Niezłe ziółko z tej mamy!

Wolała, żeby jej syn palił trawkę niż żeby pił alkohol.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/AFP

Odsłony

4221
Policja w mieście Villah na południu Austrii zatrzymała kobietę, która od kilku lat poiła swojego szesnastoletniego syna naparami z konopi indyjskich i paliła z nim trawkę uznając, że marihuana jest dobra dla zdrowia i chroni przed alkoholizmem.

Policja zatrzymała 49-letnią nałogową narkomankę po otrzymaniu anonimowego zgłoszenia. Okazało się, że od trzech lub czterech lat regularnie poddawała swego syna terapii konopiami indyjskimi. Jak poinformował szef policji kryminalnej z Willah w Karyntii Markus Plazer - "prócz picia wyciągów z marihuany, matka z synem palili od pięciu do dziesięciu skrętów dziennie".

Podobno syn poddawał się kuracji dobrowolnie. Matka wyjaśniła policji, iż uważa, że konopie indyjskie są zdrowe, a podając je synowi chciała chronić go przed zgubnymi skutkami nadużywania alkoholu.

"Wolała, żeby jej syn palił trawkę niż żeby pił alkohol" - wyjaśnił policjant Plazer. W mieszkaniu zapobiegliwej matki policja znalazła 12 krzaczków konopi indyjskich ukrytych w salonie.

Według austriackiego prawa za posiadanie, produkcję, rozpowszechnianie bądź przemyt środków odurzających grożą grzywny i kary pozbawienia wolności od sześciu miesięcy do 20 lat.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Małysz (niezweryfikowany)

Proponuję podnieść kary - do 40 lat! do 60 lat!
CYPRIAN (niezweryfikowany)

Tylko jedno mnie zawsze rozpiepsza w tych raportach policji , telewizji , radia itd. - <br>Calkowita niezgodnosc z rzeczywistoscia , natura , czlowieczenstwem , poczuciem luzu , tolerancja , zrozumieniem , wolnoscia no i tez powaga - Piszacy Reportaze - prosze nie piszcie takich straszliwych glupot w stylu - &quot;narkomanka &quot; , &quot;grozny narkotyk marihuana &quot; , zanim wogole bedziecie sie wypowiadac na jakis temat radze sie z nim zapoznac . Zapoznac - to nie znaczy zaslyszec , spojrzec raz ..... Zapoznac to znaczy wejsc w ten temat 100% (pod kazdym wzgledem) - chyba to nie jest takie dziwne co pisze..... , poprostu nie robcie z siebie posmiewiska bo szacunek naprawde jest wazny - moze zrozumiecie to jak wejdziecie w temat szacunku 100% :) -tyle...
Maszrum z Bigosu (niezweryfikowany)

Tylko jedno mnie zawsze rozpiepsza w tych raportach policji , telewizji , radia itd. - <br>Calkowita niezgodnosc z rzeczywistoscia , natura , czlowieczenstwem , poczuciem luzu , tolerancja , zrozumieniem , wolnoscia no i tez powaga - Piszacy Reportaze - prosze nie piszcie takich straszliwych glupot w stylu - &quot;narkomanka &quot; , &quot;grozny narkotyk marihuana &quot; , zanim wogole bedziecie sie wypowiadac na jakis temat radze sie z nim zapoznac . Zapoznac - to nie znaczy zaslyszec , spojrzec raz ..... Zapoznac to znaczy wejsc w ten temat 100% (pod kazdym wzgledem) - chyba to nie jest takie dziwne co pisze..... , poprostu nie robcie z siebie posmiewiska bo szacunek naprawde jest wazny - moze zrozumiecie to jak wejdziecie w temat szacunku 100% :) -tyle...
Debil Nad Debilem (niezweryfikowany)

Czlowieku Ja jej bym dał medal a nie do wiezienia na 40 lat !! Marichuana jest w pewnym sensie zdorwa.. CHORUJA NA ASTME po jednym joincie .. jednym jedynym ataki astmy zniknely... nic kompletnie itak przez 8 miesiecy do tej pory nic... to jest zbawienie ... lek za ktory idzie sie do paki. PORAZKA. Zreszta nikt jeszcze od marichuany nie zginal a od alkocholu i papierosow MILONY!! gdzie tu Logika Gdzie tu Sens..;/ A co Do Leku .. to kurde acodin jest na kaszel a potrafi ZABIC..!! ja jestem za Legalizacją i chyba nigdy tego zdania nie zmienie.. !! Pozdr. <h3>
dr.feelgood (niezweryfikowany)

;)..ale przerabane..piec-10 blantow dziennie.. ? <br>hah <br>
Anonim (niezweryfikowany)

Chuj was obchodzi co robią inni odpierdolcie się chuje..
Anonim (niezweryfikowany)

mam problem poniewaz ne moge sie wypowiedziec na forum...gdzie musze kliknac zeby moc tworzyc posty??
??? (niezweryfikowany)

Uważam że jego mama jest rozsądną kobietą , lepiej żeby palił znią a nie z koleszkami którzy mogli go częstować twardymi dragami , a tak był pod jej opieką i popalał sobie pewnie zajebiste ziółko bez rzadnej chemi , no i z tym alkoholem też oczywiście miała racje uzależnienie od alkoholu jest o wiele gorsze niż uzależnienie psychiczne od trawki . Wiem coś o tym bo sam miałem problemy z alkiem , a ziólko sobie popalam i jeśli zaczyna mi przeszkadzać w życiu to bez rzadnych problemów robie sobie np miesięczną przerwe . <br>
Turkish (niezweryfikowany)

Uważam że jego mama jest rozsądną kobietą , lepiej żeby palił znią a nie z koleszkami którzy mogli go częstować twardymi dragami , a tak był pod jej opieką i popalał sobie pewnie zajebiste ziółko bez rzadnej chemi , no i z tym alkoholem też oczywiście miała racje uzależnienie od alkoholu jest o wiele gorsze niż uzależnienie psychiczne od trawki . Wiem coś o tym bo sam miałem problemy z alkiem , a ziólko sobie popalam i jeśli zaczyna mi przeszkadzać w życiu to bez rzadnych problemów robie sobie np miesięczną przerwe . <br>
Armageddon (niezweryfikowany)

fajna mama :) <br>
mivan (niezweryfikowany)

moje dzieci beda mialy takiego tate ;) hihi
Maszrum z Bigosu (niezweryfikowany)

Tylko jedno mnie zawsze rozpiepsza w tych raportach policji , telewizji , radia itd. - <br>Calkowita niezgodnosc z rzeczywistoscia , natura , czlowieczenstwem , poczuciem luzu , tolerancja , zrozumieniem , wolnoscia no i tez powaga - Piszacy Reportaze - prosze nie piszcie takich straszliwych glupot w stylu - &quot;narkomanka &quot; , &quot;grozny narkotyk marihuana &quot; , zanim wogole bedziecie sie wypowiadac na jakis temat radze sie z nim zapoznac . Zapoznac - to nie znaczy zaslyszec , spojrzec raz ..... Zapoznac to znaczy wejsc w ten temat 100% (pod kazdym wzgledem) - chyba to nie jest takie dziwne co pisze..... , poprostu nie robcie z siebie posmiewiska bo szacunek naprawde jest wazny - moze zrozumiecie to jak wejdziecie w temat szacunku 100% :) -tyle...
CYPRIAN (niezweryfikowany)

Tylko jedno mnie zawsze rozpiepsza w tych raportach policji , telewizji , radia itd. - <br>Calkowita niezgodnosc z rzeczywistoscia , natura , czlowieczenstwem , poczuciem luzu , tolerancja , zrozumieniem , wolnoscia no i tez powaga - Piszacy Reportaze - prosze nie piszcie takich straszliwych glupot w stylu - &quot;narkomanka &quot; , &quot;grozny narkotyk marihuana &quot; , zanim wogole bedziecie sie wypowiadac na jakis temat radze sie z nim zapoznac . Zapoznac - to nie znaczy zaslyszec , spojrzec raz ..... Zapoznac to znaczy wejsc w ten temat 100% (pod kazdym wzgledem) - chyba to nie jest takie dziwne co pisze..... , poprostu nie robcie z siebie posmiewiska bo szacunek naprawde jest wazny - moze zrozumiecie to jak wejdziecie w temat szacunku 100% :) -tyle...
THC_ (niezweryfikowany)

fajna mama :) <br>
devil (niezweryfikowany)

Yooooooo nie palisz pozwul innym nie badz samolubem LeGaLiZe!!!!!! LeGaLiZe!!!!!!! LeGaLiZe!!!!!!!
koleś_z_kanapy (niezweryfikowany)

a kto by nie chcial miec takiej mamy ??? :))) a i jeszcze jedno ten kto napisal ze powienno sie podwyższyć kare powienie raz sie pozadnie zbakac a potem powinni go zamknac w jakiejs izolatce :))) (w momencie by zmienil zdanie)
podszum (niezweryfikowany)

chyba mocno sciemniaja z tymi ilosciami - 5 blantow dziennie to ok 5 gramow, a to przeciez dolna granica - wiec 365x5 daje prawie 2 kilogamy rocznie, czyli z jednego krzaka musieliby uzyskiwac prawie 200gramow/rok, co jest niemozliwe, jesli te krzaki rosly sobie w salonie, jak u nas np paprotki. nawet przy zbiorach 2 razy w roku (po 100g). w artykule stalo w koncu ze byly to krzaczki, a nie drzewka :). moze komus z was udaje si euzyskac 100gramow bez lamp? jesli tak - dotkne i uwierze :).
casino reno (niezweryfikowany)

moje dzieci beda mialy takiego tate ;) hihi
cls (niezweryfikowany)

Tylko jedno mnie zawsze rozpiepsza w tych raportach policji , telewizji , radia itd. - <br>Calkowita niezgodnosc z rzeczywistoscia , natura , czlowieczenstwem , poczuciem luzu , tolerancja , zrozumieniem , wolnoscia no i tez powaga - Piszacy Reportaze - prosze nie piszcie takich straszliwych glupot w stylu - &quot;narkomanka &quot; , &quot;grozny narkotyk marihuana &quot; , zanim wogole bedziecie sie wypowiadac na jakis temat radze sie z nim zapoznac . Zapoznac - to nie znaczy zaslyszec , spojrzec raz ..... Zapoznac to znaczy wejsc w ten temat 100% (pod kazdym wzgledem) - chyba to nie jest takie dziwne co pisze..... , poprostu nie robcie z siebie posmiewiska bo szacunek naprawde jest wazny - moze zrozumiecie to jak wejdziecie w temat szacunku 100% :) -tyle...
wentek (niezweryfikowany)

moje dzieci beda mialy takiego tate ;) hihi
xil (niezweryfikowany)

moje dzieci beda mialy takiego tate ;) hihi
koleś_z_kanapy (niezweryfikowany)

wiecie co mnie rozwala słowo &quot;narkomanka &quot; a w sumie maja racje marihuana jest najgorsza ona zabija!!! uwazajcie (jak to poiwiedziala praktykantka na geografi nie razde wam pic marihuany) (miala kolo dwudiestu paru lat) to juz wiecie ze wszedze mydla oczy!!!
Mariola (niezweryfikowany)

może uznacie mnie za inną ale narkotyk to zło pozwala zapomnieć o problemach tylko na chwilę a potem zowu wraca szara rzeczywistośc sprobujcie popatrzeć na świat z innej strony z tej leprzej &quot;ŻYCIE JEST PIĘKNE I NIE WARTO GO MARNOWĆ NA NARKOTYKI!!!! &quot;
cps (niezweryfikowany)

może uznacie mnie za inną ale narkotyk to zło pozwala zapomnieć o problemach tylko na chwilę a potem zowu wraca szara rzeczywistośc sprobujcie popatrzeć na świat z innej strony z tej leprzej &quot;ŻYCIE JEST PIĘKNE I NIE WARTO GO MARNOWĆ NA NARKOTYKI!!!! &quot;
crack-chuck (niezweryfikowany)

Tylko jedno mnie zawsze rozpiepsza w tych raportach policji , telewizji , radia itd. - <br>Calkowita niezgodnosc z rzeczywistoscia , natura , czlowieczenstwem , poczuciem luzu , tolerancja , zrozumieniem , wolnoscia no i tez powaga - Piszacy Reportaze - prosze nie piszcie takich straszliwych glupot w stylu - &quot;narkomanka &quot; , &quot;grozny narkotyk marihuana &quot; , zanim wogole bedziecie sie wypowiadac na jakis temat radze sie z nim zapoznac . Zapoznac - to nie znaczy zaslyszec , spojrzec raz ..... Zapoznac to znaczy wejsc w ten temat 100% (pod kazdym wzgledem) - chyba to nie jest takie dziwne co pisze..... , poprostu nie robcie z siebie posmiewiska bo szacunek naprawde jest wazny - moze zrozumiecie to jak wejdziecie w temat szacunku 100% :) -tyle...
Maszrum z Bigosu (niezweryfikowany)

Tylko jedno mnie zawsze rozpiepsza w tych raportach policji , telewizji , radia itd. - <br>Calkowita niezgodnosc z rzeczywistoscia , natura , czlowieczenstwem , poczuciem luzu , tolerancja , zrozumieniem , wolnoscia no i tez powaga - Piszacy Reportaze - prosze nie piszcie takich straszliwych glupot w stylu - &quot;narkomanka &quot; , &quot;grozny narkotyk marihuana &quot; , zanim wogole bedziecie sie wypowiadac na jakis temat radze sie z nim zapoznac . Zapoznac - to nie znaczy zaslyszec , spojrzec raz ..... Zapoznac to znaczy wejsc w ten temat 100% (pod kazdym wzgledem) - chyba to nie jest takie dziwne co pisze..... , poprostu nie robcie z siebie posmiewiska bo szacunek naprawde jest wazny - moze zrozumiecie to jak wejdziecie w temat szacunku 100% :) -tyle...
CYPRIAN (niezweryfikowany)

Tylko jedno mnie zawsze rozpiepsza w tych raportach policji , telewizji , radia itd. - <br>Calkowita niezgodnosc z rzeczywistoscia , natura , czlowieczenstwem , poczuciem luzu , tolerancja , zrozumieniem , wolnoscia no i tez powaga - Piszacy Reportaze - prosze nie piszcie takich straszliwych glupot w stylu - &quot;narkomanka &quot; , &quot;grozny narkotyk marihuana &quot; , zanim wogole bedziecie sie wypowiadac na jakis temat radze sie z nim zapoznac . Zapoznac - to nie znaczy zaslyszec , spojrzec raz ..... Zapoznac to znaczy wejsc w ten temat 100% (pod kazdym wzgledem) - chyba to nie jest takie dziwne co pisze..... , poprostu nie robcie z siebie posmiewiska bo szacunek naprawde jest wazny - moze zrozumiecie to jak wejdziecie w temat szacunku 100% :) -tyle...
AleX (niezweryfikowany)

Tylko jedno mnie zawsze rozpiepsza w tych raportach policji , telewizji , radia itd. - <br>Calkowita niezgodnosc z rzeczywistoscia , natura , czlowieczenstwem , poczuciem luzu , tolerancja , zrozumieniem , wolnoscia no i tez powaga - Piszacy Reportaze - prosze nie piszcie takich straszliwych glupot w stylu - &quot;narkomanka &quot; , &quot;grozny narkotyk marihuana &quot; , zanim wogole bedziecie sie wypowiadac na jakis temat radze sie z nim zapoznac . Zapoznac - to nie znaczy zaslyszec , spojrzec raz ..... Zapoznac to znaczy wejsc w ten temat 100% (pod kazdym wzgledem) - chyba to nie jest takie dziwne co pisze..... , poprostu nie robcie z siebie posmiewiska bo szacunek naprawde jest wazny - moze zrozumiecie to jak wejdziecie w temat szacunku 100% :) -tyle...
CYPRIAN (niezweryfikowany)

Tylko jedno mnie zawsze rozpiepsza w tych raportach policji , telewizji , radia itd. - <br>Calkowita niezgodnosc z rzeczywistoscia , natura , czlowieczenstwem , poczuciem luzu , tolerancja , zrozumieniem , wolnoscia no i tez powaga - Piszacy Reportaze - prosze nie piszcie takich straszliwych glupot w stylu - &quot;narkomanka &quot; , &quot;grozny narkotyk marihuana &quot; , zanim wogole bedziecie sie wypowiadac na jakis temat radze sie z nim zapoznac . Zapoznac - to nie znaczy zaslyszec , spojrzec raz ..... Zapoznac to znaczy wejsc w ten temat 100% (pod kazdym wzgledem) - chyba to nie jest takie dziwne co pisze..... , poprostu nie robcie z siebie posmiewiska bo szacunek naprawde jest wazny - moze zrozumiecie to jak wejdziecie w temat szacunku 100% :) -tyle...
Śliwka-ON (niezweryfikowany)

Taką mamusie to ja bardzo chciałbym mieć!!!Pewnie uchroniła by mnie od alkocholu bo przecież po co pić jak można palić i to jest moim zdaniem :lepsze, bezpieczniejsze,mniej szkodliwe,tańsze,nie wywoluje agresi,....itd. <br>Jasne narkomanka...(he he)!!
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

nazwa substancji- Extasy;


poziom doświadczenia użytkownika- kiedyś dużo mj, teraz dużo

XTC, amfetaminy;


dawka- dwie wiśnie, pół grama pyłu zjedzone (połówka dilerska,

nie ważona);


metoda zażycia- doustnie;


stan umysłu- pozytywne nastawienie, jak zawsze w klubach;


intencje- zajebista jazda ze znajomymi, jak zawsze :D;


miejsce spożycia- duży klub w moim mieście zwanym Bydgoszcz;

  • Inhalanty

Odpowiednio nastawiony psychicznie, podekscytowanie przed kolejnym zażyciem specyfiku z którym się "przyjaźnię" od kilku miesięcy. Dom, moje osiedle, miasto, plenery, podwórko. Czasami ćpałem sam, ale częściej zdarzało mi się zażywać z ziomeczkiem.

Witam! Chciałbym zaprezentować Wam mój tripraport dotyczący kilku najciekawszych "misji" po zażyciu dezodorantów, ale najpierw krótki wstęp.

Nie widziałem wielu tr o tej substancji, więc postanowiłem się pochwalić własnymi doświadczeniami. Wiem, że ćpanie dezodorantów stawia mnie w złym świetle. Dla wielu z Was, osoby wdychające odświeżacze powietrza kojarzą się z ludźmi z marginesu społecznego, głupiej gimby, zer itd. Nie obchodzi mnie to jak mnie odbierzecie. Mi osobiście jest głupio i czuję się źle z tym faktem, lecz czasu nie cofnę...

  • Szałwia Wieszcza

nazwa substancji: salvia divinorum


poziom doświadczenia: sweet mary jane, hasz, grzybki (łysiczki lancetowane i mexicany), LSA, gałka muszkatułowa, avio, DXM, tussi, xanax, SD zapodowałem po raz pierwszy.


  • Amfetamina



Substancja: amfetamina (w ilosci ok. 1 g :D:D)


Godzina zażycia: Wczoraj około 17 :D:D:D


Substancja: Kofeina(w kawie z 5 łyżek)


Godzina zażycia: Dzisiaj koło 14 :D:D


Doświadczenie: Amfetamina-wiele razy(ponad sto było), Extasy-kilkanaście razy, Marihuana i haszysz-nie licze nawet bo nie chce marnować czasu :D:D, Bieluń-kilkanaście razy, Gałka muszkatałowa-raz.