Marihuana

Mroczna piosenka młodzieżowa...

Anonim

Kategorie

No Future „Marihuana”

D
Siedemnaście lat miałem
H
Nikogo nie kochałem
Nikogo nie lubiłem
I wszystko pierdoliłem


G D A
O, o Marihuana
G D H A
O, o po prostu trawa


Siedemnaście lat miałem
I ciągle jarałem
Nikogo nie lubiłem
I wszystkich pierdoliłem


O,o......

Komentarze

dagi (niezweryfikowany)

... to mi sie podnosi i hmmm nie wiem czemu ale to jest pewnie hip hop ;]

KRET (niezweryfikowany)
net (niezweryfikowany)
powa (niezweryfikowany)

Siedemniascie lat mialem
wszystkie laski jebalem
trawe z ziomalami jaralem
i im na klate sralem

Bum cyk cyk tralala
Oj dana dana x 2
Sperma gesta jak smietana

QrA (niezweryfikowany)

co za ambitna piosenka :P

heh (niezweryfikowany)
GaNdziaMan (niezweryfikowany)

Siedemniascie lat mialem
wszystkie laski jebalem
trawe z ziomalami jaralem
i im na klate sralem

Bum cyk cyk tralala
Oj dana dana x 2
Sperma gesta jak smietana

KRET (niezweryfikowany)

Siedemniascie lat mialem
wszystkie laski jebalem
trawe z ziomalami jaralem
i im na klate sralem

Bum cyk cyk tralala
Oj dana dana x 2
Sperma gesta jak smietana

rurzoffa (niezweryfikowany)

trawa jest OK gdyby nie to że strasznie ryje czache i ma sie niefajne dziury w bani ;) ale nie uważam że zapalenia raz na jakis czas ( raz na 2 miesiące) jest złe... oczywiśćie traza jest dla ludzi twardych umiejących sobie poradzić w każej sytuacji bo ktoś "miękki" może przerzucic sie na cos mocniejszego i nie poradzić sobie z uzależnieniem...

Rood (niezweryfikowany)

trawa jest OK gdyby nie to że strasznie ryje czache i ma sie niefajne dziury w bani ;) ale nie uważam że zapalenia raz na jakis czas ( raz na 2 miesiące) jest złe... oczywiśćie traza jest dla ludzi twardych umiejących sobie poradzić w każej sytuacji bo ktoś "miękki" może przerzucic sie na cos mocniejszego i nie poradzić sobie z uzależnieniem...

loading (niezweryfikowany)

qurwa nie wiecie co to za numer hehhhhhhh BOB MARLEY --- LEGALIZE MARIJUANA!!!! wogole co to za ciula pisal ze jaranie ryje banie i ze trzeba palic raz na 2 miesiace!!!!! qurwa synku na huj ty sie wypowiadasz i piszesz tu jakies bzdury!!!! qurwa no!!! nie kumam kolesi co wpierdalaja sie do dragsow!!!! najwiecej mowia a najmniej o tym wiedza!!!! wypierdalac szmaciarze!!!! POKOJ ASTRONAUCI!!!!! voodooDrugs!!!!!

komentator (niezweryfikowany)

Nie ma pozadnego Hip Hopu ludziska siedze w tym od 14 lat i co wam jedynie moge powiedziec to teraz co nagrywaja to jest HIPHOPOLO i kto sie qurwa z tym nie zgadza to niech nadal slucha tego szlamu i mysli ze jest zajebistym cool gosciem jarajacym zielsko i sluchajacym POLO hip hopu:D

hwdp (niezweryfikowany)

chwyciła mnie za serce ta piosenka serio

<meta http-equi... (niezweryfikowany)
Zajawki z NeuroGroove
  • 1P-LSD
  • Marihuana
  • Tripraport

 
 

  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Lekkie zmęczenie, ale i ekscytacja po okresie renowacji komórek mózgowych. Kilku domowników obecnych, ale nie wchodzili mi do pokoju.

DXM- Tak, czy nie?

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Dobre nastawienie, dość spory zasób informacji, lekkie podenerwowanie połączone z euforią. Załadowanie kartonika przed zakupami w Biedronce poprzedzającymi domówkę połączoną z grillem. Wraz ze mną moi przyjaciele, dziewczyna, praktycznie sami swoi. Miejsce: Stary, zniszczony duży dom + ogród, też dość spory. Oczko wodne, kwiaty, rośliny, drzewa a za tym wszystkim garaż z małym warsztatem.

To mój pierwszy raport, proszę o wyrozumiałość.

175cm, 66kg

  • acodin
  • Dekstrometorfan
  • DXM
  • Pierwszy raz

Szkoła. sceptycznie nastawiony do tego co mam zrobić,

Jest dużo dobrych miejsc na pierwszy raz na jakiejkolwiek substancji ale napewno nie należy do nich szkoła, dwa lata temu się o tym przekonałem biorąc 8 tabletek acodinu(120mg) w szkole(byłem w 5 klasie podstawówki