REKLAMA
Agregator kanałów

Antydepresanty • Re: Antydepresanty: wątek ogólny dotyczący Miksów

Na forum - 1 godzina 8 minut temu
Ja znalazłem prawie ideał. Jest nim paroksetyna. Świetnie wycisza lęki, poprawia nastrój, działa stabilnie, daje gigantyczną pewność siebie i nie mam dużych efektów ubocznych na niej. Jest tylko jeden minus. Rozleniwia. A ja już nie mam motywacji ani chęci do robienia czegokolwiek.
Dlatego poszukuję czegoś co można dorzucić do paroksetyny żeby ją ożywić. Myślałem o bupropionie. Łączył ktoś? Lub jak to wygląda w teorii?

Statystyki: autor: kofel — 13 min temu

Detox • Re: Współpracujemy przy projekcie badawczym Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR" - czytać pierwszy p

Na forum - 1 godzina 29 minut temu
@Sniffgarden Uderzaj na Skype profesora.

@Stteetart Mam terapię na dwie ręce, dwóch psychiatrów czuwa, przy czym jeden wie o drugim, a drugi nie.
Do zestawu prawej ręki, mianowicie: wenlafaksyna, pregabalina, lamotrygina, kwetiapina, amisulpryd, topiramat - dokładam zestaw Pana profesora: metylofenidat 20mg CR/d, reboksetyna 8mg/d (docelowo niby 16, zobaczymy, bo to ponadmaks :-D), trazodon 100mg/d.

Jak ja się czuję? Dobrze. Może od razu wymienię uboki: trzęsące się ręce, niesamowity jadłowstręt (muszę dużo się odchudzić), fale gorąca, sraczka/zaparcie czy jeszcze są jakieś musiałabym pomyśleć.

Statystyki: autor: misspill — 34 min temu

GABA i jego pochodne • Re: Pregabalina - Wątek ogólny

Na forum - 1 godzina 36 minut temu
Tak, jeśli bieda przyciska nas bardzo mocno, a mamy z przeciwlękowych leków jedynie pregę to można zastosować dawkę 300-450mg doraźnie. Trzeba długo czekać na efekt 1,5-2h i wątpliwa wydaje się skuteczność, wbrew temu co twierdzą badania naukowe, które zwykle "uładniają" pregę (przynajmniej w porównaniu z tym co się dzieje na forum).

Statystyki: autor: misspill — 41 min temu

Antydepresanty • Re: SSRI: Sertralina (Zoloft, Setaloft, Asentra) - Wątek ogólny

Na forum - 1 godzina 36 minut temu
Nie bierz neuroleptykow do antydepow bo to antagonisci.....

Statystyki: autor: MaleCoNieCo — 41 min temu

Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni • Re: << Outdoor 2020 >> - Wątek ogólny

Na forum - 1 godzina 39 minut temu
Trzeba dbać o swoje :) a dyplomacja nie zawsze wychodzi, joke.

Zaczyna się podlewanie, rozgrzewajmy ramiona. Daje na raz już pod 15l, krowa dostała z 18. Aż czuć, że człowiek żyje na drugi dzień...

Statystyki: autor: delighter — 44 min temu

Mak • Re: PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Na forum - 1 godzina 43 minuty temu
widziałem w swoich obecznych okolicach sporo ballandu .11 i .45 bodajże, oba francja
zapomniałem hasła do makfindera i nie bawię się już w herbatki, jeżeli to jakieś 5/10 albo lepsze maki to pw śmiało mogę podzielić się lokacją

Statystyki: autor: picabia — 48 min temu

Benzodiazepiny • Re: Tolerancja na benzodiazepiny jak obniżyć?

Na forum - 1 godzina 46 minut temu
Lata przerwy.

Statystyki: autor: papiereklakmusowy — 51 min temu

GABA i jego pochodne • Re: Pregabalina - Wątek ogólny

Na forum - 1 godzina 51 minut temu
Czy pręga można stosować doraźnie w nagłych atakach leku

Statystyki: autor: pauleta1987 — 56 min temu

Marihuana • Re: Marijuana - Wątek Ogólny

Na forum - 1 godzina 56 minut temu
@JanPawelSzlugi
Ja spotkałem się ze różnymi
Generalnie z tego co wyczytałem to aceton ma szersze spektrum działania jako rozpuszczalnik więc wyssie więcej niepotrzebnych rzeczy z materiału oprócz cannabioidów , terpenów i flawonoidów.
Aceton ma niskie wrzenie ale potrafi wrednie przereagować określonych temperaturach.

Statystyki: autor: Kobyszcze — 1 min temu

Tramadol • Re: Tramadol - Wątek ogólny

Na forum - 1 godzina 58 minut temu
Witam,
Mam pytanie do ekspertów w temacie opio. Jestem na ciągu na tramie od około 9 miesięcy. W tej chwili schodzę z dawek i aktualnie przyjmuję bardzo malutko, bo tylko 300mg/doba, tyle wystarcza, żebym nie czuł skręta. Czy bezpiecznie jest w mojej obecnej sytuacji wziąć jednego dnia 300mg tramadolu i do tego 80mg oksykodonu dla fazy? Podsumowując mam dwa konkretne pytania:

1. Czy bezpiecznie jest łączyć te substancje w takich dawkach?
2. Czy jednorazowe wzięcie oksykodonu podczas ciągu tramadolowego może skończyć się tym, że będę potrzebował oksykodonu, a nie trama żeby zaspokoić tkanki?

Z góry dzięki za odpowiedź

Statystyki: autor: Junkie0 — dzisiaj

Morfoliny, piperydyny • Re: Metylofenidat

Na forum - 2 godziny 9 minut temu
U mnie sytuacja jest bardzo nietypowa. Mam tzw. zespół deficytowy. To trochę podobne do otępienia czołowo-skroniowego. Metylofenidat był jedynym lekiem, który bardzo redukował objawy, głównie apatie. Niestety 3 lata temu z niewiadomych przyczyn przestał działać z dnia na dzień. To znaczy działa, ale może na 10-30% mocy, a pół roku przerwy nic nie dało. I nie tylko działanie MPH zaniknęło. Brałem też wenlafaksynę w niskich dawkach do MPH. Zachodziła genialna synergia. Lekarze oczywiście rozkładają ręce, nie mają pojęcia czemu tak się stało. Z wchłanianiem mam wszystko ok. Pytałem po forach, między innymi tutaj i też nikt nie wie. Ewenement.

O miksie sele + MPH pomyślałem, bo aktualnie jestem na sele. Ale chyba sobie odpuszczę. Może przetestuje Sele + fenyloalanina (nie PEA).

Statystyki: autor: T800 — 14 min temu

Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni • Re: << Outdoor 2020 >> - Wątek ogólny

Na forum - 2 godziny 13 minut temu
Stacja pogodowa i klamka na propsie ;)
Ale czy to nie lepiej sie od razu ustawić na indoor ?

Statystyki: autor: Kobyszcze — 18 min temu

Apteczne • Re: Klonazepam - wątek ogólny

Na forum - 2 godziny 22 minuty temu
Diazepam jest idealny do schodzenia z mocniejszych benzo, głównie dzięki jego długiemu okresowi półtrwania, przez co jego stężenie (i aktywnego metabolitu) spada powoli, dając czas organizmowi na uzyskanie homeostazy w systemie GABA. Substytucję klonazepamu diazepamem należy przedyskutować z kompetentnym lekarzem. Mnie diazepam szybciutko wyciągał z krótkich (2-3 tyg) ciągów na bardzo silnym benzo (klonazolam). Oczywiście, w przypadku długiego brania potrzeba innego podejścia, dlatego wspomniałem o lekarzu.

Statystyki: autor: Teabadger — 27 min temu

Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni • Re: << Outdoor 2020 >> - Wątek ogólny

Na forum - 2 godziny 24 minuty temu
Ja dopiero teraz zaczynam. Pestki RQS i Dinafem - wszystkie auto, jesli bedzie dzialo sie zle, ida pod lampe :
AK47, Critical 2+, Northern Lights

z fartem , oby nikomu nie zginely planty w tym roku , tego zycze :liść: :extasy:
tjazz

Statystyki: autor: DeWitteEngel — 29 min temu

Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni • Re: << Outdoor 2020 >> - Wątek ogólny

Na forum - 2 godziny 28 minut temu
W takim razie chciałbym osiągnąć efekt jak mniej zamulający, żeby wchodziło w głowę a nie w ciało :) co w takim przypadku robić ?

Statystyki: autor: FunK — 33 min temu

Substancje psychoaktywne a człowiek • Re: Po czym największy zwał?

Na forum - 2 godziny 44 minuty temu
jaka zwała? Ja prawdę mówiąc zwał nie mam, po prostu czuję się dość dobrze. Czy to nawet ciąg 10 lat dzień w dzień, wiadomo, jest inaczej, ale żeby to nazwać zwałą to raczej trudno.

Statystyki: autor: ZX — 49 min temu

Antydepresanty • Re: SSRI: Sertralina (Zoloft, Setaloft, Asentra) - Wątek ogólny

Na forum - 2 godziny 46 minut temu
Czy dodatek arypiprazol do sertralina jest dobrym rozwiązaniem nie przerwałem go zastanawiam się czy arypiprazol nie zamienić na fluanxol co radzicie bo też działa depresyjnie i lękowa

Statystyki: autor: pauleta1987 — 51 min temu

GABA i jego pochodne • Re: Baklofen - Wątek ogólny

Na forum - 2 godziny 50 minut temu
Ja zażywam od 2lat baclofen w dawce 25mg czy zwiększyć dawkę aby działało przeciwlękowo i aktywizowalo

Statystyki: autor: pauleta1987 — 55 min temu

Apteczne • Re: Klonazepam - wątek ogólny

Na forum - 3 godziny 18 minut temu
Witam ponownie

Prosiliście żeby dać znać co u mnie i jak ze schodzeniem, odstawka Clona... tak jak pisałem wcześniej zrobiłem sobie tydzień stabilizacji który zakończył się dwukrotna "wpadka" z powodu nadmiernej ilości nerwów. Proszę nie piszcie ze "nie powinno się podnosić dawki" i ze "jak się leczysz to nie cpaj bo niweluje skutki leczenia"

Idąc dalej... Od tamtego czasu zszedłem do 3mg (moze to nie formuła 1 ale i tak idę do przodu) moje pytanie jak rozłożyć samemu zostało poniekąd rozwiązane - bedac na 3mg ustawiłem dawkowanie na 1-1-1. Kwetiapine podniosłem do 400 z lekka górka jesli przyjmuje cos innego (stimy).

Co do pytania o prędkość zbijania to poki co to mg / tydzien - tak żeby się oswoić bo pierwsze dni z dawka 1mg mniej juz sprawiają iż czuje leki i musze być wiecznie czujny na każdym kroku co po prostu wkurwia. Dlatego tym bardziej wolę zrobić to raz a dobrze a nie cold turkey w męczarniach a potem i tak powrót... zresztą jak na moją ilość startowa to myślę że i tak nie jest źle.

Przyjmuje dodatkowo Pregabaline w dawce 75mg i rozlozeniu 0-0-1, za dwa dni 1-0-1 i pod koniec 2-0-1 - tak mi przynajmniej magik zalecił. Jeśli macie inne zdanie to proszę - piszcie. Pregabalina mi nie straszna - raz schodziłem 'coldem' i psychika lekko siadała ale nic więcej. Tutaj mam jednak obawy ze mogłoby to wywołać padaczkę w najmniej odpowiednim miejscu.

Oprócz Pregabalin zacząłem tez brać Lamotryginum przez jakiś czas bo było dość ciężko z psychika (a to stabilizator i antydepresant, który ponoc tez chroni przed padaczka do pewnego stopnia wiec dla mnie idealnie) - poki co dawka 25mg 1-0-0.

Pytanie - jedni mówią zeby przy 1mg clonazepamu - za jakiś czas wkleić diazepam, inni ze skoro schodze juz Clonami to przy tych clonach pozostać do zera... Mi bardziej skuteczna wydaje się pierwsza metoda (z diazepamem) ale jako że pierwszy raz schodze z takiej dawki benzo to dajcie znać jak uważacie- mam jakieś 2 tygodnie na przemyślenie.

Tak wiec tak jak pisałem- szalu nie ma ale da się to wytrzymać. Nie wiem jak by było z 18mg Cold Turkey ale pewnie duuuzo gorzej... a tak to 3dni sie mecze i kolejny kawałek krzyża zdarty :)

Tak samo jak wcześniej- prosze o wasze rady które w moim przypadku pomagają. Jeśli coś robię źle tez prosze mnie nie oszczędzać.

Tak jak wspomniałem nie piszcie tylko "leczysz się to nie bierz" bo doskonale o tym wiem

Pozdro i powodzenia z waszymi problemami do takiego stopnia zeby żadne benzo nie było już konieczne.

Statystyki: autor: PsajkoChanger — 23 min temu

Substancje psychoaktywne a człowiek • Re: Po czym największy zwał?

Na forum - 3 godziny 21 minut temu
ja najgorzej się czułem po produkcie kolekcjonerskim jeszcze ze słynnych sklepów " Dopalacze.com" było to IVORY chyba to było jakieś mdphh jakoś taki taki dopaminowy kosior, który trzymał całą noc.

nieźle dojebany też byłem czystą amfetaminą tą z lat 2004-2006 gdzie była bielsza od najjaśniejszego śniegu podczas słonecznego dnia

Statystyki: autor: eiffel65 — 26 min temu

Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Metoksetamina
  • Pozytywne przeżycie

Ogólne nastawienie jak najbardziej pozytywne oraz ekscytacja przed spontanicznym tripem. Setting nie wyglądał już tak kolorowo - komplet domowników w mieszkaniu, aczkolwiek z racji względnie późnej pory jedynie siostra pozostała na posterunku.

 Główna akcja miała miejsce w nocy z 22 na 23 sierpnia. Dzień minął mi na mniej lub bardziej udanych przygotowaniach do kampanii wrześniowej. Po nauce odczułem potrzebę relaksu, więc szybka mobilizacja i ekipa na wieczorne piwko zmontowana. Po wypiciu i spaleniu blanta powoli każdy udaje się do domu. Ja nie czuję się do końca ukontentowany, więc postanawiam wprowadzić w życie plan dysocjacyjnego tripa. Podczas drogi do domu odczuwam ekscytacje i podniecenie porównywalne z tym z pierwszych lotów.

  • Inne
  • Pierwszy raz
  • Powój hawajski

Bezpieczne i spokojne, własny pokój, wypoczęty i zdrowy. Długo oczekiwany pierwszy raz z LSA. Więcej na początku tr

 Jakieś 2 lata temu trafiłem na tr;
http://hyperreal.info/node/2042#axzz1qR3AA1l6

  • Przeżycie mistyczne
  • Szałwia Wieszcza

Dom Nastawienie pozytywne chęć przeżycia w końcu właściwego Szałwiowego tripu.

 

 

WSTĘP

  • Szałwia Wieszcza

Ten trip raport jest kontynuacja trip raportu "Tragedia mojego życia". Poprzednie przeżycie, które opisałem w tamtym tripie było zdecydowanie negatywne. Oczywiście nie mogłem tego tak zostawić. Nie ma nic fajnego w dostaniu w mordę i nie oddaniu. Zadra drażniła mnie za paznokciem. Oczywiście bałem się, że scenariusz może sie powtórzyć, jednocześnie wierzyłem, że nie może być tak, że znów horror pojawi sie mojej psychice.

randomness