REKLAMA

Interakcje alkoholu z lekami

Anonim

Kategorie

Komentarze

Pasza (niezweryfikowany)

Alkohol w połączeniu z lekami uspokajającymi np. z Clonazepamum wzmaga silnie działanie tego leku. W/w lek jest doskonałym środkiem na łagodne wyjście z ciągu alkoholowego ale picie na tego typu leki nie polecam gdyż wprawdzie to nie zabija ale zachodzą spore zmiany w psychice, które widać już po kilkudniowym stosowaniu a praktycznie nie można nad nimi zapanować. Jest to całkowity zanik pamięci (nawet w niezłym transie alkocholowym coś się jednak pamięta) oraz później bardzo wzmożona agresja - nie taka jak po samym alkoholu i w przeciwieństwie do alkoholu występuje u wszystkich. O lekach psychotropowych dużo można by pisać najlepiej cały artykuł oraz jak sobie przeprowadzić detox co mogłoby pomóc niektórym osobom.

Unknow (niezweryfikowany)

Właśnie kupiłem sobie w aptece bardzo fajny środek przeciwkaszlowy na bazie kodeiny (fosforan kodeiny 15mg tabletka), ponoć długotrwałe stosowanie tego preparatu (THIOCODIN) może powodować uzależnienie ale jest całkiem niezły biorąc pod uwagę stan po 3 tabletkach czuję się całkiem rozluźniony i spokokojny ... POLECAM wszystkim, których męczy kaszel ...

J (niezweryfikowany)

Ciekawe. Po 3 czujesz się uspokojony?? To stary lek. Nazywa się placebo. ;) . A co do clonazepamu, który świetnie nadaje się na wyjście z ciągu alkoholowego, to myśle, że lepiej siedzieć w vódce niż próbować się wyciągnąć przy jego pomocy. Aha. Nie przejmujcie sie interakcjami z amitryptyliną czy antyhistaminami. Takie łączenie to u mnie na porządku dziennym. Tak samo aspiryna (super wzmacnia efekty). Tylko nie przekraczajcie 1 - 1,5g na 2h picia. i tylko przez 4 godziny.

beny (niezweryfikowany)

spox stronka dojebane fazy

kobra (niezweryfikowany)

popilem wczoraj i mnie glowa pobolewa. Jest godzina 18, wzialbym aspiryne za pol h by mi przeszlo, to o 20-21 moglbym se z 3 piwa wypic, zeby sie nic nie dzialo?