Lekarz pod wpływem amfetaminy

Biały strój, biała śmierć, biała dama tańczy dance Biały kryształ, białe noce, lekarz wezwał Białe Moce Białą kreskę wciągnął dzisiaj Wyślijmy mu do celi białego misia!

Anonim

Kategorie

Źródło

IAR

Odsłony

3886

Lekarz kutnowskiego pogotowia przyjmował pacjenta pod wpływem narkotyków (Czy aby na pewno? Czytajcie dalej...agquarx). W Krośniewicach został zatrzymany przez policję, która pobrała od niego krew i mocz do analizy na obecność środków odurzających (Dlaczego został aresztowany w Krośniewicach, skoro pogotowie jest w Kutnie? agquarx).

Wstępne badanie wykazało obecność amfetaminy. Teraz policja oczekuje na potwierdzenie badań, przeprowadzonych w szpitalu w Kutnie przez krakowski instytut medycyny sądowej.

Jak dowiedziało się nieoficjalnie (Uwaga: anonimowy donos, prawdopodobnie od organów ścigania, wprowadzony w obieg w celu nastrojenia opinii publicznej odpowiednio przeciwko aresztowanemu...agquarx) Radio Łódź, od kilku miesięcy podejrzewano, iż lekarz pracuje pod wpływem narkotyków. Do czasu wyjaśnienia wszystkich okoliczności sprawy dyrekcja łódzkiej stacji ratownictwa medycznego zawiesiła lekarza w czynnościach służbowych (Porównajcie to z tym co spotkało Kate Moss, wszystkim zwolennikom szybkiej akcji organów ścigania na podstawie donosów przypominam, że i Ty możesz któregoś dnia dostać wilczy bilet i do końca życia udowadniać, że nie jesteś wielbłądem...agquarx).

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

e (niezweryfikowany)

święta inkwizycja dopadnie nas wszystkich
wódz kacza pała (niezweryfikowany)

święta inkwizycja dopadnie nas wszystkich
E- tam (niezweryfikowany)

Paranoja kurwa, jebnal se malego szczura w weekend w klubie w klopiem, do pracy przyszedl na zjezdzie i kurwa odrazu, ze nacpany przylazil. To sie kurwa w glowie nie miesci. <br> <br>A jak kurwa posel jezdzi najebany i potraci dziecko na pasach to mu moga chuja obciagnac zebami bo ma immunited. <br> <br>Przepraszam redakcje hyperreal.info za wulgaryzmy uzyte w mojej wypowiedzi, jest to wywolane naturalna irytacja powstala w wyniku zapoznania sie z trescia tegoz tekstu.
buszmen (niezweryfikowany)

myśle że powinien dostać premie, podwyżke, oddał własne zdrowie, po to aby mógł wydajniej leczyć pacjentów:D <br> <br>prawdziwe poświęcenie;)
Anonimowy Fukacz (niezweryfikowany)

Paranoja kurwa, jebnal se malego szczura w weekend w klubie w klopiem, do pracy przyszedl na zjezdzie i kurwa odrazu, ze nacpany przylazil. To sie kurwa w glowie nie miesci. <br> <br>A jak kurwa posel jezdzi najebany i potraci dziecko na pasach to mu moga chuja obciagnac zebami bo ma immunited. <br> <br>Przepraszam redakcje hyperreal.info za wulgaryzmy uzyte w mojej wypowiedzi, jest to wywolane naturalna irytacja powstala w wyniku zapoznania sie z trescia tegoz tekstu.
kl0s (niezweryfikowany)

zle zrobil, ale to cpun i potrzebuje pomocy
jemyGRZYBYwPOCI... (niezweryfikowany)

Witajcie, cos forum nie dziala, wiec tu zapytam: <br>Jak tam tegoroczne grzybobranko? Podzielcie sie sukcesami :-) <br> <br>Ja w sobote na Podhale jakie polukac :P <br> <br>Pozdro!
... (niezweryfikowany)

Apropo. Filmik jak Kate Moss daje w nos http://www.big-boys.com/articles/mosstape.html <br> <br>A lekarzowi zostaly pewnie nawyki po studiach. Ale szczerze mowaic nie chcial bym zeby mnie ktos naspidowany leczyl.
drut (niezweryfikowany)

Nie dziwie sie ciekawe jak dlugi dyzur mial 24h a moze 36 na 48;] i na kawce dlugo leciec juz nie mogl <br> <br>
gordon (niezweryfikowany)

wolałbym lekarza po czymkolwiek, byle nie po alkoholu (kwasy, grzyby i inne halucynogeny, tez mi sie nie usmiechaja) a w jego zawodzie speed to akurat najmniejsze zło. <br> <br>w sumie zależy też jak często fukał...
ćpun (niezweryfikowany)

wolałbym lekarza po czymkolwiek, byle nie po alkoholu (kwasy, grzyby i inne halucynogeny, tez mi sie nie usmiechaja) a w jego zawodzie speed to akurat najmniejsze zło. <br> <br>w sumie zależy też jak często fukał...
Anonimowy Fukacz (niezweryfikowany)

wolałbym lekarza po czymkolwiek, byle nie po alkoholu (kwasy, grzyby i inne halucynogeny, tez mi sie nie usmiechaja) a w jego zawodzie speed to akurat najmniejsze zło. <br> <br>w sumie zależy też jak często fukał...
reprezentuje polske (niezweryfikowany)

spokojnie, jakiegos chuja zlapali, ja nie chcialbym aby operowal mnie nawciagany lekarz, trzy noce nie spi, zajebal sobie kreske, teraz ma zjazda i jakas operacje czy chuj wie co czuje sie zajebiscie i potem tacy ludzie sprzedaja zwloki za pieniadze po kilku latach jest juz nie mysli dobrze zapomina co to watroba co sledziona
triple_og (niezweryfikowany)

to ja w pracy na nocnej zmianie jak wpadalem nafukany to odwalałem kawał naprawde niezlej roboty. moj brygadzista przecierał oczy ze zdziwienia ile to ja potrafie zrobic. nawet pytał czy cos ze mna nie tak ze tan napierdalam. dodam jednak ze zdarzalo mi sie to raz na jakis czas i nigdy dwie noce z rzędu. nie zmienia to tez faktu ze amfa to gowno.
koko (niezweryfikowany)

zle zrobil, ale to cpun i potrzebuje pomocy
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Pewnie już opisywałam swój pierwszy raz, ale zginął gdzieś w czeluściach dexeleetu. Było to co prawda kawał czasu temu, ale nadal pamiętam większość.

Waga: 46kg

Dawka: 375mg

S&s:

Pogoda była piękna, niebo niebieskie, wiał przyjemny wiaterek, słowem idealny dzień

na spacerek do apteki. Podekscytowana swoim zakupem, a raczej myślą o wspólnie spędzonym z nim wieczorze, udałam się do domu.

  • AM-2201
  • Tripraport

bez strachu palony AM, na kanapie w opuszczonym domku wśród wielkich padających za oknem wczesną wiosną płatków śniegu, szczerze nie oczekiwałem takiego haju, ponieważ paradoksalnie przy podobnej dawce, zażytej parę dni wcześniej, nie było takiego łomotu ;)

Ten dzień miał być taki, jak poprzednie marca 2011r. Wstając jak zwykle o 5.30 do szkoły, pierwszą myślą było, aby przed prysznicem odpalić niezwykły proszek, zwany AM-2201. Będąc już od rana na potężnym haju, przetrwałem 8 godzin męki w szkole, paląc co przerwę niebiański syntetyk. Po powrocie do siebie, zjedzeniu porządnego obiadu, wyruszyłem do opuszczonego domu, znajdującego się niedaleko mojej stancji. W drodze zostałem zaskoczony przez wielkie majestatycznie spadające na moje miasto płatki śniegu.

  • Marihuana
  • Marihuana
  • Retrospekcja

Wieczór. Wracam ze znajomymi z piwka. Przyjemna atmosfera.

Wracając ostatnio z kolegami z miasta przypadkiem spotkaliśmy znajomych. Dawno się nie widzieliśmy to pogadaliśmy i okazało się, że jeden z nich ma zioło. Kolega już dawno miał ochotę zapalić, więc zaczęli nabijać. Ja jakoś nie byłem chętny, no ale wstyd odmówić, wziąłem jednego bucha, potem jeszcze złapałem małego, ale to już sam popiół był. Posiedzieliśmy trochę, pogadaliśmy.