1,8 tony kokainy przejęto w Rotterdamie

1,8 tony kokainy o wartości ok. 72 mln euro przechwycili holenderscy celnicy w porcie Rotterdam - podała holenderska agencja ANP.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2410
Narkotyk był ukryty w wielkim bojlerze na statku płynącym z wyspy Curacao na Antylach Holenderskich. Wykryto go przy pomocy specjalnie szkolonego psa - podała agencja uściślając, że nastąpiło to w ubiegłym tygodniu, lecz władze zwlekały z ogłoszeniem tego do czasu usunięcia narkotyku i aresztowania sześciu podejrzanych z trzech miast.

Podejrzani, to ludzie w wieku od 22 do 51 lat. Narkotyk zniszczono - podała prokuratura. Poinformowała, że dochodzenie jest prowadzone wspólnie z organami ścigania z Curacao, gdzie mogą nastąpić dalsze aresztowania.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

h0b (niezweryfikowany)

Dajcie mi tyle koki :) <br>
KRET (niezweryfikowany)

mi tam by starczyło jakies 10 kg:]^^zaraz zeby tyle:]]
Caribbean man (niezweryfikowany)

...stare dobre Curacao. Cała ta wyspa to jedna wielka koksownia :)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

no wiec postanowilem wyprobowac Tantum Rosa. spozylem jedna saszetke, co

dalo 0,5g benzydaminy, czyli polowe ilosci, jaka pochlonal Roman

(trip-report na NeuroGroove). nie chcialem brac tego wiecej, przygode z

nowymi dla mnie srodkami zawsze zaczynam od malych ilosci, poza tym lek

zawiera takze zwiazki pomocnicze: chlorek sodu (zwykla sol kuchenna) i

p-toluenosulfonian trojmetylocetyloamoniowy. nie znalem swojej ewentualnej

reakcji na ta druga substancje, poza tym jej nazwa troche mnie przerazila,

  • 2C-I

2C-I





nazwa chemiczna: 2,5-dimetoksy-4-jodofenetyloamina





W roku 2001 zainteresowały się nią wytwórnie chemiczne \'szarej strefy\' szukające legalnej substancji podobnej do 2C-B. Zaczęto ją sprzedawać na coraz wiekszą skalę, substancja zdobyła uznanie i ciągle powiększającą się popularność. Wkrótce zaczęto ją sprzedawać w duńskich smartshopach pod nazwą "Soma", co jednak spowodowało szybką delegalizację tej substancji w tym kraju.

  • Grzyby halucynogenne

60 lancetek polskich rodzimych :) (psilocybe semilanceata)

spozyte w kanapce z pasta rybna dla zabicia smaku i zapachu, na pusty zoladek.





bylo to w pazdzierniku 2002 i jush troche sie pozapominalo...





mialem isc na spotkanie integracyjne z moja grupa z 1 roku studioow do klubu studenckiego.


teraz wiem ze jedzenie psychodelikoow w otoczeniu ludzi nie jest najlepszym pomyslem...za to zdecydowanie (jeszcze nie wyproobowane w pelni) wskazana jest przyroda i natura...

  • LSD-25
  • Marihuana
  • MDMA
  • Tripraport

Nastawienie pozytywne na trip, choć od kilku dni nasilające się mysli s, puste mieszkanie, łóżko-balkon-łazienka

Jako, iż ostatnimi czasy źle mi się żyło samej ze sobą postanowiłam, że potrzebuję ucieczki od nasilających sie myśli s. Nie były to mysli w stylu 'jezu jak mi źle, chce się zabić', tylko było to juz planowanie w jaki sposób mogę to zrobić. Zakupiłam w tym celu 4 piękne papierki nasączone LSD, gram MJ i 2 piguły po ok.270mg i udałam się do domu z bananem na twarzy.

19;30 T 00;00