Holandia zlikwiduje coffeeshopy?

Organizacja Narodów Zjednoczonych pochwaliła Holandię za zmianę polityki narkotykowej. Zwłaszcza za zamiar likwidowania coffeeshopów, czyli specjalnych sklepów, w których można się zaopatrzyć w tak zwane narkotyki miękkie

Anonim

Kategorie

Źródło

IAR

Odsłony

4128

Międzynarodowy Organ Środków Odurzających ONZ napisał w swoim dorocznym raporcie, że rząd Holandii uznał w końcu negatywny wpływ coffeeshopów. Przyznał też, że mogą dyskredytować jego wysiłki na polu walki z narkomanią.

Raport ujawnił, że Haga zamierza przede wszystkim zlikwidować coffeeshopy usytuowane obok szkół i przy granicy z Niemcami i Belgią. Chce też zaostrzyć kontrolę nad ich nielegalną sprzedażą i skutecznie monitorować tak zwanych narkotykowych turystów.

Raport został przygotowany przez niezawisłe grono specjalistów ONZ i zawiera analizę sytuacji pod kątem narkotyków na całym świecie.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

QrA (niezweryfikowany)

no to klapa...
grzech (niezweryfikowany)

spokojnie , wedlug mnie ta zmina jest podyktowana naciskami unii wiec musza wprowadzic chociaz symboliczne zaostrzenia, coffeeshopy nie znikna juz sa czescia kultury . <br> <br>p.s <br>co z forum ,bedzie wreszcie ??
BenY (niezweryfikowany)

spokojnie , wedlug mnie ta zmina jest podyktowana naciskami unii wiec musza wprowadzic chociaz symboliczne zaostrzenia, coffeeshopy nie znikna juz sa czescia kultury . <br> <br>p.s <br>co z forum ,bedzie wreszcie ??
hmm (niezweryfikowany)

ciekawe, bo z opowiadan znajomych co byli w holandii, tych co jaraja i nie jaraja, wszyscy byli zgodni co do tego, ze malo holendrow jara, a najwiecej jaraja wlasnie polacy i inni cudzoziemcy. <br>kurde, onz to jakos mi sie tak kojarzy troche z lpr
kaci (niezweryfikowany)

ciekawe, bo z opowiadan znajomych co byli w holandii, tych co jaraja i nie jaraja, wszyscy byli zgodni co do tego, ze malo holendrow jara, a najwiecej jaraja wlasnie polacy i inni cudzoziemcy. <br>kurde, onz to jakos mi sie tak kojarzy troche z lpr
skIp. (niezweryfikowany)

Nie,nie, nie - to nie moze byc prawda!!........ <br>a mialem taki cudowny plan wybrania sie do Holki w wakacje rowerem... :/
BenY (niezweryfikowany)

niczego nie zlikwiduja bo za dzuo kasy z tego maja. pewnie duzo z was chcialoby pojechac do Holandii, a jesli zlikwiduja coffeshopy to juz wam sie pewnie nie bedzie chcialo bo po co? i juz tylu turystow w Holandii nie bedzie
heh (niezweryfikowany)

Nie,nie, nie - to nie moze byc prawda!!........ <br>a mialem taki cudowny plan wybrania sie do Holki w wakacje rowerem... :/
Scorpio (niezweryfikowany)

Szalom, <br> <br>Siedze wlasnie w Amsterdamie i moge wam spokojnie powiedziec, ze kraj sie sprzedaje. Jest tu inaczej niz kiedys, a zapowiada sie, ze bedzie gorzej. To sie nazywa globalizacja . W Holandii robi się coraz gorzej, policja holenderska, wyluzowana i spokojna - zaczyna powoli dzialac jak polska (zatrzymuja ludzi bez powodu, bez podania przyczyny zawoza na komisariat itd), ludzia tutaj zalezy tylko na pieniadzach, a jak ktos slusznie napisal ganda jest legalna, bo przynosi zysk. Wlasciwie to nie jest legalna, ale kontrolowana . Coffiki nie znikna, nie ma szans, ale polityka antynarkotykowa moze sie zmienic. Pewnie bedzie zaostrzona. <br>A to ze Holendrzy nie jaraja to bzdura, blant jest tutaj jak papieros. Owszem, holendrzy nie upodala sie do nieprzytomnosci jak polacy, ale pala rekreacyjnie i naprawde w cholere. <br>Od amfetaminy popularniejsza jest kokaina, a piguly jak tabletki z apteki :) Norma. <br>Nikt w tym kraju nie bedzie scigal, jak obecnie nikt nie sciga, hodowcow marihuany, czy handlarzy kokaina. I tu nie chodzi o tradycje, oni po prostu maja inne rzeczy do robienia, a jest to tak rozleniwiony narod, ze nie robi nic ponad to co musi, co zreszta i tak wykonuje w tempie zastraszajaco wolnym. <br>To chyba tyle, pozdrowienia z Wolnego (jeszcze) Miasta Amsterdam :)
hardcorechemist (niezweryfikowany)

niczego nie zlikwiduja bo za dzuo kasy z tego maja. pewnie duzo z was chcialoby pojechac do Holandii, a jesli zlikwiduja coffeshopy to juz wam sie pewnie nie bedzie chcialo bo po co? i juz tylu turystow w Holandii nie bedzie
Scorpio (niezweryfikowany)

Szalom, <br> <br>Siedze wlasnie w Amsterdamie i moge wam spokojnie powiedziec, ze kraj sie sprzedaje. Jest tu inaczej niz kiedys, a zapowiada sie, ze bedzie gorzej. To sie nazywa globalizacja . W Holandii robi się coraz gorzej, policja holenderska, wyluzowana i spokojna - zaczyna powoli dzialac jak polska (zatrzymuja ludzi bez powodu, bez podania przyczyny zawoza na komisariat itd), ludzia tutaj zalezy tylko na pieniadzach, a jak ktos slusznie napisal ganda jest legalna, bo przynosi zysk. Wlasciwie to nie jest legalna, ale kontrolowana . Coffiki nie znikna, nie ma szans, ale polityka antynarkotykowa moze sie zmienic. Pewnie bedzie zaostrzona. <br>A to ze Holendrzy nie jaraja to bzdura, blant jest tutaj jak papieros. Owszem, holendrzy nie upodala sie do nieprzytomnosci jak polacy, ale pala rekreacyjnie i naprawde w cholere. <br>Od amfetaminy popularniejsza jest kokaina, a piguly jak tabletki z apteki :) Norma. <br>Nikt w tym kraju nie bedzie scigal, jak obecnie nikt nie sciga, hodowcow marihuany, czy handlarzy kokaina. I tu nie chodzi o tradycje, oni po prostu maja inne rzeczy do robienia, a jest to tak rozleniwiony narod, ze nie robi nic ponad to co musi, co zreszta i tak wykonuje w tempie zastraszajaco wolnym. <br>To chyba tyle, pozdrowienia z Wolnego (jeszcze) Miasta Amsterdam :)
hardcorechemist (niezweryfikowany)

... to konsekwencja sytuacji poltycznej w tejże Holandii. <br>Niestety duży wpływ ma teraz ksenofobiczna prawicowa partia LPF,która poglądami jest blisko np. LPR. <br> <br>Efekty już są. <br> <br>Piekli się Francja i Niemcy i włąśnie dlatego przygraniczne cofeeshops będą likwidowane,albo dosuwane daslej od granicy. <br> <br>Coffeshops nie znikna nigdy. <br>Burmistrz Amsterdamu powiedział,że są częścią tradycyjnej holenderskiej tolerancji.
EEEt (niezweryfikowany)

http://hyperreal.info/forum/ masz forum uwaga ma czempiona i jego swite
bronek (niezweryfikowany)

Nie,nie, nie - to nie moze byc prawda!!........ <br>a mialem taki cudowny plan wybrania sie do Holki w wakacje rowerem... :/
HWDP (niezweryfikowany)

JEBAĆ ORGANIZACJE NIEMOCY ZJEDNOCZONEJ!!!
milosnik_konopi (niezweryfikowany)

niczego nie zlikwiduja bo za dzuo kasy z tego maja. pewnie duzo z was chcialoby pojechac do Holandii, a jesli zlikwiduja coffeshopy to juz wam sie pewnie nie bedzie chcialo bo po co? i juz tylu turystow w Holandii nie bedzie
Scorpio (niezweryfikowany)

Szalom, <br> <br>Siedze wlasnie w Amsterdamie i moge wam spokojnie powiedziec, ze kraj sie sprzedaje. Jest tu inaczej niz kiedys, a zapowiada sie, ze bedzie gorzej. To sie nazywa globalizacja . W Holandii robi się coraz gorzej, policja holenderska, wyluzowana i spokojna - zaczyna powoli dzialac jak polska (zatrzymuja ludzi bez powodu, bez podania przyczyny zawoza na komisariat itd), ludzia tutaj zalezy tylko na pieniadzach, a jak ktos slusznie napisal ganda jest legalna, bo przynosi zysk. Wlasciwie to nie jest legalna, ale kontrolowana . Coffiki nie znikna, nie ma szans, ale polityka antynarkotykowa moze sie zmienic. Pewnie bedzie zaostrzona. <br>A to ze Holendrzy nie jaraja to bzdura, blant jest tutaj jak papieros. Owszem, holendrzy nie upodala sie do nieprzytomnosci jak polacy, ale pala rekreacyjnie i naprawde w cholere. <br>Od amfetaminy popularniejsza jest kokaina, a piguly jak tabletki z apteki :) Norma. <br>Nikt w tym kraju nie bedzie scigal, jak obecnie nikt nie sciga, hodowcow marihuany, czy handlarzy kokaina. I tu nie chodzi o tradycje, oni po prostu maja inne rzeczy do robienia, a jest to tak rozleniwiony narod, ze nie robi nic ponad to co musi, co zreszta i tak wykonuje w tempie zastraszajaco wolnym. <br>To chyba tyle, pozdrowienia z Wolnego (jeszcze) Miasta Amsterdam :)
. (niezweryfikowany)

bylem w holandii przez pul roku . wrucilem 3 tygodnie temu. <br> <br>podobno bedzie zakaz otwierania koffiszopuw . te co istniejom beda istnialy. nikt ich nie zlikwiduje, ale tesz nikt nie bedzie mugl otworzyc dzialalnosci sprzedarzy konopii. <br> <br>natomiast raz jak palilem se lolka na shodah przed pubem wyszedl wlasciciel z odswierzaczem, wypsikal cale pomieszczenie i wyjebal mnie (nas) z lokalu... <br> <br>c**huj sie tam dzieje teraz ): <br> <br>pzdr
chilum (niezweryfikowany)

... to konsekwencja sytuacji poltycznej w tejże Holandii. <br>Niestety duży wpływ ma teraz ksenofobiczna prawicowa partia LPF,która poglądami jest blisko np. LPR. <br> <br>Efekty już są. <br> <br>Piekli się Francja i Niemcy i włąśnie dlatego przygraniczne cofeeshops będą likwidowane,albo dosuwane daslej od granicy. <br> <br>Coffeshops nie znikna nigdy. <br>Burmistrz Amsterdamu powiedział,że są częścią tradycyjnej holenderskiej tolerancji.
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Tripraport

Piękny dzień lata z bratem i dobrym kumplem.

Witam. Raport ten oczywiście jest fikcją literacką, jak można domniemywać. :-)

  • Grzyby halucynogenne

Substancja: psylocybina/psylocyna (grzyby Psilocybe semilanceata)


Doświadczenie: średnie (na pewno więcej niż 10 razy)


Dawka: ok. 45 sztuk na osobę (suszone grzyby) w postaci odwaru (trudno ocenić, bo piło go kilka osób)







Od autora: Jest to list do mojej koleżanki pisany tydzień "po"





Zanim przejdę do właściwego opisu, zacytuję fragment mojego listu do Ciebie,

napisanego ponad rok temu:

  • 2C-I



motto:

było smaszno a jaszmije smukwijne

świdrokrętnie na zegwniku wężały

peliczaple stały smutcholijne

a zbłąkinie rykoświstąkały




W moim posiadaniu znajduje sie 300mg 2c-i w eleganckiej dilerce.

Rozpuszczam to w butelce wody zdatnej do użycia dla niemowląt.




Dzień pierwszy


  • Kodeina
  • Marihuana

S&S: Perspektywa wyjścia z kumplem i wspólnego podziwiania mocy substancji psychoaktywnych.

Doświadczenie: alkohol, marihuana, kodeina, dxm, lsa(hbwr), metkatynon, mefedron, (pseudo)efedryna, kanna, salvia divinorum, damiana, jwh-018.

Wiek: wtedy jeszcze 17 lat.