REKLAMA

Euforianty, afrodyzjaki, zioła snu, zioła o właściwościach uspokajających i sedatywnych, psiankowate oraz reszta
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Re: Euphorian 30 tabletek Depresant-Stymulant

przez kato 6 lis 2010, o 17:54

Tinos idz stad bo tylko zasmiecasz watek swoim pierdoleniem, zaraz zglaszam to do moderacji i oby wyjebali ten twoj bezwartosciowy spam.

Rozanca gorskiego jest duzo podgatunkow i wiele odmian. Nabardziej efektywna ma byc ten pochodzacy z Syberii. (np. ponoc znajdujacy sie w suplemencie diety Arktyczny Korzen firmy Alter Medica) Te rosnace w innych miejscach i lokalnie hodowane moga byc nawet mniej skuteczne o 80%.

Takie rzeczy nie dzialaja na wszystkich i samo dzialanie tez moze byc rozne w zaleznosci od osoby. Nie jest to nic dziwnego, ale akurat akurat rozaniec gorski mial procentowo lepsza efektywnosc od ktoregos SSRI - sa badanie na necie, ale do tych akurat nie moge po raz kolejny znalezc zrodla.

While animal tests have suggested a variety of beneficial effects for Rhodiola rosea extracts,[14] only for depression is there scientific evidence for Rhodiola components having anti-disease benefits in humans. A clinical trial showed significant effect for a Rhodiola extract in doses of 340–680 mg per day in male and female patients from 18 to 70 years old with mild to moderate depression.[15]
Rhodiola rosea extract SHR-5 exerts an anti-fatigue effect that increases mental performance, particularly the ability to concentrate in healthy subjects (Darbinyan et al., 2000; Spasov et al.,2000b; Shevtsov et al., 2003) and burnout patients with fatigue syndrome (Olsson et al., 2009). Rhodiola significantly reduced symptoms of fatigue and improved attention after four weeks of repeated administration (Olsson et al., 2009).
Olsson, E.M.G., von Schéele, B., Panossian, A.G., 2009. A randomized double-blind placebo controlled parallel group study of SHR-5 extract of Rhodiola rosea roots as treatment for patients with stress related fatigue. Planta medica 75,105-112.

Wieksze dawki wcale nie musza powodowac lepszego efektu.

http://www.thefreelibrary.com/A+randomi ... 0102677153

Conclusion

Taking the mental and physiological parameters together, the study does not reveal any demonstrated difference in efficacy, or even a minor consistent trend in favour of one of the groups. (Both groups performed highly significantly better compared with the placebo group.) This seems to imply that both doses in the trial are either close to the optimum dose or quite far from it. If one attaches importance to the well-established use in Russian medicine together with a large number of clinical studies of various levels of evidence, the optimum dose will be within a range of approximately 0.5 to 3 times the lowest dose in this study. These facts clearly indicate the first possibility, i.e. the optimum single dose of S HR-S is close to the doses used in this study.

http://vincto.com/vinctowiki/index.php? ... iola_rosea

There have been a variety of academic studies regarding the effectiveness of this plant for various medicinal applications. The majority of the claims regarding mental health benefits have been supported by experimental trials. For example, a study at the Kaunas University of Medicine confirmed it to have the mental health, acuity, and antioxidant characteristics. A double-blind study at the Volgograd Medical Academy demonstrated a noticeable reduction in fatigue for those participating in the study. The commercial popularity of this supplement has lead to an increase in serious academic research about its applications. Countless studies have demonstrated a variety of possible health benefits that are associated with supplemental use of Rhodiola Rosea.

http://ezinearticles.com/?Rhodiola-Rose ... id=3675936

Materialow jest duzo wiecej, wiec polecam uzyc google jak ktos chce.

Wlasnie nabylem 60 tabletek Arktycznego Korzenia firmy Alter Medica za 20 zl.

Zobaczymy.

"Zachowałem się jak intelektualista."
Heinrich Himmler
- słowa wypowiedziane po tym jak zwymiotował na widok postrzelonej kobiety zasypywanej żywcem po egzekucji.

Re: Różeniec górski (Rhodiola rosea L.)

przez BuddahLova 7 lis 2010, o 02:08

Ja mam ich herbatkę w saszetkach.

przez kato 7 lis 2010, o 09:38

Pisales jaki czas temu, ze sie czujesz jakby "bardziej trzezwy". A teraz jak ?

Heinrich Himmler
- słowa wypowiedziane po tym jak zwymiotował na widok postrzelonej kobiety zasypywanej żywcem po egzekucji.

przez cojones 12 lis 2010, o 12:54

jak tam wasze odczucia jesli chodzi o herbatke, a tabsy? Wydaje mi sie, ze lykanie tabletek, bedzie mniej czasochlonne, bo herbatke trzeba pazyc kilka razy dziennie, a tabsy 1-2 i luz.
Znalazlem cos takiego
http://www.e-commerce.pl/Alter-Medica-A ... 17551.html
czekam na opinie co do wlasciwosci, czy w jakims zauwazalnym stopniu poprawila wam sie koncentracja, pamiec, samopoczucie, lub jakis wzrost energii, cokolwiek?

REKLAMA

przez kato 12 lis 2010, o 13:35

Ja lykam tydzien i zadnej zmiany nie zanotowalem (ale opinie sa naprawde pozytywne na necie). No ale ja narkotyki do tego biore, wiec bardzo mozliwe, ze to dlatego. Nidlugo dorzuce jeszcze ashwagandhe tak jak bigboy - to podobno najlepszy miks, rozniez zachwalany na forach i w badaniach.

Heinrich Himmler

przez cojones 19 lis 2010, o 19:44

No poczytalem troche o tym ashwagandhe i faktycznie, moze to byc ciekawe. No, ale jak anrazie cienizna z flota, wiec stestujemy rhodiole i zobaczymy jakie efekty u siebie zaobserwuje. Kazdy ma inne cialo i nie wszystkim mozna to samo dobrac, a zeby dzialalo tak jak sie chce.

przez BuddahLova 19 lis 2010, o 23:17

Przestałem pić tą herbatkę bo ma chujowy smak, jak czuję tylko jej zapach to mi się rzygać chcę natychmiastowo.

przez cojones 20 lis 2010, o 10:23

przwidzialem, to i od razu stwierdzilem, ze tabsy beda lepsze. Jak tam efekty? Oprocz wstetu jakas poprawa nastroju, albo cokolwiek?

przez BuddahLova 20 lis 2010, o 10:42

No pisałem już wczesniej, na poczatku czyli jakies dobre 3 tygodnie piłem codziennie ano szklaneczkę.
Powiem tak, że pierwsze 3 dni jak piłem tą herbatkę to odrazu po wypiciu jest taki wg. mniue dziwny bodyload.
Po wypiciu tego, do maxymalnie dwoch minut czuc w zoladku i w mordzie niesmak do tego stopnia że az sie chce rzygać. Następnie zaczynałem się lekko pocić przez jakies kolejne 5 minut a potem juz czułem się hmm. mozna powiedziec taki bardziej trzezwy i ogarnięty.
Po 3 tygodniach czułem się b. dobrze na zasadzie że nie było zadnych wachań nastroju (w sumie to do dzisiaj zostało - gdzie w zeszłym roku to mnie już deprecha gniotła) i ogólnie samopoczucie na +.
Fajna sprawa, pamiętam ze na poczatku slodzilem ta herbate cukrem i nawet nawet, potem przerzucilem sie na miod
pilem moze z tydzien i przestalem wogole to pic bo mnie mdliło.

przez euzebiusz 20 lis 2010, o 13:40

Brałem tableki Euphorian przez 2 miesiące, w drugiej połowie wyższą dawkę niż sugerowaną (4), zero efektów pozytwnych czy ubocznych więc dałem sobie spokój. Wcześniej czytałem o tym trochę i wierzę, że to może działać a na pewno jest mniej szkodliwe niż SSRI itp. syf, ale dla mózgu nieco przepalonego stymulantami takie ziołowe subtelności nie dają chyba rady.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Skocz do

REKLAMA

REKLAMA