Na forum

Subskrybuj Kanał Na forum
Rozmowy [h]yperreala 2021-01-26T05:56:43+01:00 Talk
Zaktualizowano: 9 minut 52 sekundy temu

Marihuana • Re: Medyczna Marihuana w Polsce - Wątek Ogólny

13 minut 10 sekund temu
@warszawa24 a jaki susz waporyzowałeś?

Statystyki: autor: vzpe — 3 min temu

Metkatynon • Re: Metkatynon - działanie psychoaktywne

15 minut 55 sekund temu
@Retrowirus spoko post ale popraw go jak możesz ręcznie bo ciężko zrozumieć kontekst

Statystyki: autor: vzpe — 6 min temu

GBL, GHB • Re: GHB/GBL/1,4-butandiol - wątek ogólny II

19 minut 7 sekund temu
Prawie w kazdym wątku pojawia się człowiek , który nie moze uwierzyć , że używkami zużywa się ciało , dlatego to są używki a nie odżywki. Za dużo , za często i bez wyobraźni.

Statystyki: autor: mietowy3 — 9 min temu

Metkatynon • Re: Metkatynon - działanie psychoaktywne

2 godziny 8 sekund temu
Pisałem posta przez pół godziny i w sumie to szlag mnie trafił jak cofnąłem stronę czy coś. wobec tego Postaram się skompilować ten mój syn do rozmiaru pigułki absolutnego must know A jeszcze na to wszystko będę dyktować do telefonu bez interpunkcji bo naprawdę już mi się nie chce po tej stracie na ile tam było tekstu kurwa....
Zaczęło się od tego że koledze powyżej napisałem żeby sobie zrobił sam kota i porównał do swojego klefedron kosa na pewno zrobić łatwo a klefedron raczej nie jest w zasięgu ręki dla każdego Aha i tutaj się zaczęło że jeżeli jest to osoba która ma minimum o Garou w głowie i potrafi czytać instrukcję ze zrozumieniem co więcej potrafi ją zastosować w praktyce to już jest dużo niestety bowiem Dużo jest tutaj ludzi którzy biorą się za przepisy choćby tak jak kot a kot To jest przepis który co prawda nie wybuchnie ci w kuchni nie zatruje amoniakiem sąsiadów albo nie rzyg nie ci kwasem w ryj ale nie sprowadza się też do po kruszenia tabletek z wałkowania ich najebany pył i przefiltrowaniu na filtrze z chusteczki i wacika kosmetycznego Boże to przecież jest twoją nie wiem zerówki pierwszej klasy eksperymenty z fasolą i tak dalej No więc tak by zrobić kota dużo nie trzeba wystarczy kupić Acatar nadmanganian potasu w tabletkach ocet Ponadto zaopatrzyć się w lodowatą wodę najlepiej ściętą lodem z wierzchu strzykawka 20 strzykawka 2 trochę papieru toaletowego lub chusteczek higienicznych kubeczek i około 20 30 minut
Jak czasami czytałem tutaj wpisy ludzi którzy deklarowali że wypili nie filtrowanego kota oh yeah dochodzę do wniosku że jednak kurwa należy zwrócić uwagę że ta synteza mimo że nie jest trudna to trzeba ściśle trzymać się wytycznych powiem na przykładzie przepisu z którego sam skorzystam nazywa się on przepisem na ciepło ileś tam kroków 3 minut

- potrzebny sprzęt to Dwie strzykawki jedna 20 dwójka kubeczek do badania moczu trochę papieru toaletowego lodowata woda ocet pentair zasadzie w tym miejscu już zwracam uwagę na to aby pilnować octu nie może to być ocet który długo stoi w szafie i może zwiedzał a przecież ocet paruje może byś nie szczelnie zamknięty więc chcemy świeżego od stół i niekoniecznie takiego za złoty 20 w Lewiatanie tylko takiego Pegaza za 2,5 zł już niech będzie jeżeli ocet traci moc to adekwatnie cały nasz roztwór straci swoją kwasowość a wtedy reakcja może przebiec inaczej nawet gorzej po drugie woda ja biorę filtrowaną wodę jeśli macie destylowaną też jest dobra odradzam mineralne huj wie co z tych minerałach będzie się działo Czy na mnie zatkają czegoś w reakcji może coś z powoli nią może coś zabrudzoną jak nadmanganian to tylko ten w tabletkach wtedy wiecie Na jakich ilościach oferujecie Jeżeli ktoś kupi w saszetkach bo jest nieogarnięty No to niestety albo masz wagę do rzędu tysięcznych Alba kurwa masz oko zajebiste Wspólna który kręcił kota 1200 razy tak jak ja i ty ty wiesz ile nasypać ale to tylko legenda i sam zdecydowanie odradzam ze względów bezpieczeństwa sypanie fioletu z saszetki na oko plus minus Przypominam że tak tabletki jak i fiolet mają być idealnie skruszone wałkowane 100 razy w kartce albo moździerzu żeby był jebany tył im drobniej przygotujemy substraty tym reakcja będzie gładsza

Wybór naczynia jest bardzo ważne ponieważ pobiega kształtów i rozmiaru a także właściwości zależy nas proces mieszania a chodzi nam o to by mieszać równo i wszystko nie możesz pomijać kwestii tego że jak za mocno zakręcisz kubeczkiem No to trochę ci się na zakręcie obleję ścianka zostaje tam ten materiał I automatycznie ubywa w dolnym kotle a ubytek na ścianie to znowuż dysproporcja jeśli chodzi o pojemniki do badania moczu są dwa ich rodzaje Jeden jest płaskodenny drugi ma na dnie wybrzuszenie w środku pozostawiając okrągłe koryto dookoła. W sumie stwierdzam że lepszy nawet jest ten z tym rondem ponieważ podczas kręcenia kształty tego dna zapobiegają w wysokim falom W naczyniu i nie mamy pobrudzonych ścianek do połowy wysokości
Ja najpierw do odmierzonych 5b litrów wody wsypuje pył z tabletek i mieszam chwilę aż ładnie się to Połącz e później dodaje półtora centa octu znowu chwilę mieszam i sypię już fiolet wcześniej precyzyjnie odmierzony od momentu wstawania fioletu cały czas patrzę na kubek a nie na netfliksa przestrzegam można się za Gapić i jak się spojrzy do kubeczka to tam cię przywita kipiąca piana należy pilnować temperaturę za jakiś czas wstawiam do łaźni wodnej ten kubeczek czasami jak widzę że jest ostro zaciągam lodowatej wody pół centa dolewam do środka kręcę intensywnie w tej zimnej wodzie jak trzeba to jeszcze drugie pół centa No bo przecież tutaj wisi na szali spalony kot albo ewentualnie kot któremu daliśmy centa wody więc ja tam wolę kota z dodatkiem wody może trochę gorszego Ale kota niż brunatną breje śmierdzący spalony migdałem miesza się tak długo aż z jednolita i fioletowej gładkie i rzadkiej zacznie się tworzyć lekko gęściejsza już głęboko fioletowa że aż czarna ciecz która wkrótce się zdes integruje Stay jednolitości i da się zauważać pojedyncze kawałki Czarnego fafoł a każdy musi wyczuć ten moment niestety ucząc się na własnych próbach później już tylko jedna zmoczony wcześniej i dociśnięty filtr który musi być odpowiednio gruby jeżeli wlejemy roztwór na filtr i ten filtr Zacznie nabierać brązowego koloru takiego ceglastego i to nawet bez dociskania to bardzo źle jak wlejemy roztwór na filtr filtr jest biały filtr na pozostawiać biały nawet jak dociskamy tłok to jest oznaką tego że dostatecznie wytrącił się fafoły i nie z penetrują one filtra kolorem dzięki czemu przez biały filtr płynie słomkowo żółta ciecz to nasz filtra dobrze zrobiony kot

Statystyki: autor: Retrowirus — 50 min temu

Detox • Re: Odstawienie Pregabaliny po 5 latach regularnego brania by DexPL

2 godziny 7 minut temu
Dnie 24 i 25 stycznia. Psychicznie nie odczuwam żadnych problemów. Jedyna zaobserwowana zmiana, to większa chęć pisania i odpowiadania na pytania userów na forum.

Fizycznie wręcz zauważyłem lekką aktywizację (więcej chęci na ruch, sport,poniesione wyraźnie libido). do pracy i ćwiczeń siłowych. PO ćwiczeniach odczuwam większe niż normalne bóle o podłożu kostnym i neuropatycznym. Wyrównałem dodatkową dawką 200mg ibuprofenu i zadziałało. Mam nadzieje, że w dalszym ciągu nie będzie kolejnych bóli, bo pregabalina stosowana była właśnie by przeciwdziałać bólom neurologicznym i kostnym.

Typowych zjawisk, jakie opisują osoby odstawiające pregabalinję nie zaiważyłem wogóle i liczę na to, że może uda się ich pominąć.

PS. Jestem dość mocno odwodniony ostatnio i jutro przez pracą zrobię serię 500ml PWE, oraz 250mg glukozy 5 % z Hepamerzem oraz PWE z osłoną IPP na żołądek (jeszcze nie wiem jaką - zdecyduje w ostatniej chwili). Zdam relację z efektów. Jeżeli macie jakieś pytania - proszę - teraz jest najlepszy czas.
Otrzymałem tez 34 butelki TAD 600. (Wygrany zakład z przyjacielem). Planuję w połowie odstawienia dorzucić tego produktu i spożytkować 8-12 butelek.

W piątek robię także badania krwi, moczu i toksykologii by ocenić jak odstawienie pregabaliny wpływa na morfologię i inne parametry. Nie liczę wielkich mian, ale różnie może to być. Czas pokaże. Poinformuję gdy będą dostępne.

Statystyki: autor: DexPL — 57 min temu

Detox • Re: Detoks od alkoholu

2 godziny 39 minut temu
Czyli lepiej doraźnie jak przychodzi ochota na przygrzanie? To po ki chu psychiatra każe mi to żreć codziennie rano i wieczorem? Przecież już jestem uzależniony od alko, który wali w GABĘ i o mały włos nie wpieprzyłem się w Alprę, która również wali w GABA (a w zasadzie to się uzależniłem, tylko udało mi się w miarę bezboleśnie zjechać z dawek i odstawić).

Statystyki: autor: stupid86 — 29 min temu

2C-x • Re: 2C-B

3 godziny 5 minut temu
Bodyload i chujowo jest na początku i to głównie przy podaniu oralnym. Przy wciąganiu bodyload trwa chwilę albo nie ma go wcale, co znowu ma miejsce przy podaniu doodbytniczym.
A nie chodzi ci o "ludes"? Jeżeli tak to chodzi o Quaaludes czyli metakwalon, nie MDMA. Soreczki

Statystyki: autor: DelicSajko — 55 min temu

Detox • Re: Detoks od alkoholu

3 godziny 17 minut temu
@stupid86 dziala bo wali po GABA podobnie jak GBL czy klonazepam.
A odstawki to nie da sie uniknac to lepiej jedz tego mniej.

Statystyki: autor: vzpe — 8 min temu

Detox • Re: Detoks od alkoholu

4 godziny 13 minut temu
A tak z drugiej strony, czemu Prega skoro wali po GABA, na odstawienie alkoholu? W czym ona ma pomóc? W "upiciu się" tabletkami? Bo tak się nią na początku zachwyciłem, a teraz się zastanawiam. Ile bezpiecznie można brać Pregę? Zostało mi 1/4 pierwszego opakowania po 75mg. Jak się odstawi Pregę to ochota na chlanie nie wróci ze zdwojoną siłą? A może to ma być program substytucyjny? Przecież po 225mg czuję się jak po mocnym 4paku, no może nie śmierdzę piwskiem, ale co dalej? Ktoś może mi wyjaśnić jak to niby działa?

Statystyki: autor: stupid86 — 3 min temu

Psychofarmakologia • Re: Kamagra

4 godziny 14 minut temu
Nie nieświadomie, próbowaliśmy razem lovegry, hiszpańskiej muchy :)

Statystyki: autor: Bombelek1997 — dzisiaj

Marihuana • Re: Medyczna Marihuana w Polsce - Wątek Ogólny

4 godziny 26 minut temu
No właśnie, działanie przeciwlękowe.
Mamy do wyboru THCA, 9THC (te popularne), 8THC, THCV.

U mnie np ustawienie waporyzatora pod THCV wywołuje lęki. A jak u Was, ktoś zwracał uwagę na te odmiany i co dana daje?

Statystyki: autor: warszawa24 — 16 min temu

Marihuana • Re: Konopie siewne / przemysłowe / włókniste - temat ogólny

4 godziny 29 minut temu
Czyli ta opcja 500g za 60pln jest całkiem niezła. Zainteresował mnie ten temat, a jak z fazą? Bo podejrzewam, że będzie się sporo różnić od zwykłej fazy po suszu mj z racji dużej ilości cbd w wywarze (makumbie).Od palonej się nieco różni ale od jedzonej chyba nawet nie tak bardzo ale mogę nawet do końca nie pamiętać bo ze zwykłej gandzi to piłem ze 2 lata temu, na pewno było podobnie.

Statystyki: autor: 0Sh14sH — 19 min temu

Psychofarmakologia • Re: Kamagra

4 godziny 31 minut temu
Na moje oko to chcesz jej na nieświadomce dosypać, nie ładnie.

Statystyki: autor: wildwolf — 21 min temu

GBL, GHB • Re: GHB/GBL/1,4-butandiol - wątek ogólny II

4 godziny 35 minut temu
Z jedzeniem różnie, często polewałem na pusty żołądek. Ale chciałbym zaznaczyć, że z poprzednim sortem też tak robiłem i takiego problemu nie było. Możliwe, że w tym przypadku faktycznie wolniej się metabolizuje do maksymalnego stężenia, chociaż pierwsze efekty są odczuwalne do 10 minut (W tym jakimś dziwnym trafem niekiedy i senność, nawet przy 1.5ml). Nie ukrywam, istniały przypadki kiedy polewałem za szybko, ale tak samo było z wcześniejszym sortem. Mimo to nie odcinało, a już na pewno nie było żadnych zaników pamięci, otępienia i całkowitej dezorientacji

Nie oszukuję się, a co najwyżej po prostu w to wierze/mam taką nadzieję. Wydaję mi się, że pół roku to dość spory okres na zresetowanie tolerancji, a już na pewno na zaniechanie jakichkolwiek fizycznych objawów odstawiennych. Także przy założeniu nie wpadnięcia ponownie w ciąg i używaniu wyłącznie rekreacyjnym, takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Zwłaszcza, że na co dzień nie piję/nie używam benzo

Nie ukrywam, mogę się mylić. Nigdy nie miałem półrocznego ciągu . Nie wiem na ile spadnie tolerancja i jak szybko wróci. Na pewno będę robić wszystko, żeby nie wpaść w ponownie w ciąg ani wjebanie fizyczne. Będę inne życie prowadzić, przy którym pozwolenie sobie na to byłoby wielkim strzał w stopę

Mimo wszystko podtrzymuję swoje zdanie, że to nie jest normalne, biorąc pod uwagę poprzednie sorty które próbowałem. Potrafiłem mocno przesadzać z dawkami, a mimo to wszystko grało i buczało. Zakupu dokonałem pod koniec Listopada, więc jeżeli ktoś z czytających również posiada płyn z tego okresu, zachęcam do podzielenia się opiniami. Być może faktycznie, takie ekscesy przytrafiły się tylko mi

Statystyki: autor: LiquidStranger — 26 min temu

Antydepresanty • Re: Czy antydepresanty wyleczyły was z depresji?

4 godziny 37 minut temu
Chyba tylko stare dobre TLPD lub selektywne dopaminergiki z malutkimi dawkami ssri są w stanie wyleczyć/skutecznie zaleczyć chociaż ze skorumpowanymi lekarzami przez ów koncerny cężko będzie wyprosić te drugie ale nie ma H. przerobiłem tyle ssri ze dulo to jest mój oststani a pokładałem w nim nadzieje bo rzekomo uwalnia dopaminę w korze czołowej ale pewnie tyle co kot napłakał@makabaka wiem, że odkopuję, ale udało Ci się na coś namówić lekarza? Może Selegilina?

Statystyki: autor: Maciejj — 28 min temu

Dział pomocy technicznej Hyperreala • Re: Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

4 godziny 46 minut temu
Sprawa załatwiona. Jeżeli pojawią się inne altery spiderka, lub innych userów, którzy aktualnie są na banie/lub nie (nie ma znaczenia) proszę o informację. Zakładanie alterów jest niezgodne z regulaminem i jako takie skutkuje banem permanentnym zarówno na konto pierwotne, jak i alter

Statystyki: autor: DexPL — 36 min temu

2C-x • Re: 2C-B

4 godziny 54 minuty temu
nie cytujemy posta pod postem - delicsajko
"Ludki" - określenie cukierków MDMA w Wilku z Wall Street
Hmm ogólnie średnio przekonywujące opinie, a raczej ich spectrum. Ze skrajności w skrajność. Jedni mówią, że chujowo, bodyload, etc, a inni zupełnie po drugiej stronie równania

Statystyki: autor: wavyeye1337 — dzisiaj

2C-x • Re: 2C-B

5 godzin 2 minuty temu
Nie wiem co to ludki ale twoje doświadczenie z MDMA nijak się ma do 2C-B. Zjedzcie po pół i będzie ok. Jak więcej to może was zbytnio odkleić i nie będzie tego czego oczekujecie. Jeżeli macie doświadczenie z psychodelikami może ogarniecie po 25mg na tyle żeby się bzykać i będzie super ale tak "czilałtowo" i do pogadania to nie będzie raczej.

Statystyki: autor: DelicSajko — 53 min temu

Dział pomocy technicznej Hyperreala • Re: Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

5 godzin 7 minut temu
Dziękujemy za informację. Podrzuć @Ankaaa cytat gdzie się przyznaje. Jak to prawda, to oczywiście natychmiast będzie ban to perm. Bo za tworzenie alterów na czas bana zwykłego jest perm.

Statystyki: autor: DexPL — 58 min temu

2C-x • Re: 2C-B

5 godzin 9 minut temu
Witam,
moje doświadczenie jeżeli chodzi o ludki to tylko MDMA, tak od 2 lat jakoś, co 2 miesiące powiedzmy, zawsze z dziewczyną. Najlepsze doświadczenie to chyba jedno z pierwszych i kilka kolejnych, kiedy miałem niezapomniane niebieskie, trójkątne punishery. The dream. Ostatni raz party z MDMA mieliśmy jakoś w listopadzie (pomijając jednorazowe spróbwanie 2 cuksów Philip Plein (kółka beżowe z napisem PP), które totalnie nie podchodzą- zero funu, tylko chujowe odczucie na żółądku, nie chciało się rozmawiać nawet, bo było po prostu niedobrze). Ogólnie tęsknimy za dobrym cukierkiem :DD
No i do rzeczy odnośnie 2C-B. Mamy teraz okazję spróbować pierwszy raz, wiem tylko, że będą myszki na 2c-b i nic więcej. To, czego szukamy to wiadomo fajna euforia, zajebiste rozmowy, dodatkowe pragnienia seksualne, ogólnie wszystko to, co przyjemne. Powiedzmy - uśredniając, że jeżeli do tej pory mieliśmy z dziewczyną ludka z 200mg MDMA, to ja brałem całego, moja pół, ja po 1.5h dorzutka całą, moja po 2h dorzutka pół.
Załóżmy, że te myszki co teraz będę miał będą miały ~25mg 2C-B. Klimacik w jakim spędzamy chwile to łóżeczko, telewizorek, muzyczka, długie rozmowy, opowieści, full love, itp. Jak proponujecie dawkowanie?

Statystyki: autor: wavyeye1337 — dzisiaj

Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Nastrój bardzo dobry, nastawienie pozytywne. Marihuana spalona po raz pierwszy w domu w samotności.

Zamierzam opisać tutaj moje któreś z rzędu spotkanie z marihuaną. Postanowiłem tym razem zapalić porcję samemu w domu, bez udziału osób trzecich. Byłem ciekaw różnicy w przeżyciach, chociaż słyszałem wiele negatywnych opinii o paleniu w samotności.

  • Katastrofa
  • LSD-25

Chciałem wykorzystać wyjazd do klubu jako odskocznię od wrednej rzeczywistości, byłem w kompletnej rozsypce psychicznej. Przestałem się przejmować konsekwencjami i tym jak dużo biorę. Liczyło się jak największe oderwanie od bólu i zapomnienie o problemach natury egzystencjalnej. Otoczenie do takiego doświadczenia wybrałem bardzo źle, ale też przez to, że nie widziałem z czym przyjdzie mi się zmierzyć.

Trip był w okresie, kiedy codziennie marzyłem o tym, żeby się zabić.

Mniej więcej było to tak, że zabrałem się ze swoimi kolegami na imprezę. Tym razem miało być inaczej, bardziej grubo. Na odwagę zaczęło się tradycyjnie od trawy w niewielkich ilościach. Trochę zmuliło ale wprowadziło też w odmienny nastrój. Potem leci feta. Niestety diler dał ciała i nie był to produkt pierwszej klasy, nie klepał.

  • Bad trip
  • MDMA (Ecstasy)

Sylwester, czas by bawić się do upadłego! Każdy coś ćpie, wóda się leje, opuszczamy domówkę i jedziemy do klubu ok 1:30.

Samej nocy bawiłem się nieźle, ot jazda na dragach i alkoholu do cięzkiego techno w kurewsko mrocznym zatłoczonym klubie. Dość duży nieogar panował całą noc. Wróciliśmy z dziewczyną do domu w opłakanym stanie - tragiczny, nie dający spać zjazd. Prysznic, poleżeliśmy pare godzin, pogadaliśmy, posprzątaliśmy syf w domu, poszliśmy na spacer w pierwszym śniegu, zjedliśmy rosół i ciasto. Zaczynałem czuć się lepiej, postanowiłem przypalić sobie z bonga dla rozluźnienia.

  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie, ciekawość, dobra pogoda, muzyka; miejsce: polana w lesie, koc, 1 ziomek ze mną

Znana miejscówka, idealna na tripowanie, leśna polana i piękne widoki wokół, drzewa i krzewy, duża różnorodność krajobrazu.

randomness