Jakiego rodzaju treści najchętniej czytasz na stronie głównej [H]?

Jakiego rodzaju treści najchętniej czytasz na stronie głównej [H]?

Artykuły na temat badań naukowych nad środkami psychoaktywnymi
30% (28 głosów)
Artykuły z działu "prawo i narkotyki"
9% (8 głosów)
Artykuły i analizy dotyczące polityki narkotkowej w kraju i na świecie
4% (4 głosy)
Osobiste relacje związane ze środkami psychoaktywnymi i ich działaniem na człowieka
17% (16 głosów)
Zabawne, kuriozalne informacje na tematy okołonarkotykowe
5% (5 głosów)
Informacje z Polski, krajów UE i USA
7% (7 głosów)
Informacje z krajów nieco bardziej egzotycznych niż Polska, UE i USA
0% (0 głosów)
Informacje typu Kronika Policyjna - kogo, z czym i ile mu grozi
4% (4 głosy)
Newsy dotyczące kwestii narkotyków w powiązaniu z kryptowalutami, bezpieczeństwem i tak dalej
2% (2 głosy)
Statystyki, analizy, etc.
10% (9 głosów)
Artykuły dotyczące problematyki uzależnień i terapii
4% (4 głosy)
Artykuły łączące narkotyki z tematyka humanistyczną - historią, filozofią, psychologią, religami...
7% (7 głosów)
Razem głosów: 94
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

Pozytywne nastawienie psychiczne, ekscytacja zbliżającym się tripem i niecierpliwość, lekceważenie opisywanej przez ludzi charakterystyki tripa. Dawka grzybów zażyta na pusty żołądek. Sesja solo - w małym mieszkaniu kawalerce z pokojem i łazienka, uprzednio posprzątanym i przygotowanym. Kontakt z ludźmi przez telefon komórkowy po zażyciu, ale przed właściwym tripem. Noc, sierpień.

Moja pierwsza próba grzybami psylocybinowymi zaczęła się od konsumpcji tychże o 20:30. Zjadłem trzy gramy suszonych grzybów. W smaku wydały mi się podobne do pieczarek, ale bardziej gorzkie. Przeżuwałem je i gryzłem może 5 minut, aż rozdrobniłem cały materiał na rozmiękczoną od śliny papkę, którą następnie połknąłem. Położyłem się na łóżku i zasłoniłem okno (na zewnątrz właśnie zachodziło słońce), włączyłem muzykę, jakiś delikatny popowy chłam, oszczedzając lepsze kawałki na trip. Przez pierwsze kilkanaście minut wymieniałem SMS'y z ludźmi i nie działo się nic ciekawego.

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Codzienna depresja

Po ostatnim dekszeniu i raportach o kosmitach, delirium, piekle (https://neurogroove.info/trip/delirium-piek-o-kosmici-i-naprawianie-lini...) i pożegnaniu się z DXM (https://neurogroove.info/trip/nihil-novi-czyli-kiedy-prze-y-e-ju-wszystk...) nadal nie deksiłem, choć pokusa jest. Przeglądając [h], natrafiłem na rozmowy o odpowiedniku K-Hole osiąganym za pomocą DXM/DXO.

  • Pozytywne przeżycie
  • Silene Capensis

Nastawiony na senne podróże.

17.11

  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Kodeina

Subsatncje : Dekstrometorfan , Kodeina , Alkohol

Ilość : 750mg : 150mg

S&s : Mój pokój, muzyka psychodeliczna, wizje za zamkniętymi oczami, spacery po okolicy - nastawienie pozytywne, jak zawsze.

Substancje pomocnicze : czerwony grejpfrut, tabaka, 2tabletkiMGB6, piwo

Data : 22,01.09