Zawąchał się na śmierć

Wczoraj rano zwłoki 15-letniego Roberta znalazł jego starszy kolega. Zapukał do mieszkania przy ul. Częstochowskiej w Tarnowskich Górach.

Anonim

Kategorie

Źródło

Super Express, 16 maja 2003

Odsłony

7345
Kiedy nikt nie otwierał, kolega nacisnął klamkę. W mieszkaniu znalazł Roberta. Chłopak nie dawał oznak życia. Powiadomił policję. - Przy 15-latku znaleźliśmy torebkę z klejem. Ślady tej substancji były też widoczne na jego nosie i brodzie - powiedział Krzysztof Majchrzak, rzecznik tarnogórskiej policji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że chłopak zatruł się śmiertelnie oparami kleju. Był znany policji i notowany za drobne kradzieże.


ARA

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Neil (niezweryfikowany)

tak to jest jak ktos glupi sie dobiera do kleju
xil (niezweryfikowany)

tak to jest jak ktos glupi sie dobiera do kleju
wentek (niezweryfikowany)

ale co tu się dziwić, tak działa prohibicja, klej jest tani i za klej się nie idzie na trzy lata do puchy, tak to by gościu sobie zjarał parę skrętów z własnej hodowli i żyłby dalej.
FruvaQ (niezweryfikowany)

ale co tu się dziwić, tak działa prohibicja, klej jest tani i za klej się nie idzie na trzy lata do puchy, tak to by gościu sobie zjarał parę skrętów z własnej hodowli i żyłby dalej.
serfer (niezweryfikowany)

Jak mozna w ogole kirac??? Co to daje??? W glowie sie kreci i mozna zabic szare komorki. Czy to pozwala na upust masochistycznym zapedom? Bo ja tak na prawde nie wiem.
:-O (niezweryfikowany)

Jak mozna w ogole kirac??? Co to daje??? W glowie sie kreci i mozna zabic szare komorki. Czy to pozwala na upust masochistycznym zapedom? Bo ja tak na prawde nie wiem.
# (niezweryfikowany)

On wąchał Gume Arabską.
Xtenzion (niezweryfikowany)

Kira jest dobra, ale tylko raz w życiu. Ależeby się skirać na śmierć?
sharky (niezweryfikowany)

ale co tu się dziwić, tak działa prohibicja, klej jest tani i za klej się nie idzie na trzy lata do puchy, tak to by gościu sobie zjarał parę skrętów z własnej hodowli i żyłby dalej.
molten (niezweryfikowany)

złoty niuch? złoty węch? jak to kurcze nazwać?
XXy (niezweryfikowany)

Jezeli tu wypowiadaja sie hyper-ludzie to zal sciska serce. Chlopak tez byl narkofanem i mimo ze nic o nim nie wiem to pozdrawienia dla niego (kierowane do zaswiatow)
QrA (niezweryfikowany)

co za debil, skleił sie na smierć. tak to jest jak głupi gówniarz dorwie sie do takiego specyfiku.
skrawekl (niezweryfikowany)

kiram rospuszczalnik 7 lat i zyje a to byla jakas pizda razowa nie wytrzymal presji
gadzik (niezweryfikowany)

kiram rospuszczalnik 7 lat i zyje a to byla jakas pizda razowa nie wytrzymal presji
Jolanta Kwaśniewska (niezweryfikowany)

Jak mozna w ogole kirac??? Co to daje??? W glowie sie kreci i mozna zabic szare komorki. Czy to pozwala na upust masochistycznym zapedom? Bo ja tak na prawde nie wiem.
Tow.X (niezweryfikowany)

Jak mozna w ogole kirac??? Co to daje??? W glowie sie kreci i mozna zabic szare komorki. Czy to pozwala na upust masochistycznym zapedom? Bo ja tak na prawde nie wiem.
Armageddon (niezweryfikowany)

Jak mozna w ogole kirac??? Co to daje??? W glowie sie kreci i mozna zabic szare komorki. Czy to pozwala na upust masochistycznym zapedom? Bo ja tak na prawde nie wiem.
...... (niezweryfikowany)

moowiom że głupota nie boli_mnie nie, <br>w takich momentach
MATKOJEBCA_GYNYP (niezweryfikowany)

CHWDP WSZYSTKIM JEBANYM KONFIDENTOM POLSKIM ZA ŚCIEME KTÓTEJ NIMA I ABSTRACHUJĄC OD TEGO DOCHEDZE DO PEWNEGO RODZAJU FAZY IŻ SQUN JEST THE BEST
Urban Szaman (niezweryfikowany)

...pieprzycie tak o nim jakbyście z lepszej gliny byli, szkoda chłopaka, nic więcej nie warto pisać. Peace &amp; love.
exec (niezweryfikowany)

Jezeli tu wypowiadaja sie hyper-ludzie to zal sciska serce. Chlopak tez byl narkofanem i mimo ze nic o nim nie wiem to pozdrawienia dla niego (kierowane do zaswiatow)
przejenzyczenie (niezweryfikowany)

Butapren jest legalny <br>i zabija. <br> <br>Konopia nie zabija, ale zabija się jej użytkowników <br> <br>Zero logiki w tym wszystkim. <br>Czas zmian, czemu ci rządzący tego nie widzą, albo nie chcą widzieć, bo oczy mają przysłonięte ($_$) <br>
Pluco (niezweryfikowany)

Ludzie jesteście dla mnie śmieszni, mówicie o rzeczach o których słyszeliści eod kolegów, a Ci co się parzą kometami z lufki to są cioty i nie umią palić, więc nie wiem po co się tu udzielają. A tak w ogóle to koleś który się zakirał na śmierć był poprostu dzieckiem które powinno próbowac piwo pić a nie za dragi się brać. Wszystko wina systemu, w holandii jakoś nie ma OFIAR ŚMIERTELNYCH po marihuanie, może dlatego, że tam są haszbary ? I legalizacja ? Rządzący naszym krajem pomyślcie o tym. Ile osób pijanych się zabiło bądź zraniło kogoś i wstrzynało awantury ? I porównajcie to do ludzi palących marihuanę. Wynik wam da dużo do myślenia... Może to alkohol zabija a marihuana przystraja o nastrój imprezowy ? Pozdrawiam zielonych konsumentów.
VOIDOX_Ka-O-Ha_... (niezweryfikowany)

Drodzy rodacy!!! <br> Ocknijcie sie!!! Władza w naszym kraju jest powodem tego co sie dzieje z ludżmi-nie oni sami... Ludzie wiem że UBUSTWIAMY sie odurzać ale roobmy to w rozsądny sposób... Pozdrawiam przeciwnych systemowi... VdX NH
VOIDOX_Ka-O-Ha_... (niezweryfikowany)

CHWDP!!! PIERDOL POLICJE CZŁOWIEKU!!! POLICJANCI TO KUREWKI Z RZĄDOWEGO BURDELU!!!! RESPECT 4 REAL RAGGA MUFFINS!!! NOWA_HUTA fazaXXL!!!
Tomalo z nocneg... (niezweryfikowany)

CHWDP WSZYSTKIM JEBANYM KONFIDENTOM POLSKIM ZA ŚCIEME KTÓTEJ NIMA I ABSTRACHUJĄC OD TEGO DOCHEDZE DO PEWNEGO RODZAJU FAZY IŻ SQUN JEST THE BEST
JEERY (niezweryfikowany)

huuuuuuujjjj wszystkim ćpunkom !!!!!!!! <br>palcie tylko blanty to naprawde relaksuje <br>a wszystkie te wasze wynalazki niech piekło pochłonie !!!!! <br> <br>ja spadam do mojej malutkiej MERY !!! <br> <br> <br>
JERRY (niezweryfikowany)

Wróciłem od Mery !!!? <br>i wiecie co ? <br>rzuciła mnie !!!! <br> <br>ale ja wielki JEERY znalazłem inną młodszą z <br>
zewsząd i znikąd (niezweryfikowany)

Moje stałe ironiczne zdanko: &quot;Oto, do czego prowadzi prohibicja &quot;. Ano choćby do tego, że desperaci próbują się *naćpać* substytutami. Które bywają po prostu niebezpieczne - patrz rozpuszczalniki, patrz Tussidex... Ogólnie nie luybię twierdzenia, że pewne złe zjawiska zawsze będą istniały, wierzę choćby w możliwość świata bez dyskryminacji kobiet. Ale w przypadku narkotyków jestem skłonna się zgodzić - &quot;były, są i będą &quot;. Co lepsze - zakazywać czy starać się tworzyć - wiem, że to brzmi obrazoburczo ;) - pewną kulturę używania środków psychoaktywnych? Analogicznie do kultury picia, choć ja tam sobie słodko myślę (choć teoretyczka), że akurat psychodeliki mają dużo wyższy potencjał rewolucyjny od alku... ;) Pozdrawiam przeciwników prohibicji, i powtarzam: klej służy do klejenia, nie do wdychania!
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina

DES MOINES w stanie Iowa (10 Czerwiec 2002 roku, godzina 10:38)



Dla obcych, Debra Breuklander wygladała na niezmordowaną samotną matkę trojga dzieci. Miała nienaganny dom na przedmiesciach zamieszkanych przez klasę średnią, doskonałą wiarygodność kredytową, była też przewodniczącą komitetu rodzicielskiego w szkole, do której uczęszczały jej dzieci.



Była także uzależniona od metaamfetaminy i sprzedawała ją by związać koniec z końcem.



  • Benzydamina

Nazwa substancji: benzydamina

Poziom doświadczenia użytkownika: MJ, #, alprozolam, aviomarin

Dawka, metoda zażycia: siup przez filtr

"set & setting": wieczór, godzina 19:00, wszyscy zdrowi

  • Ketony
  • Uzależnienie

Kiedyś modliłam się, by go wziąć, a teraz modlę się, by tego nie zrobić..

POCZĄTEK

To było jakoś w styczniu 2017 roku. Pamiętam absurdalnie małe ścieżki brane w długich odstępach czasu i niewyobrażalną moc... Siła do pracy, chęć rozmowy z ludźmi, sensowne wypowiedzi i brak zwały rano. Cud miód! Jakoś po pół roku sorty trafiały mi się coraz gorsze. Tylko łeb bolał i spać się nie dało. Za to zejście to była kilkugodzinna walka z myślami samobójczymi... Na jakiś czas odstawiłam ten specyfik i testowałam inne, ale on się na mnie czaił i czekał aż mu ulegnę.

ŚLEPA FASCYNACJA

  • 4-HO-MET
  • Marihuana
  • Ruta stepowa

Las, mieszkanie, supermarket.

04.12.2007