Policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich

Dolnośląscy policjanci zlikwidowali dużą plantację konopi indyjskich, która znajdowała się w mieszkaniu 33-letniego mężczyzny w jednej z podwrocławskich miejscowości. Wcześniej w bagażniku jego auta znaleziono ponad 1,5 kg tego narkotyku.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2716

Poinformował o tym Artur Falkiewicz z biura prasowego dolnośląskiej policji. 33-latek, do niedawna mieszkaniec Gliwic, został zatrzymany do rutynowej kontroli na autostradzie A4. W jego aucie policjanci znaleźli konopie indyjskie.

Wtedy funkcjonariusze postanowili przeszukać mieszkanie zatrzymanego. Natrafili tam na prawdziwą, dużą plantację konopi indyjskich i ponad 10 tys. porcji marihuany - dodał Falkiewicz.

Plantacja była ukryta w trzech pomieszczeniach. W jednym znajdowało się kilkadziesiąt krzaków konopi i 24 skrzynki z młodymi roślinami. W pomieszczeniu zamontowane były lampy sodowe oraz jarzeniówki. W drugim pomieszczeniu znajdowały się 54 skrzynki i 200 krzaków konopi bez łodyg.

Policjanci ustalili też, że mężczyzna nielegalnie podłączył pomieszczenia do prądu. W ostatnim pomieszczeniu znajdowało się ukryte wyjście, które miało, w razie konieczności umożliwić szybką ucieczkę właścicielowi plantacji.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

img (niezweryfikowany)

krzaki bez łodyg? <br>ciekawe ;&gt;
:) (niezweryfikowany)

krzaki bez łodyg? <br>ciekawe ;&gt;
Andreas (niezweryfikowany)

Profesjonał, dobry gras trafiał do ludzi pewnie, szkoda chłopa. Chociaż napewno brał pod uwage że z taką ilością ktoś go może sprzedać, albo pieski inaczej wywąchają. Swoją drogą jak wiózł 1.5 kilo w fureksie to musiało tam walić do tego stopnia że nawet policja była w stanie wykryć &quot;demoniczny narkotyk &quot;. A konopie bez łodyg? Cholera wie, też mnie to zafrapowało, może to był scroog? Zobaczyli taką góre topów na siatce, zaczeli skubać i tak ich wygrzmociło że nie zauważyli łodyg pod siatką;) Chciałbym kiedyś zwiedzić taki growroom profesjonalny, albo wielohektarową plantacje out, to musi zapierać dech w piersiach. <br>ps. Diler to ściera diler cie sponiewiera;) Jak chcecie sadzić to dla siebie i paru znajomych bo komercja w każdym przypadku, a szczególnie w tym konkretnym-nie popłaca. <br>ps2 sekretne wyjście, ale czad:)
MajkiMajk (niezweryfikowany)

Profesjonał, dobry gras trafiał do ludzi pewnie, szkoda chłopa. Chociaż napewno brał pod uwage że z taką ilością ktoś go może sprzedać, albo pieski inaczej wywąchają. Swoją drogą jak wiózł 1.5 kilo w fureksie to musiało tam walić do tego stopnia że nawet policja była w stanie wykryć &quot;demoniczny narkotyk &quot;. A konopie bez łodyg? Cholera wie, też mnie to zafrapowało, może to był scroog? Zobaczyli taką góre topów na siatce, zaczeli skubać i tak ich wygrzmociło że nie zauważyli łodyg pod siatką;) Chciałbym kiedyś zwiedzić taki growroom profesjonalny, albo wielohektarową plantacje out, to musi zapierać dech w piersiach. <br>ps. Diler to ściera diler cie sponiewiera;) Jak chcecie sadzić to dla siebie i paru znajomych bo komercja w każdym przypadku, a szczególnie w tym konkretnym-nie popłaca. <br>ps2 sekretne wyjście, ale czad:)
Modohuidfhuidfsdsdh (niezweryfikowany)

HWDP!!!!!!!!!!!!!! Dosyć już tego!!!!!!!!!!!!!! <br>Wrzucamy kalosze i na komendę!!!!!!!!!!!!!! <br>Swiat Opanowała ciemnota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br>Jebać skurwione świnie Psy do pierdlą zioło na wolność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br>
Ziomen (niezweryfikowany)

jak to policeman przeszukuje mnie przecież mam prawo nosić to co chce to co moje jest to co jara mnie ja mam prawo nosić to co chce!!!!! <br>przyszłośc to thc!!!!!!!!!!polski naród tego chce!!!!!!!!!!!!!!! legal to coś czego nie mamy ale my i tak jaramy!!!!!!! 10 lat dla policemanów !!!!!!!! my chcemy żeby marycha była legalna !!!!!!!!!! i policman mi ją sprzedał !!!!!!!!!!!!!!!to czysta marycha kto jara nie zdycha!!!!!!!!! <br>
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

Substancja: cannabis (1/3grama pachnącej, naturalnej marihuany).

W&N (Wystrój I Nastrój): początki jesiennej chandry gdzieś na bezdrożach.

Doświadczenie: cannabis, łysiczka lancetowata, chloroform, salvia i kilka innych dziwnych substancji.

Podobno "Polacy są tak agresywni, dlatego, że nie ma słońca" - coś w tym jest bo ilekroć przychodzi jesień nachodzi mnie wielka chandra. Co roku coraz mocniej czuję, że kolejnej zimy w naszym klimacie nie przetrzymam.

  • 4-ACO-DMT
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

2012-08-03, Osiemnasty Przystanek Woodstock

Zacznę od tego, że mieszkam w dość małym mieście, jakieś 12 tysięcy mieszkańców. Oprócz trawy, alkoholu, amfetaminy, acodinu i mefedronu nie ma dostępu do żadnych innych narkotyków. Historia którą opiszę zdarzyła się na ostatnim Przystanku Woodstock w 2012 roku. Jako łepek niesamowicie zainteresowany nowymi doświadczeniami z substancjami zmieniającymi świadomość, jechałem na Woodstock w nastawieniu, że uda mi się tam spróbować jakiś mocniejszych dragów.

  • Bieluń dziędzierzawa
  • Katastrofa

Neutralne a nawet pozytywne, podniecenie związane z chęcią przeżycia czegoś niezwykłego

Chęć przeprowadzenia crashtestu z bieluniem w roli głównej pojawiła się na kompletnym spontanie po znalezieniu dorodnego okazu szyszki z dwoma przegrodami pełnymi czarnych nasion. Wiele czasu poświęciłem na szukanie dawkowania tejże piekielnej rośliny, jedyne co udało mi się wyczytać to to że nie ma dawki progowej ogólnej, dla każdego kasztana może być inna i należy zwracać uwagę na kolor, czy jest suchy i dojrzały. Także na nasiona, czy są czarne czy przechodzą w brąz.

  • Marihuana

W grudniu 1997 wydano długo oczekiwany, pierwszy od 15 lat raport Światowej

Organizacji Zdrowia (WHO) Organizacji Narodów Zjednoczonych dotyczący marihuany. Skandal

wybuchł, gdy brytyjski periodyk naukowy "New Scientist" ujawnił w swym numerze

z lutego 1998 fakt zatajenia jednego z rozdziałów tego dokumentu. W ocenzurowanym

rozdziale autorzy - troje wiodących badaczy uzależnień - porównują naukowo

udokumentowane zagrożenia płynące z używania marihuany z zagrożeniami, jakie niesie