Przemyt marihuany

Ponad 5 kg marihuany przywieźli do Polski dwaj bracia Z. z Grudziądza, którzy wpadli w policyjną zasadzkę. To największy zdemaskowany przemyt narkotyków w naszym województwie

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl

Odsłony

3621

Grudziądzka policja obserwowała 34-letniego Wojciecha i o rok młodszego Sylwestra Z. od października ub.r. - Wiedzieliśmy, że planują wyprawę na Zachód po narkotyki i cierpliwie czekaliśmy, aż po nie pojadą - opowiada jeden z funkcjonariuszy zaangażowanych w sprawę.

Bracia wyruszyli po nie w zeszłym tygodniu. Policjanci wiedzieli którędy, czym i o jakiej porze będą wracać, więc spokojnie przygotowali zasadzkę na obwodnicy Bydgoszczy. Ściągnęli brygadę antyterrorystyczną, ale jak się okazało, nie była potrzebna - obaj przemytnicy byli kompletnie zaskoczeni i nie stawiali oporu.

Pod tapicerką i w zabudowanych wnękach żółtego forda transita, którym podróżowali, mundurowi znaleźli starannie opakowane narkotyki - ponad 5 kg najpopularniejszej wśród amatorów nielegalnych używek trawki wartej – tys. zł. Można by z niej uzyskać 10 tys. półgramowych "działek", jedna kosztuje u dilera 15 zł. Ponadto w aucie było jeszcze 80 porcji amfetaminy. Większe jej zapasy, około 1,2 tys. "działek" za ponad 5 tys. zł policjanci znaleźli w mieszkaniu braci, gdzie zatrzymano najmłodszego z nich 25-letniego Krystiana.

Policja zapowiada kolejne aresztowania w tej sprawie. Za przemyt narkotyków dwóm starszym braciom Z. grozi nie mniej niż 3 lata więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

darek z klanu (niezweryfikowany)

a nie lepiej bylo im powiedziec, ze wiedzieli o przemycie. tak to by chlopaki nie zlamali prawa, a policjanty nie musialy by sie po krzakach w nocy chowac. zona by byla bardziej zadowolona i policjanty by sie wyspaly. ehhh, nic nie mysla te nasze mundurowe chlopaki...
taa (niezweryfikowany)

Brawo kurwa coz za blyskotliwa akcja !!! grozi im nie mniej niz 3 lata czyli za przemyt 5 kg jest tyle samo co za posiadanie jednej sztuki !!! Wy pierdoleni kurewscy idioci !!!
goodcity (niezweryfikowany)

otoz to :)
Smoker (niezweryfikowany)

Brawo kurwa coz za blyskotliwa akcja !!! grozi im nie mniej niz 3 lata czyli za przemyt 5 kg jest tyle samo co za posiadanie jednej sztuki !!! Wy pierdoleni kurewscy idioci !!!
dagi (niezweryfikowany)

Brawo kurwa coz za blyskotliwa akcja !!! grozi im nie mniej niz 3 lata czyli za przemyt 5 kg jest tyle samo co za posiadanie jednej sztuki !!! Wy pierdoleni kurewscy idioci !!!
Misiek (niezweryfikowany)

Czy policjanci nie powinni zostać ukaranie za dopuszczenie do popełnienia przestępstwa? Np. z jakiegoś paragrafu za współudział? Rozumiem, że jeżeli policja będzie wiedziała, że ktoś chce mnie zamordować, to i tak mi to życia nie uratuje? Zresztą sama nazwa &quot;Stróże Prawa &quot; wskazuje, że powinni zajmować się pilnowaniem by ludzie przestrzegali prawa, a nie czekaniem, aż prawo zostanie złamane, nie? Może lepiej wprowadźmy nazwę &quot;podglądacze przestępczości &quot; albo &quot;świadkowie zbrodni &quot;? :) <br>
bob (niezweryfikowany)

<p>niech mnie chuj, 5kg największe odkrycie polska policja jest do dupy, a nie widzą jak ktoś tonami to zwozi hahahahaah śmiechu warte</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie. Dobry humor. Duża łąka poza miastem. Razem z moim kumplem jako przewodnikiem.

Była to kolejna podróż z grzybami. Przygotowywałem się do niej psychicznie dość długi czas. W końcu nadszedł ten dzień. Poniedziałek – początek tygodnia, pogoda idealna, ciepło, lekki wiaterek. Razem z moim przyjacielem (nazwijmy go Zenek) postanowiłem udać się na oddaloną od miasta polankę gdzie panował cisza i spokój. Poza kilkoma traktorami w oddali nic nam nie przeszkadzało :)

  • Amfetamina
  • MDMA (Ecstasy)
  • Mefedron
  • Miks
  • Odrzucone TR

"Ryzyk fizyk. "

Witam,

  • Dekstrometorfan

S&S: Chawir, wolny dzień, własny pokój, 84 kg mnie, 600 mg deksa, łóżko i słuchawki.

Wiek: 27.

Doświadczenie: THC, Amfa, XTC, Mef, Grzybki, Kodeina, Ketony, Haszysz, DXM.

Na początku chciałem zaznaczyć, że to mój dziewiczy trip-raport i postanowiłem go napisać nie tylko z powodu tego, co doświadczyłem, ale chciałem przede wszystkim dołożyć własną cegiełkę do tej wspaniałej i często wykorzystywanej przeze mnie bazy danych wszelakich narkoprzeżyć.

  • 25C-NBOMe
  • Pierwszy raz

Nie do końca tak, jak sobie życzyłem, bo mój ziomek nie jest w stanie pojąć do czego służą psychodeliki i jak powinno się je wykorzystywać. Dlatego zamiast na łonie natury, większość czasu spędziliśmy na załatwianiu spraw w mieście. Najlepiej przeżywałem kiedy byłem sam i chwała mi za to, że udało mi się potripować. Nastawienie pozytywne.

 Zamówiłem sobie dwa bloterki ze sklepu RC, a dostałem trzy. Postanowiłem, że zażyję je z moim najlepszym kumplem w Po przeczytaniu wielu trip raportów byłem w pełni świadomy tego, co może mnie spotkać. Jak sie wkurzyłem, kiedy okazało si,ę że nie potrafił zarezerwować całej soboty na to. Musiała po domu łazić i sprzątać z jego dziewczyna. Do tego siostra, jej koleżanka i robienie zakupów na mieście. Nie ma nic gorszego, jak udawanie normalnego i jak ktoś głupio spyta czy się źle czuje.