Opole: Antyterroryści na ZWM

Policyjna grupa antyterrorystyczna zatrzymała w niedzielę rano w bloku przy ul. Hubala co najmniej trzy osoby podejrzewane o przestępstwa narkotykowe.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

3411
Przy okazji zatrzymania zlikwidowano też uprawę narkotyków.

Według relacji świadków nad ranem w bloku słychać było kobiecy głos krzyczący "nie zabijacie go!".

Policja odmawia podania szczegółów. Potwierdza tylko przeprowadzenie akcji.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

tussal (niezweryfikowany)

a ja myslalem ze chodzilo o dorodny krzaczek! :] ktory chcieli zabic nasi dzielni stroze prawa (ciule)
Zajawki z NeuroGroove Bad Gateway