OpenSeed 2004 - podsumowanie

Dobiegła końca jedyna w swoim rodzaju akcja "OpenSeed czyli rolnicy rolnikom". Wysłaliśmy nasiona w najróżniejsze zakątki Polski. Mamy nadzieję, że dadzą plon i to nie tylko pod postacią trawki narkotycznej :)

Anonim

Kategorie

Źródło

[h]

Odsłony

29015

Nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu z Waszej strony. Najwyraźniej chętnych do uprawiania konopi jest w Polsce wielu, co nas bardzo cieszy (kto mówił że polskie rolnictwo upada?).

Mamy nadzieję, że ci szczęśliwcy, którzy otrzymali od nas nasionka, zadbają by ich rośliny prócz magicznego ziela wydały też na świat potomstwo. Pamiętajcie o innych i dzielcie się nasionami oraz wiedzą na temat uprawy tej pięknej rośliny.

Poniżej małe podsumowanie tegorocznej akcji - co wysłaliśmy i ile tego było:

Odmiana Ilość porcji Wielkość porcji Ilość nasion
Shark Special 48 10 480
Shark 49 50 2450
Passion #1 22 10 220
Early Mix 23 50 1150
Early Mix (2) 25 10 250
Indica Mix 35 20 700
Indica Mix (Golden Lights) 12 10 120
Sativa Mix 51 20 1020
Entropia 68 20 1360
Shark x ? 13 10 130
Indica późna 40 10 400
RAZEM 416 8700

Zobacz stronę www akcji OpenSeed 2004.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Jarcyn (niezweryfikowany)

JA sie bardzo ciesze jak nigdy na swiecie <br>widac ze jest wielu ludzi co nasiona lubi <br>Nie gubi lecz w dilpaku dusi <br>Ale to jest przez kilka dni krutkich <br>Pozniej takie tego skutki <br>Ze wyrasta korzen malutki <br>Obnarzony i bezbronny <br>Nie ma jeszcze broni w swojej dloni <br>Dzieki nam powstaje na nogi <br>Pokaz sily i rusza w dlugie drogi <br>Banku nasion pomieszczenia pozna <br>Zanim przyczyni sie ponownie do potomstwa. <br> <br>Styczen 2004 dnia milego. <br> <br>
jasdfiowepfu (niezweryfikowany)

genialnie !!! takie akcje to szansa dla polskiego rolnictwa ;)
Shaq (niezweryfikowany)

chlopaki dzięki za paczkie.wysieje i podziele sie z inymi.Dziekowa.Jestescie wielcy.&quot;pozdro Shaq.
Joolia (niezweryfikowany)

A ja sie spooźniuam ....buuuuuuuuuuuu....i co teraz ?
5 (niezweryfikowany)

MAM NASINOKA . POSADZ4E I ZOBACZE CO WYROSNIE .WIELKIE YO
Joolia (niezweryfikowany)

Wlasnie wyslalem koperte (01.08.2004) i teraz dopiero przeczytalem ze akcja juz skonczona :((( Mam nadzieje ze znajdziecie jakies zaskurniaki bo co jak co ale szukam juz nasionek dobrych 5 miesiecy i nic a na kacje opennseed wpadlem dopiero przedwczoraj.
5 (niezweryfikowany)

Wlasnie wyslalem koperte (01.08.2004) i teraz dopiero przeczytalem ze akcja juz skonczona :((( Mam nadzieje ze znajdziecie jakies zaskurniaki bo co jak co ale szukam juz nasionek dobrych 5 miesiecy i nic a na kacje opennseed wpadlem dopiero przedwczoraj.
Joolcia (niezweryfikowany)

a ja sie nie zalapalem :( <br>moze wyslalem za pozno bo dopiero w poniedzialek czli piatego, moze za rok...
mark (niezweryfikowany)

no nie sóźniłem się... ale mam qurde pecha no ale muszę wam pogratulować świetnego pomysłu szkoda tylko że mieliście tak mało nasion.Teraz pozostają mi tylko seeds banki a co za tym idzie koszty... a tak przy okazji może ktoś zna jakieś dobre bylbym bardzo wdzięczny za radę
q (niezweryfikowany)

DOstalem nasionka ... po prostu cud miod :) ... radosc w domu - wszyscy domownicy sie ciesza :D
kuba (niezweryfikowany)

Dzięki!!! Wczoraj je dostałem (są takie piękne;) <br>Należy Wam się conajmniej pokojowa nagroda nobla, chłopaki! <br>Jestem z wami!
Jamal (niezweryfikowany)

DOstalem nasionka ... po prostu cud miod :) ... radosc w domu - wszyscy domownicy sie ciesza :D
TIRKO (niezweryfikowany)

MAM NASINOKA . POSADZ4E I ZOBACZE CO WYROSNIE .WIELKIE YO
Maryjan (niezweryfikowany)

czym sie rozni od miana Indica Mix (Golden Lights) od zwyklej Indica Mix i czemu nie opisaliscie tej odmiany?? <br>
Maryjan (niezweryfikowany)

czym sie rozni od miana Indica Mix (Golden Lights) od zwyklej Indica Mix i czemu nie opisaliscie tej odmiany?? <br>
emes (niezweryfikowany)

Zawsze wierzyłem i wierze nadal w Hyperreal i Kanabę i dziękują autrom za wspaniałą akcję. Za rok to już chyba będzie wielki szał i jak każdy odda trochę swoich nasion to chyba nasionka będą na ulicy rozdawane :)
dextro (niezweryfikowany)

Dziękujemy za wysłanie paczuszki! Nasiona dotarły! Oby częściej takie akcje! Reszte opowiemy jak plon zbierzemy!
Armageddon (niezweryfikowany)

Pięknie :)) To zdecydowanie lepsze niż niemiecka akcja rozsiewania nasion na ziemię z samolotu ;)
Glumi Riper (niezweryfikowany)

Mam swietny nawoz ekokompost bogaty w azot,fosfor i potas to 3 najwazniejsze dodatki kompost jest 1 klasa bardzo wydajny, pytania prosze na meila Kamil55033@poczt.onet.pl
dobradobra (niezweryfikowany)

według mnie 90% tych nasion się zmarnuje
q (niezweryfikowany)

a ja sie nie zalapalem :( <br>moze wyslalem za pozno bo dopiero w poniedzialek czli piatego, moze za rok...
chil[u]m (niezweryfikowany)

.. niepotrzebnie,że już 5.01.04 a boxie pusto. <br>Wysłalem 27.12.03. <br>Ale przyszło:-). <br>Super-shark&amp;Entropia <br> <br>Na pewno się nie zmarnują. <br> <br>Dzieki wielkie za seeds&amp;idea:-) <br> <br>International Farmers ! <br>Let`s get togather ! <br> <br>Free dope-New hope! <br> <br> <br> <br> <br>
nazaar (niezweryfikowany)

szczerze mowiac nie spodziewalem sie...w dodatku zapomnialem zaadresowac ta koperte do siebie, tylko na zewnatrz, ale mnie poprawiliscie, he he, wlasnie przyszlo!! niezle, naprawde fajna akcja. dzieki :-)))
.chudy. (niezweryfikowany)

Zawsze wierzyłem i wierze nadal w Hyperreal i Kanabę i dziękują autrom za wspaniałą akcję. Za rok to już chyba będzie wielki szał i jak każdy odda trochę swoich nasion to chyba nasionka będą na ulicy rozdawane :)
satek (niezweryfikowany)

Wlasnie wyslalem koperte (01.08.2004) i teraz dopiero przeczytalem ze akcja juz skonczona :((( Mam nadzieje ze znajdziecie jakies zaskurniaki bo co jak co ale szukam juz nasionek dobrych 5 miesiecy i nic a na kacje opennseed wpadlem dopiero przedwczoraj.
godmode (niezweryfikowany)

a ja sie nie zalapalem :( <br>moze wyslalem za pozno bo dopiero w poniedzialek czli piatego, moze za rok...
CICHY (niezweryfikowany)

..yyyyy...kur..zly na siebie.. <br>..moze zrobicie jeszcze jedna.. :)) <br> <br>aha i mam pomysl..moze miedzygalaktyczna akcje, wymiany,hybrydy, poletka, rosliny..ahhhhh! <br> <br>zycze Wszystkim taaaaaaaakich plonow!!! <br>..zeby nastepnie zrobic 3x wieksza akcje i w koncu nasz kochany? kraj zarosnie... <br>..zarosnie jak zarosla..hehe! <br> <br>peace!
kopernik nikolae (niezweryfikowany)

&quot;Nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu z Waszej strony. Najwyraźniej chętnych do uprawiania konopi jest w&quot; <br> <br>uhuhu a zakład że sie spodziewaliście???? !!! <br>szacun dla hyper-brygady
CHWDP (niezweryfikowany)

Dziękujemy za wysłanie paczuszki! Nasiona dotarły! Oby częściej takie akcje! Reszte opowiemy jak plon zbierzemy!
cygan (niezweryfikowany)

a ja sie nie zalapalem :( <br>moze wyslalem za pozno bo dopiero w poniedzialek czli piatego, moze za rok...
toksykomaniak 666 (niezweryfikowany)

genialnie !!! takie akcje to szansa dla polskiego rolnictwa ;)
koleś_z_kanapy (niezweryfikowany)

i płaczę co noc bo sie nie zalapałem qfa!!!!! blagam was dajcie mi znac na maila ze jeszcze cos macie i że mi przeslecie!!!!!!!!!!!! balgam!!!!prosze ulitujcie sie nad bidnym farmerem !!!! :)
KościóŁ (niezweryfikowany)

przyszły kurcze ale jestem hapy. ale zonka też załapałem bo paczke odebrała moja mamusia i kit musiałem wciskać :) ale wszycho jest ok <br>
HEJ (niezweryfikowany)

Za późno !! ja chciałem się podzielić nasionami, ale już za późno !! Wspomoge was w 2005, o jakieś 200-300 nasion skunk#1 <br> , 50-60 big buda, i 500 jakiejś mieszanki, sam nie wiem jakie, ps.na razie nie proście mnie o nasiona, odezwę sie do was w listopadzie, i jeszcze tegoż samego miesiąca wyślę, Szczęśliwego 2005 roku :) <br>
kos (niezweryfikowany)

Ja się nie załapałem a chętnie bym zasiał coś dobrego.
HEJ (niezweryfikowany)

moge wam przesłać takrze 20 nasion salvia divanorum! i 35 baby havaian wood rose, do 2005 :) POZDRO
scr (niezweryfikowany)

PS. ja proponuje poczekać np, tydzień na zgłoszenia, zamknąć listę i rozdzielić nasiona !! tak żeby każdy otrzymał, min~5 nasion, dla niektórych to i tak dużo <br>
Obywatel (niezweryfikowany)

HELP ME MUSZE MIEC TE ZIARENKA KTO MI JE PRZYSLE MA U MNIE DLUG WDZIECZNOSCI
drag (niezweryfikowany)

ROLNICY pomozecie potrzebuje nasionka prosze o kontakt
Fanzie (niezweryfikowany)

Kto korzystał z akcji OpenSeeds? Prosze o odzew ne meila.
SCEPTYK (niezweryfikowany)

Dla czego nie wysłałem zapytania o nasiona: <br>-bo nie mam boxa, a nie chce dodmowego adresu <br>-bo cosik wam nie wieże <br>-bo w polsce nie ma nic za darmo <br> <br>Ale i tak wspomoge was, prześle wam 300 nasion orane bud, i 20 żeńskich, może i jesteście uczciwi, ale ja się troche boje, <br> <br>OBY ZA ROK WYSZŁA 2-ga EDYCJA :)
scr (niezweryfikowany)

PS. ja proponuje poczekać np, tydzień na zgłoszenia, zamknąć listę i rozdzielić nasiona !! tak żeby każdy otrzymał, min~5 nasion, dla niektórych to i tak dużo <br>
sqnik (niezweryfikowany)

to jeszcze raz ja macie moj nr gg w razie czego 5321832 dajcie znac bo nie wiem czy robic sobie nadzieje <br>
ELO (niezweryfikowany)

PS. ja proponuje poczekać np, tydzień na zgłoszenia, zamknąć listę i rozdzielić nasiona !! tak żeby każdy otrzymał, min~5 nasion, dla niektórych to i tak dużo <br>
rudy (niezweryfikowany)

moi drodzy narkonauci! <br> <br>Nie załapałem się na Openseed i musze kupic nasiona z Holandii. <br>w związku z tym mam do was pytanie: czy wiecie coś o firnie Sjaman? mają bardzo ci <br>ciekawa ofertę(sweet purple za 18 euro!!) <br>ale chciałbym jeszcze sprawdzic ich wiarygodność
EHH (niezweryfikowany)

A JA DOSTAŁEM PACZUSZKE I SIE ZREWANŻUJE <br>
Jan Rolnik (niezweryfikowany)

HaHaHa wielkie dzieki za ziarenka niespodziewalem sie ze sie zalapie na tegorczna akcje jescze raz dziekowka ,,czekam na wyniki,, pozdrawiam
tow.x (niezweryfikowany)

czesc, jest jeszcze mozliwosc dostania nasion? Ewentualnie odplatnie... :) z gory dziekuje. Acha, jeszcze tylko chce przestrzec przed ewentualnym zakupem ze strony www.nasionka.com To co oni mi wyslali wyglada dokladnie tak jak &quot;nasiona dla papug&quot; czyli po prostu &quot;konopie pastewne&quot; (opis z pudelka). Nie dajcie sie nabrac na niska cene...
13_Apostol (niezweryfikowany)

..yyyyy...kur..zly na siebie.. <br>..moze zrobicie jeszcze jedna.. :)) <br> <br>aha i mam pomysl..moze miedzygalaktyczna akcje, wymiany,hybrydy, poletka, rosliny..ahhhhh! <br> <br>zycze Wszystkim taaaaaaaakich plonow!!! <br>..zeby nastepnie zrobic 3x wieksza akcje i w koncu nasz kochany? kraj zarosnie... <br>..zarosnie jak zarosla..hehe! <br> <br>peace!
raf (niezweryfikowany)

.mam pytanie do doświadczonych plantatorów: <br>jak przycinać rośline,kiedy to robić itp.....???????? <br>
Zajawki z NeuroGroove
  • Powój hawajski

Chociaż minęło już sporo czasu od tamtej jazdy pamiętam ją w miarę

dokładnie (tzn. te momenty, które pamiętam : )) Zacznę od tego, że

nasiona kupiłem w Budynku AR w Krakowie (ktoś dał ten namiar w

komentarzach do opisu powoju). Zowią się Heavenly Blue i jest ich 3 g

w opakowaniu (90-100 szt.), cena 2,20. Wysypałem zawartość trzech

paczek do młynka do kawy. Niestety młynek okazał się za cienki, a

nasiona za twarde, więc zalałem je wrzątkiem (nie w młynku of

  • Inne

Co tu duzo mowic,rodzi sie takie pytanie - [kiedy ja tak zaczynam to bedzie

dlugie i dla niektorych

nudne,wiec mozecie juz wcisnac `del` ] - jaki jest w tym cel? Czy po prostu

istniec-kolekcjonowac

doswiadczenia,jak cholerne znaczki w klaserach? Czy nigdy sie to nie znudzi?

Czy moze to jest

odmiana od czegos co nam sie juz zrodzilo.Wiem,ze nie moge tego przelac w

slowa, braklo

by metafor,to tylko taki dopisek jak wiele innych ktore byly przedemna i

beda po mnie,bez znaczenia.

  • MIPLA
  • Tripraport

Podekscytowany, zadowolony i wyspany | Impreza muzyczna w mieście.

Niedawno odkopałem mój raport z MIPLI i ze względu mało opisów tejże substancji, chętnie podzielę się moim doświadczeniem. Przyjęta przeze mnie dawka to 200mcg. 

 

T+0 

Kartonik cały biały, posmak leciutko gorzkawy, szybko jednak przestaję go czuć.

 

T+0.20

Rozpuścił się, biorę łyka Fanty i mykam w stronę małej, lokalnej imprezki-koncertu.

 

T+0.30

  • Kodeina

Chęć samotnego relaksu po ciężkim, ale udanym dniu w pracy. Dobry humor, wręcz euforyczny bym powiedział.

01:34 [T]

 

Wypijam naraz roztwór zawierający ~150mg kodeiny

 

01:47 T + 00:13

 

Sprawdzam która godzina i stwierdzam, że zaczynam czuć działanie tego specyfiku. Klapy w oczach lekko opadły, monitor mimo że przyciemniony razi nieco moje ślepia. Moje źrenice zapewne są szpilkami, ale tak dobrze siedzi mi się w fotelu i pisze ten tekst, że nie mam nawet ochoty iść do lustra aby to potwierdzić. Zresztą już przerabiałem to tyle razy, nie bawi już mnie ten widok.