Na forum

Subskrybuj Kanał Na forum
Rozmowy [h]yperreala 2021-06-21T07:40:34+02:00 Talk
Zaktualizowano: 31 minut 55 sekund temu

Outdoor • Re: Moja pierwsza uprawa OUTDOOR

51 minut 22 sekundy temu
Ładne kolory, choć wydaje mi się, że jest odrobinę za wysoka (albo tak to wygląda na fotce). Ile ma dni i ile cm. mniej więcej? Przy dobrym słońcu roślina na tym etapie powinna mieć w porywach 10 cm wysokości i być szersza, niż wyższa.
Ziemia wydaje się być całkiem mokra - jeśli fotka zrobiona tuż po podlaniu, to zrozumiałe, ale naprawdę ostrożnie z wodą - nie może mieć stale wilgotno. Daj jej trochę tlenu, a odwdzięczy się.
Obczaj moje fast versiony z zeszłego sezonu - podobny wiek.

PS - z tej donicy już niedługo będziesz musiał przesadzić.

Statystyki: autor: jezus_chytrus — 19 min temu

Knajpa pod Przychodnią • Re: Przygodna i nagminna masturbacja a poziom testosteronu (trolling = ban)

1 godzina 1 min temu
Od małego miałem problem z białymi plamkami pod paznokciami u dłoni, po zaprzestaniu masturbacji i chodzeniu z pełnymi jajami od trzech miesięcy prawie wszystkie plami zniknęły, paznokcie są ładniejsze błyszczące, wiem że te plamki to informacja od organizmu o braku takiego pierwiastka jak cynk, który jest w spermie w znacznych ilościach, brak orgazmu uzupełnił mi te braki oczywiście była także suplementacja ale minimalna.

Statystyki: autor: Migomat — 29 min temu

Outdoor • Re: Budżetowy outdoor 3.0

1 godzina 1 min temu
One tam są bardziej "dla ozdoby", jako ściółka : D Podejrzewam, że tak grubo pokruszona skorupka będzie oddawać wapń bardzo powoli i w ilości raczej mało znaczącej. Można oczywiście użyć jej jako dodatkowe źródło tego pierwiastka, ale należy wcześniej rozbij skorupki niemal na proszek.

Na tym etapie niemal wszystkie roślinki wyglądają zdrowo. Używam jednak tej ziemi i tej wody od 2 lat i jest sprawdzona - żadnych problemów nie było.

Zastanawiam się, jak aktywne są ślimaki w taką pogodę. W dzień siedzą pewnie schowane, bo powierzchnia na tym spocie dosłownie parzy. Wczoraj jednak wypatrzyłem na fotce Criticala ślad po ślimaku (tuż przy plancie), ale z jakiegoś powodu postanowił nie tknąć go nawet.

Statystyki: autor: jezus_chytrus — 30 min temu

Pochodne morfiny • Re: Oksykodon - wątek ogólny

1 godzina 20 minut temu
Polecam dołączenie do Oksykodonu kilka, kilkanaście kropel DMSO wyraźnie zwiększa moc.

Statystyki: autor: Migomat — 48 min temu

Dział prozdrowotny i doping mózgu • Re: Doping mózgu vol. 2 (pytania dotyczące zestawów suplementów zadajemy w innym temacie!!)

1 godzina 53 minuty temu
Jak dla mnie to wszystko jest do wywalenia prekursor L-Tyrozyna występuje powszechnie, inozytol nic ci nie da, może ta L-Dopa ale nikt tu tego nie poleca bo jest oszukiwaniem organizmu, on sam powinien produkować L-Dope a nie ty chce ją dostarczać z zewnątrz, noopept o aniracetam to się nie wypowiem bo nie wiem ale pewnie też chuja warte jeszcze widzę że ten zestaw będzie od swis herbal, lepiej poszukaj gdzie indziej napisz mi na PW to podam ci nazwę fajnego sklepu tu nie będzie wrzucać.
Jak chcesz zwiększyć ilość dopaminy to musisz przyjmować duże dawki witaminy b6, pocie zielonej herbaty także podnosi poziom dopaminy, ale tu o samo jego poziomu nie chodzi co z tego że dopaminy będzie dużo jak receptory dla niej będą po zamykane, bo się już organizm broni przed napływem uwalnianej dopaminy przez ciebie np oglądając porno, waląc konia, branie narkotyków, nawet jedzenie posiłków wydziela dopaminę.

Statystyki: autor: Migomat — 21 min temu

DXM • Re: DXM - Wątek ogólny vol. 2 [REGULAMIN w pierwszym poście]

2 godziny 34 minuty temu
Zrób tydzień przerwy i będzie ok. To i tak z zapasem.

Statystyki: autor: Aldrej — 2 min temu

Mak • Re: PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

4 godziny 49 minut temu
jak nieklepie po 30 min znaczy ze zamalo, jak niemozesz oddychac zaduzo ...

Statystyki: autor: domino_jachas — 17 min temu

GABA - Knajpa • Re: Knajpa pod Miętowym Krzyżykiem – knajpa benzodiazepinowa v.2

5 godzin 1 min temu
Mix typu poduszeczka
Oxy 40mg
Alpra 1mg
Powtarzać co jakiś czas wedle uznania

Statystyki: autor: krzychv — 29 min temu

Pochodne morfiny • Re: Oksykodon - wątek ogólny

5 godzin 14 minut temu
Chce zrobić przerwę od oxy bo juz tolerka nieoopacalna. Nada sie tramal w kroplach i obstawa benzynowa na skręty?
Dodam że ciąg 1/2 miesięczny i dawki rzędu 100-240mg doba

Statystyki: autor: krzychv — 42 min temu

Metkatynon • Re: Wideo z syntezą

5 godzin 29 minut temu
Po co, żeby ułatwić robotę gimbusom niepotrafiącym zrozumieć prostego HOWTO?Wiesz ja stosując się 1:1 do tego FAQ kilka lat temu i tak mi nie wychodziło, myśle że od zbyt niskiej temperatury dzięki czemu reakcja w ogóle nie mogła zajść bo jest to reakcja ezgotermicza. Dlatego wydaje mi się że po prostu nagranie jak to powinno "fachowo" wyglądać wydaje mi się najrozsądniejszym podejściem.
Również reakcja z perhydrolem była by równie pomocna.

Statystyki: autor: SzukamPracy — 57 min temu

Amfetamina • Re: Amfetamina - przedawkowanie

5 godzin 38 minut temu
A więc tak: wczoraj o godzinie ok 5 30-6 00, przyjąłem ostatnią linie, przez cała noc osobiście przerobiłem plus minus 0,7-1,0 Pani Ani, Która miała kolor biały była mokra, o konsystencji takiej pasty, przed tym 2 energetyki, do tego z 7 piwek, bongo i pare blantów, wszystko było zajebiście do póki nie nadszedł ranek, dosłownie mnie popierdoliło, myśli abstrakcyjne, dodam ze mam stwierdzoną nerwice lękową, a wcześniej kilka dni też było zakrapiane dużą ilością alkoholu podczas spotkań z Mefistofelesem, ogólnie nad ranem zaczął mi się obraz pierdolić, kolory zaczęły jakby migać, nie mogłem odzyskać kontroli nad swoją głową, jednego ziomka tak porobiło ze tańczył cała noc, DOSŁOWNIE bez przerwy, nawet gdy nie grała muzyka, jak szaman jakiś który rzuca zaklęcia i pierdolił coś sam do siebie, ogólnie to uważajcie z kim latacie, bo mnie ten chłop tak zmielił ze kurwa zapomniałem drogi powrotnej do domu. W ryjku Sahara, do tego upał jak na jakiś tropikach, na szczęście ziomek zamówił mi Uberka i jakoś tam wróciłem do domu, po powrocie zaczęła się walka z samym sobą o każdą kolejną minutę życia, każde pożywienie/napój odrazu się zwracało, serce chciało ode mnie uciec, ogólnie to mam wrażenie ze Św. Piotr już koks ogarniał na nasze spotkanie, pieczenie w klatce piersiowej i bóle, do tego momentu mam skurcze, głównie po lewej stronie głowy w okolicach skroni, nie dość ze oddech był ciężki to kurwa nie było czym oddychać, do tego pod ręką nie miałem żadnego benzo a ataki paniki były tak ogromne że przeszły do mojej ćpuńskiej historii i chyba ją skończyły, na pewno przerwały na kilka miesięcy. Wszystko tradycyjnie wróciło do normy od 2 dni przespałem tylko 1 godzinę .Trauma. Uważajcie na siebie Mordki Szanujcie swoją psyche i odróżniajcie dragi od suplementów diety
P.S Macie może jakieś skuteczne, sprawdzone, NATURALNE leki na stany lękowe? Bym był wdzięczny bardzo. Pozdrawiam wszystkich

Statystyki: autor: NeverSayNeverAgain — 6 min temu

Mak • Re: PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

6 godzin 18 minut temu
Na oko

Statystyki: autor: MiLFHUNTER69 — 46 min temu

Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne • Re: Bezsennosc, problemy ze snem temat ogolny

6 godzin 48 minut temu
Witam mam problem ze spaniem już 3 razy byłem u psychiatry i nie chce mi przepisać benzo a jedyny lek który mnie usypia to clonazepam 2mg. czasem muszę wziąć po 2-3 tabletek. Co powiedzieć psychiatrze żeby przepisała mi te clony bo jak nie spałem 4 dni to pociąłem sobie całą rękę i chciałem się zabić. Strasznie boję się bezsenności.

Statystyki: autor: mdmahero84 — dzisiaj

Porady prawne • Re: BEZPIECZNY TELEFON 2021?

7 godzin 4 minuty temu
@Gullag122
1. Nie korzystać z jakiś closed source secure apek jak wickr a nawet signala (bo potrzebny jest nr tel) tylko z kryptografii asymetrycznej.Nigdy nie zamawiałem przez telefon i aż czuję się głupio, że nie pomyślałem o gpg xD. Szczególnie że korzystanie z tego na komputerze mnie denerwuje, a co dopiero na telefonie.
2. Przeglądarka nie ma tutaj wiele do gadania ale faktycznie firefox jest lepszy po pewnych modyfikacjach w kodzie.Raczej przeciętnemu użytkownikowi tego forum nie będzie się chciało kompilować firefoxa, a co dopiero modyfikować go. Pewnie są jakieś dobre open-sourced anonymous browsers na xda, ale ja aż tak się tym nie interesowałem.
4. W zależności od szyfrowania, podatności no i wagi sprawy mogą próbować to łamać.Prawda, ale tu mówimy o kupowaniu w nie hurtowej ilości. Takiej osobie raczej nie będą się bawić nawet przy złamywaniu podstawowych zabezpieczeń.
5. VPN, proxy to mogą logować, przechytywać ruch no ogólnie single point of failure.Prawda, ale ma to tez trzy pozytywy:
1.Kupujesz sobie czas
2.Każda zmiana IP = zmiana fingerprinta
3.Lepiej tak niż ze swojego własnego IP

Metody które podałem są podstawowe, ale dla przeciętnej kupującej osoby starczą. A ktoś bardziej obeznany w temacie nie szukałby rad na hyperrealu, oraz tym bardziej nie robiłby takich rzeczy na telefonie, tylko na komputerze.

Statystyki: autor: Gullag122 — dzisiaj

Recepty i leki – problemy i pytania • Re: Wystawienie e - recepty

7 godzin 20 minut temu
Dzięki za odpowiedzi.
@motq Idzie normalnie przez IKP jako skierowanie do poradni specjalistycznej - poradnia psychologiczna.
Natomiast skierowania do specjalistów oraz pracowni diagnostycznych są "do momentu ustąpienia problemu na które zostały przepisane", czyli w praktyce bezterminowo.I właśnie myślałam, że tak też jest to traktowane, dlatego się nie spieszyłam, aż magiczka na wizycie stwierdziła, że "chyba miesiąc", bo sama też nie jest pewna xD Ale ona w ogóle jest jakaś taka niedoinformowana

Statystyki: autor: PogromcaDzików — 48 min temu

Prawo • Re: Przesyłki

7 godzin 49 minut temu
Imo jak nei było tam nic nielegalnego, to zglosic normalnie gdzie trzeba, w najgorszym wypadku zaplaci jakeis clo i vat i tyle, ale powie ze to kolekcjonersko, chyba lepiej to niz stracic 10k

Statystyki: autor: JzsQ — dzisiaj

Kokaina • Re: Kokaina - wątek ogólny

7 godzin 49 minut temu
Po jakim czasie można powiedzieć że jest się czystym od koko ? Od listopada zero, wcześniej okazjonalne spożycie.

Statystyki: autor: archimedes — dzisiaj

Metkatynon • Re: Wideo z syntezą

7 godzin 53 minuty temu
równie dobrze można nagrac video z syntezą ...perhydrolem...

i wiecie co się stanie I TAK CO DRUGI ŁE-P TO SPIERDOLI

każdy kto chociaż raz sięgnął po efedron wie, jak się robi syntezę na trzeźwo a jak na zejściu, gdzie jest parcie na dorzutę... zupełnie dwie inne syntezy czasami wychodzą a z perhydrolem takie coś może zakończyć się najzwyczajniej w świecie zgonem

synteza nadmanganianem jest tak banalna, że trzeba być serio geniuszem - aby to spierdolić bo porad jak tego NIE SPIERDOLIĆ jest od groma

nie polecam ułatwiać tej "czarnej szamańskiej magii"

Statystyki: autor: DuchPL — 21 min temu

Antydepresanty • Re: SSRI: Sertralina (Zoloft, Setaloft, Asentra) - Wątek ogólny

8 godzin 19 minut temu
No hej
Mam ogromną nadzieję, ze ktoś mi doradzi
Mianowicie- od okolo pol roku biorę wenlę 150. Na stany lękowe i depreche. Nic to nie daje- moze poza mniejszymi lękami. Deprecha jak byl tak jest. Postanowilam przejsc na sertre, tylko jak to ogarnac? Najpierw zejsc do zera i zapodac sertre od najniższej dawki?
Dodam ze bralam paroksetyne i fluoksetyne, po kilka tyg, ale to mnie totalnie usypiało. Wiec chce szukać dalej ideału.
Ktoś doradzi?

Statystyki: autor: Marta170111 — 47 min temu

Metkatynon • Re: Wideo z syntezą

8 godzin 20 minut temu
Po co, żeby ułatwić robotę gimbusom niepotrafiącym zrozumieć prostego HOWTO?

Statystyki: autor: pawoleh666 — 48 min temu

Zajawki z NeuroGroove
  • 3-MMC
  • 5-APB
  • 5-MeO-MiPT
  • Diklazepam
  • Marihuana
  • Miks

Pierwszy dzień po przyjeździe na woodstock, zakupy zrobione, człowiek chilluje po podróży, rozgwieżdżone niebo i mnóstwo pozytywnie nastawionych ludzi.

Słowem wstępu pragnę rzec, że ten trip miał być jedynym w swoim rodzaju, ostrym i bez trzymanki, zabezpieczeniem było to, że na Przystanku Woodstock jest zabezpieczenie medyczne, my sami posiadaliśmy swoje, no i mieliśmy benzo w postaci Diklazepamu w razie W.

Wiek dokładnie to 18, 20, 23, 18, 19 (Ja, P., S., J., M.).

No to jedziemy...

  • Marihuana

To było już dość dawno. Może dwa lata temu. Nie, nie. To było miesiąc przed

maturą, czyli w tamtym roku. Pomimo tego, że zdarzyło się już tyle

ciekawego, to tamte chwile to jedne z najpiękniejszych (do tej pory) chwil w

moim życiu. Takich chwil się nie zapomina.

Było przed maturą i w związku z tym zielona część klasy postanowiła sobie,

że do matury palić nie będzie. Warto tu jeszcze wspomnieć, że szara część

klasy była stosunkowo antagonistycznie nastawiona do tej zielonej.

  • Amfetamina

Niedawno minął rok czasu, od kiedy wzięłam po raz pierwszy. To był dziwny rok. Czasami czuję sie tak jakbym wcześniej nie miała wogóle życia, jakby osoba, którą kiedys byłam była zupełnie kimś innym, obcym. To niesamowite, jak narkotyki potrafią zmienić ludzi. Pierwszy raz marihuany spróbowałam z ciekawości, fascynacji opowiadaiami ludzi którzy twierdzili, że po zapaleniu odkrywają inny świat - pełen magii, niezwykłości, niedostępny dla zwykłych śmiertelników. Może nie za pierwszym, nie za drugim razem ale wkońcu dotarłam do tego świata. Jednak marihuana podobnie jak kwasy jest zdradliwa.

  • Atropa belladonna (pokrzyk wilcza jagoda)
  • Pozytywne przeżycie

Nie dotyczy

Trip raport z 17 jagód wilczej jagody który napisałem tydzień temu to tylko tłumaczenie z erowida, więc ten nie ma z tamtym nic wspólnego. 

Zafascynowany naszymi rodzimymi roślinami psychoaktywnymi postanowiłem zakupić nasiona wilczej jagody oraz bielunia w celu uprawy ich. Roślinki już są spore, więc pokusiłem się o przetestowanie "mikro-dozowania" liści wilczej jagody, bo spotkałem sie z (jeszcze) niepotwierdzonymi informacjami jakoby małe dawki alkaloidow tropanowych powodowały realistyczne i wyraźne marzenia senne.