REKLAMA

Astmosan

Anonim

Komentarze

iti2009 (niezweryfikowany)

całkiem nie zła faza a czy jest cos takiego jeszcze podobnego???

Cocetito (niezweryfikowany)

Jak byłem młody to miałem podobny film z tym pamiętaniem o oddychaniu, z tym, że mi się to wkręciło bez pomocy rzadnych środków. Po prostu: Musiałem pamiętać, o tym, że oddycham i nawet miałem z tego powodu okresową "psychozę ". Kiedyś nawet wybrałem się do lekarza. Ale to huja dało. Pomogło mi jedynie palenie ganji i utwierdziło w przekonaniu, że jest to najlpesze lekarstwo.

only (niezweryfikowany)

Dlatego ja wolę zapalić dobrego skunika, i na większysz imprezach zjeść pare tablet =) ale kumpel zjadł 3 niebieski mitsubishi, tańcząc widział na około siebie terrorystów a na drzewach których wcale nie było oddział antyterrorystyczny :) Peace.

BDMG (niezweryfikowany)
BUahahaha Jeszce takiej bzdury nie slyszałem. Tablety ... haluny ... OMG. Ile ty masz lat że wiezysz (lub sam wymyslasz?)w takie historyjki?
Anonim (niezweryfikowany)

Zakładasz, że piguły to MDMA, a w rzeczywistości w pigułach można znaleźć przeróżne substancje o różnym działaniu. Dlatego ta relacja może być prawdziwa.

DżAgA (niezweryfikowany)

Ale Miałeś Jazde ,Wyobrażam To Sobie :p

Anonim (niezweryfikowany)

masz rację po zarzuceniu tego specyfiku ja też oglądałem na intensywnej terapii. to prawda że halucynacje były realistyczny w najmniejszych szczegółachjednak miałem problemy z przełykaniem oddychaniem po czym odradzam komukolwiek próbować tej zajawki

randomness