Haszysz w prezencie pod choinkę

Policja nie aresztuje za dawanie prezentów

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/AFP

Odsłony

5512
Francuska policja zatrzymała 25-letniego kierowcę, przewożącego w swoim samochodzie 168 gramów haszyszu przeznaczonego na prezenty świąteczne dla ośmiu przyjaciół.

Pochodzący z centrum kraju mężczyzna, pracujący w Colmar, został zatrzymany podczas rutynowej kontroli policji. Święta spędził jednak na wolności, ponieważ policja postanowiła wypuścić posiadacza nielegalnej używki.

"Gdybyśmy go podejrzewali o handel niedozwolonymi substancjami, nie wypuścilibyśmy go tak łatwo" - oświadczyli dziennikarzom pracownicy komisariatu policji w Colmar.

Policjanci dali wiarę twierdzeniom młodego kierowcy, że narkotyki przeznaczył wyłącznie na prezenty dla przyjaciół, ale za posiadanie narkotyków stanie on jednak w styczniu przed sądem w Colmar.

odesłał: sicboy

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

adam (niezweryfikowany)

no my z kumplami sprawilismy sobie piatke haka po choinke
rox (niezweryfikowany)

- kurcze czemu ja takiego prezentu nie dostałem ;-)
Pomruk (niezweryfikowany)

Swieta niech trwaja caly rok, hej!
Spy / Rahshy (niezweryfikowany)

Koles przemycal 168G haszu.. dla 8 przyjaciuo??? czyli 21g na glowe???? boshe... paly! wiecie ile to jest 21g haszu??? <br> <br>QRWA!!! przeciez on nie wychodowal 168g haszu! (srednio jest z 5-10g haszu z hash planta) QRWA on to kupil!! wiecie ile jest warte 168g haszu???!!! qrwa kto robi prezenty za 2000zl na glowe??? i to dla 8 przyjaciol!!! qrwa! KIEROWCA samochodu transportowego zarabia serdnio 2000-3000zl miesiecznie.... skad by bral forse na prezenty &quot;pod choinke&quot; za 100.000zl!!! qrwa przeciez to logiczne ze kupil to na dilerke!!! <br> <br>po Zatym skad on by wziol 168g haszu?? w holandi jest dozwolona sprzedasz 2g haszu na glowe w caffe shopach... <br> <br>JEZU POLSKIE PALY TO DEBILE... i dzieki bogu ;]
artur (niezweryfikowany)

Koles przemycal 168G haszu.. dla 8 przyjaciuo??? czyli 21g na glowe???? boshe... paly! wiecie ile to jest 21g haszu??? <br> <br>QRWA!!! przeciez on nie wychodowal 168g haszu! (srednio jest z 5-10g haszu z hash planta) QRWA on to kupil!! wiecie ile jest warte 168g haszu???!!! qrwa kto robi prezenty za 2000zl na glowe??? i to dla 8 przyjaciol!!! qrwa! KIEROWCA samochodu transportowego zarabia serdnio 2000-3000zl miesiecznie.... skad by bral forse na prezenty &quot;pod choinke&quot; za 100.000zl!!! qrwa przeciez to logiczne ze kupil to na dilerke!!! <br> <br>po Zatym skad on by wziol 168g haszu?? w holandi jest dozwolona sprzedasz 2g haszu na glowe w caffe shopach... <br> <br>JEZU POLSKIE PALY TO DEBILE... i dzieki bogu ;]
shahid - na trz... (niezweryfikowany)

najbardziej policyjnym kraju jaki udalo mi sie dowiedzic taki numer?????? <br>normalnie gdybym nie stal w gaciach przy grobie morisona to bym w to uwierzyl. <br>dobrze ze tylko rure mialem przy sobie
ke? (niezweryfikowany)

Koles przemycal 168G haszu.. dla 8 przyjaciuo??? czyli 21g na glowe???? boshe... paly! wiecie ile to jest 21g haszu??? <br> <br>QRWA!!! przeciez on nie wychodowal 168g haszu! (srednio jest z 5-10g haszu z hash planta) QRWA on to kupil!! wiecie ile jest warte 168g haszu???!!! qrwa kto robi prezenty za 2000zl na glowe??? i to dla 8 przyjaciol!!! qrwa! KIEROWCA samochodu transportowego zarabia serdnio 2000-3000zl miesiecznie.... skad by bral forse na prezenty &quot;pod choinke&quot; za 100.000zl!!! qrwa przeciez to logiczne ze kupil to na dilerke!!! <br> <br>po Zatym skad on by wziol 168g haszu?? w holandi jest dozwolona sprzedasz 2g haszu na glowe w caffe shopach... <br> <br>JEZU POLSKIE PALY TO DEBILE... i dzieki bogu ;]
godmode (niezweryfikowany)

jakie zjeby z tych palarzy.. <br>nawet moja babcia by nie uwiezryla ze taki stuff jest przeznaczony na prezent... <br>paranoja... <br>ale ja bym chcial dostac conajmniej 1/100 z tego prezentu :-) <br>pozdro...
KRET (niezweryfikowany)

najbardziej policyjnym kraju jaki udalo mi sie dowiedzic taki numer?????? <br>normalnie gdybym nie stal w gaciach przy grobie morisona to bym w to uwierzyl. <br>dobrze ze tylko rure mialem przy sobie
artur (niezweryfikowany)

najbardziej policyjnym kraju jaki udalo mi sie dowiedzic taki numer?????? <br>normalnie gdybym nie stal w gaciach przy grobie morisona to bym w to uwierzyl. <br>dobrze ze tylko rure mialem przy sobie
TheColestMadafa... (niezweryfikowany)

&quot;Gdybyśmy go podejrzewali o handel niedozwolonymi substancjami, nie wypuścilibyśmy go tak łatwo&quot; - buahahah dobre text miesiąca ^_^ eheh
RAin (niezweryfikowany)

jakie zjeby z tych palarzy.. <br>nawet moja babcia by nie uwiezryla ze taki stuff jest przeznaczony na prezent... <br>paranoja... <br>ale ja bym chcial dostac conajmniej 1/100 z tego prezentu :-) <br>pozdro...
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)
  • Miks

Siemka czytelnikom. Dla wielu z Was może to być nic nadzwyczajnego natomiast dla mnie to było dosyć dziwne. Może zacznijmy od tego, że dropsy zawsze mocno na mnie działają. 100-150mg emki to dla mnie wystarczająca dawka. Powyżej jest okej, aczkolwiek lepiej, żebym był z kimś, bo jak to po emce Kocham wszystkich ludzi(Nie chcę mi się już nawet próbować myśleć. Całkowicie oddaję się substancji) . Wale browar na codzień. Więc jak codzień wypiłem kilka. Wtedy 5/6 przed dropsem

  • Inne
  • Tripraport

Noc, pierwszy tydzień kwietnia, ciepło i bez deszczu. Dom, pobliski las, naturalne otoczenie .

  Napisanie tego tekstu wpadło mi do głowy wczoraj paląc dzojnta ,pomyślałem ,że skoro mam wolny weekend i nic nie mam do roboty to posiedze przy piwku i blancie i zrobie to co zawsze chciałem - napisze trip raport;P Mam nadzieje ,że uda mi się opisać wszystko dość klarownie .Postran sie nie rozpisać za bardzo i opisze tylko te efekty ,które dają najlepszy opis tego co czułem .Nie uznaje tego za bad trip ,bardziej ciekawa nauka która pomogła mi inaczej spojrzeć na otaczający mnie świat, ludzi i mnie samego. Miłego czytania .

  • 4-HO-MET

Wiek 34. Waga 65.

Doświadczenie: kofeina, etanol, nikotyna, MJ, LSD, psilocybe, amfa, Pixy?, Datura, Dragonfly, Pachanoi, kanabinole syntetyczne?, 4-HO-MET, 5-MeO-MiPT

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Środek nocy; własny pokój; sam; chęć osiągnięcia dysocjacji; dobre samopoczucie, wypoczęty pomimo późnej pory; dzień spędzony w całości na prokrastynacji.

Około północy, leniwie oglądając filmiki w internecie, pomyślałem, 'czemu nie?'. Dzień miał się już ku końcowi, nie miałem żadnych planów na następnych kilka dni, a ostatnia paczka acodinu spoglądała na mnie z szuflady już od jakiegoś czasu. Sięgnąłem po nią, skoczyłem do kuchni po wodę i pięć minut później czekałem niecierpliwie na efekty. Niestety ten środek ładuje się dość długo, więc postanowiłem w tym czasie obejrzeć jakiś film. Specjalnie przygotowana na tą okazję luźna komedyjka wprawiała mnie w jeszcze bardziej pozytywny nastrój i odwracała uwagę od oczekiwania.