczorem z pozamykanych knajp wydobywa sie cudowny dym-kelnerzy i barmanki sie chilluja;),ludzie pala na ulicy jak tutaj, bezprzypalowo.
Pozdro palacze, ruszajcie w swiat bo 3rzeszapospolita to wyrodna matka.

anatol (niezweryfikowany)

proponuje w przyszlym roku zorganizowac oddolna akcje rozsiewania ziela gdzie popadnie. oddajmy naturze, co naturalne, a reszte zrobi wiatr i dobra pogoda. w ten sposob moze za kilka lat na zwyczajnej wycieczce po grzyby (tez zwyczajne) natknac sie bedzie mozna na usmiechajace sie do nas krzaczki konopne.

uciekający (niezweryfikowany)

a gdzie mozna dostac cos dobrego?????

CyLwik (niezweryfikowany)
Co wy kurwa perdolicie ?? gadacie o Zielniku, jak by to było cos najwazniejszego w waszym zuciu , widze ,ze pierdolicie wszelkie kanony !!!ja paliłem 4lata mam 20 lat , uczeszczałem do Monaru rok ,i śmiało moge stwierdzic ,ze cału ten monar to pierdolenie zwykłe , ale jednego sie nauczyłem ''kurwa jaraja tylko debile , ludzie którzy maja kompleksy, udają cwaniaków ''kurwa przeciez to sie z czasem nudzi , nie moge patrzec na ten syf !! nie których z was jest mi troche szkoda bo są w kiepskim stanie w młodym wieku ..Tyle - Pozdrowienia dla Ambitnych !!! sierśĆ.
nika (niezweryfikowany)

a gdzie mozna dostac cos dobrego?????

gdynia (niezweryfikowany)
nie ma jak to zieleone na dobry humor
luzzzak (niezweryfikowany)
popieram sianie ale skąd wyczaść nasiona??
nika (niezweryfikowany)

a gdzie mozna dostac cos dobrego?????

monia (niezweryfikowany)

ja nie jaram i jest ok

5G (niezweryfikowany)

siema wszystkim palaczom powiem wiem ze u mnie 1gram jest za 30zl ale jak sie bierze 2gramy to juz za 50zl :P 5gram za 110 albo 120 (zależy od kogo sie bierze :D) dobry gram jarania wziety z pierwszej reki zmiksowany z 1 papierosem(standardowo fajka do gieta) wychodzi na 10-14 lufek z duzym cybuchem..zalezy od kogo sie bierze :P  BLESS

Dziu (niezweryfikowany)

Szczecin- 25 zł za 0,7 0,8 lub 0,9 grama, oczywiście w zależności od sprzedającego. 30 zł za 1,0 lub 1,1 grama- też zależy na kogo sie trafi. Po hurtowych cenach gram wychodzi za 16-18 zł. Sadzic, palic, zalegalizowac.

Anonim (niezweryfikowany)

Biegun zimna - 40 zł -.-.

Anonim (niezweryfikowany)

bo wciągasz kokaine

 

randomness