Inhalantowa przestroga 4 ALL

by Andy Cool

Anonim

Odsłony

9815

.......Gdy patrzę na tego kolesia to aż mi go żal. Koleś jest poprostu żałosny, przećpany, jego szare komórki umarły.
Nie opisuję tu żadnego swojego tripa, chce tylko napisac o kolesiu który naprawdę mnie martwi, niech to bedzie przestroga dla wszystkich amatorów klejów i innych gównianych rzeczy do wąchania.
W jednej z Łódzkich dzielnic mieszka koles (powiedzmy że nazywa sie Adam) Adam od dwóch lat napierdala kleje, rozpuszczalniki.....itp. Skonstrułował super nowy zajebisty wynalazek dla wąchacza. Kupił sobie maskę gazową, dwa wystające z jej boków filtry odkręcił a w ich miejsce wkręca sobie dwa słoiczki z klejem i zapierdala tak po całym osiedlu.

Koleś pare mięsięcy temu wyniósł z domu telewizory, magnetowidy i inne cenne rzeczy, kupił sobie oczywiście za to kilkaset słoiczków kleju i chodził po całym osiedlu mówiąc że wyjeżdza do USA i wstepuje do Marines.
Ostatnio zapierdziela po ośce z biblią i mówi ze jest upadłym aniołem, ponieważ poszedł do nieba i Bóg kazał mu wypielic wszystkie chwasty poza ogrodzieniem swojego domu. Koleś oczywiście wypielił wszystkie chwasty poza ogrodzeniem i jeszcze nie proszony o to przez boga wypielił wszystkie chwascioRy po wewnętrznej stronie ogrodzenia. Bóg straszliwie sie rozzłościł i zesłał go ponownie na ziemię - za kare. Powiedział mu że jest upadłym aniołem i musi nawracać grzeszników.

Adam chce dobrze dobrze wypełnić swoją misję, jest przeciez posłańcem Boga. Nikomu nie przepuści swoich pojebanych opowieści.
Na poczatku myślałem że ten koleś poprostu celowo robi z siebie idiote, chce aby wszyscy sie z niego śmiali. Lecz on naprawde jest już nienormalny.
Ostatnio mój kumpel zapytal się go co jest stolicą Niemiec a koles po zajebiscie długim czasie namysłu odpowiedział że Monachium.
Nie chce tu już nic więcej pisać, choć mam jeszcze wiele do napisania

MAM NADZIEJE ŻE TO BĘDZIE DLA WAS COŚ DO PRZEMYŚLENIA

Komentarze

max (niezweryfikowany)

NO COMENT!!!

Armageddon (niezweryfikowany)

yu

QrA (niezweryfikowany)

Jak mógł sobie przykręcić dwa słoiki do maski gazowej w miejsce filtrów i tak buchać, skoro słoiki są ze szkła a nie z folii czy papieru!!! Przecierz koleś nawet by bucha nie wziął, poprostu wytworzyłą by sie próżnia, zassałoby i by sie udusił! Co za pierdolenie!

Po drugie - skad wiesz ze koles nie jest troche chory na umysle od urodzenia??

Po trzecie - jesli ktos bucha to niech to robi rozwaznie, bo sprobowac naprawde warto, ale dla niektorych to moze naprawde byc ostatnią ścieżką z ktorej juz nie zboczą na dobra droge!

Jesli bierzecie sie za klej, nitro i inne - UWAŻAJCIE, BO TO NAPRAWDE WCIĄGA!!!

To jest tylko dla odpornych ludzi, potrafiących odmowic sobie taniej, naprawde zajebistej jazdy.

Nie polecam zadnym małolatom i głupim debilom, bo trip pewnie ich zabije.

elemelek (niezweryfikowany)

Stwierdzam ze wszyscy ktorzy wypowiadali sie przede mna na tej stronie z pewnoscia musieli ostro niegdys wachac wszelkie gowno.
Peace!

QrA (niezweryfikowany)

Stwierdzam ze wszyscy ktorzy wypowiadali sie przede mna na tej stronie z pewnoscia musieli ostro niegdys wachac wszelkie gowno.
Peace!

TEN (niezweryfikowany)

wąchanie kleju czy innych substancji lotnych wyjątkowo niekorzystnie wpływa na cały organizm i nishczy komórki nerwowe w mózgu. Dlatego nie warto wąchać takich rzeczy, bo shkoda zdrowia. poza tym nawet pierwshy raz może zabić... .

MArley (niezweryfikowany)

Ten kto kira ma downa i jest poryty, nie ma mózgu jest po prostu bez myślny,Ja nigdy nie wachalem i nie bede ale polewałem kolesiowi takiemu kleju do wora i mu podpaliłem worek i mu sie na twarzy rozkleił.Poprostu mialem ubaw z takich bezmózgich YETI koles byl tak podjarany ze nawet nie czul bólu na twarzy bo tym stopionym worku

Jesli kto ma jakis kometarz to piszcie mxoverdrive@interia.pl

MArley (niezweryfikowany)

Ten kto kira ma downa i jest poryty, nie ma mózgu jest po prostu bez myślny,Ja nigdy nie wachalem i nie bede ale polewałem kolesiowi takiemu kleju do wora i mu podpaliłem worek i mu sie na twarzy rozkleił.Poprostu mialem ubaw z takich bezmózgich YETI koles byl tak podjarany ze nawet nie czul bólu na twarzy bo tym stopionym worku

Jesli kto ma jakis kometarz to piszcie mxoverdrive@interia.pl

Przecinek (niezweryfikowany)

No w sumie mi tez troche trudno uwierzyc w niektore elementy ...np.sprzedanie wszystkiego co bylo w domu celem nabycia kleju , przeciez jazde klejowa mozna miec za pieniadze wyzulone pod budka z piwem ;-)

anzelm b (niezweryfikowany)

a moze on jest kurwa bardziej szczesliwy od was wszystkich razem wzietych w swoim swiecie (fakt ze niezle pojebanym)

XXy (niezweryfikowany)

wąchanie kleju czy innych substancji lotnych wyjątkowo niekorzystnie wpływa na cały organizm i nishczy komórki nerwowe w mózgu. Dlatego nie warto wąchać takich rzeczy, bo shkoda zdrowia. poza tym nawet pierwshy raz może zabić... .

co ty Qro pierd... (niezweryfikowany)

kurwa czytam to co Qro napisane zostało przez ciebie, widze ze czesto spierdalałeś z lekcji PO bo nawet niem wiesz na jakiej zasadzie funkcjonuje maska przeciwgazowa.
Próźnia by się nigdy nie wytworzyła!!!!!!!!
Zacznij chodzić na PO i nie wkurwiaj ludzi

A nawet gdyby próźnia się wytwarzała to przeciez kurwa właśnie o to chodzi

QrA (niezweryfikowany)

Jeden koleś pisze coś o swojej super teorii dotyczącej maski!!!!!! skąd ja mam kurwa wiedzieć że koleś nie zrobił w tej masce jakiegoś dodatkowego otworu jako wlotu powietrza. Dlaczefo wyniósł wszystko z domu, przeciez klej można kupić sępiąc pod kioskiem????? bo koleś chciał jechać do USA i wstąpić do Marines, więc musiał zabrać ze sobą super zajebisty zapas kleju, nie pomyślał że w USA też można kupić, lecz może nie chciał poprostu przepłacać!!!!!!!!!!

NARA

wąchacz (niezweryfikowany)

odpierdolcie się od klejarzy, wciągam propanbutan od roku i kurwa nic mi nie jest.
Ale stwierzam że wy jesteście popierdoleni

PROPAN&BUTAN YEAH!!!!!!!!!

onśpik (niezweryfikowany)

Stwierdzam ze wszyscy ktorzy wypowiadali sie przede mna na tej stronie z pewnoscia musieli ostro niegdys wachac wszelkie gowno.
Peace!

Andy Cool-autor (niezweryfikowany)

Jeden koleś pisze coś o swojej super teorii dotyczącej maski!!!!!! skąd ja mam kurwa wiedzieć że koleś nie zrobił w tej masce jakiegoś dodatkowego otworu jako wlotu powietrza. Dlaczefo wyniósł wszystko z domu, przeciez klej można kupić sępiąc pod kioskiem????? bo koleś chciał jechać do USA i wstąpić do Marines, więc musiał zabrać ze sobą super zajebisty zapas kleju, nie pomyślał że w USA też można kupić, lecz może nie chciał poprostu przepłacać!!!!!!!!!!

NARA

QrA (niezweryfikowany)

Jeden koleś pisze coś o swojej super teorii dotyczącej maski!!!!!! skąd ja mam kurwa wiedzieć że koleś nie zrobił w tej masce jakiegoś dodatkowego otworu jako wlotu powietrza. Dlaczefo wyniósł wszystko z domu, przeciez klej można kupić sępiąc pod kioskiem????? bo koleś chciał jechać do USA i wstąpić do Marines, więc musiał zabrać ze sobą super zajebisty zapas kleju, nie pomyślał że w USA też można kupić, lecz może nie chciał poprostu przepłacać!!!!!!!!!!

NARA

hmmm... (niezweryfikowany)

yu

hmmm... (niezweryfikowany)

yu

jam jest (niezweryfikowany)

Stwierdzam ze wszyscy ktorzy wypowiadali sie przede mna na tej stronie z pewnoscia musieli ostro niegdys wachac wszelkie gowno.
Peace!

moooo (niezweryfikowany)

jak spobie od czasu do czasu wsadze palec w dupe a potem pod nosek to az mi sie lepiej robi na duszy... :)
pozdrawiam wszystkich wąchaczy
BTW: zapach bezynki to jest to !

herka17 (niezweryfikowany)

wąchanie kleju czy innych substancji lotnych wyjątkowo niekorzystnie wpływa na cały organizm i nishczy komórki nerwowe w mózgu. Dlatego nie warto wąchać takich rzeczy, bo shkoda zdrowia. poza tym nawet pierwshy raz może zabić... .

janek (niezweryfikowany)

wąchanie kleju czy innych substancji lotnych wyjątkowo niekorzystnie wpływa na cały organizm i nishczy komórki nerwowe w mózgu. Dlatego nie warto wąchać takich rzeczy, bo shkoda zdrowia. poza tym nawet pierwshy raz może zabić... .

XXy (niezweryfikowany)

wąchanie kleju czy innych substancji lotnych wyjątkowo niekorzystnie wpływa na cały organizm i nishczy komórki nerwowe w mózgu. Dlatego nie warto wąchać takich rzeczy, bo shkoda zdrowia. poza tym nawet pierwshy raz może zabić... .

drzwi_do_wanny (niezweryfikowany)

buahhahahahaha kwestia maski gazowej mnie rozjebała:D
a herka17 to albo
a) pierdolona małolata która wkurwia ludzi na max
albo
b)jakiś cwaniak co wkurwia ludzi i sie zlewa z nich potem
tak czy inaczej znam lepsze sposoby spedzania czasu niż pisanie na forum i wkurwianie ludzi non stop,hera wyjdz do ludzi
heeh pozdro

WuJeK tEhAcJuSz (niezweryfikowany)

Herka chyba każdy wie o tym... nie pisz tak...

toksykomaniak 666 (niezweryfikowany)

kurwa ta maska gazowa to hit sezonu

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

Kiracz (niezweryfikowany)

Wydaje mi sie, ze kazdy kto to wacha jest dla mnie skonczonym idiota po pierwsze ktos tu wspomnial ze niszczy komórki z czym sie zgadzam w 100% a po drugie to wcale nie jest takie ciekawe bo znam tak osobe ktora wachal klej i mi opowiadala ze faza trwa zaledwie pare minut i wcale dla paru minut nie warto tego zaczynac...
pamietajcie ze wszystko uzaleznia...
(nawet telewizor)
nie zaczynajcie tego dla waszego dobra :/

toksykomaniak (niezweryfikowany)

koleś jest szczęśliwy no to OK

A RESZTE JEBAŁ PIES

A W OGULE TO

kurwa mać

LEGALIZOWAĆ WSZYSTKIE NARKOTYKI i pierdolić skutki i tak wszyscy zdechniemy więc przynajmniej niech śmierć będzie piękna

i huj A V E DRAG-BOYE

Przypał (niezweryfikowany)

Kiedyś jak sie zwąchałem klejem i siedziałem w domu z kumplem (on ni chiał) to po jakimś czasie chaiłem go zgwłacic a przeciez jestem 100% hetero i niewiem dlaczego tak było (przecież wacham od 2 lat i to był pierwszy taklie przypał)

kleju (niezweryfikowany)

Wydaje mi sie, ze kazdy kto to wacha jest dla mnie skonczonym idiota po pierwsze ktos tu wspomnial ze niszczy komórki z czym sie zgadzam w 100% a po drugie to wcale nie jest takie ciekawe bo znam tak osobe ktora wachal klej i mi opowiadala ze faza trwa zaledwie pare minut i wcale dla paru minut nie warto tego zaczynac...
pamietajcie ze wszystko uzaleznia...
(nawet telewizor)
nie zaczynajcie tego dla waszego dobra :/

troche pokiralem :D (niezweryfikowany)

Kiranie to syf, kiralem ze dwa miechy, czasami dzien w dzien przez tydzien, ale mialem dwa przypaly z tym i nie moge dalej, nawet nie chce.
Sprobowac mozna, by wiedziec o co biega, ale wciagac sie w to to jest pewne wyniszczenie organizmu. Wiem co mowie bo przezylem to. Nie warto... lepiej sobie dyma zajarac.

A zaczelo sie tak niewinnie...

Pozdro

ktos (niezweryfikowany)

Wydaje mi sie, ze kazdy kto to wacha jest dla mnie skonczonym idiota po pierwsze ktos tu wspomnial ze niszczy komórki z czym sie zgadzam w 100% a po drugie to wcale nie jest takie ciekawe bo znam tak osobe ktora wachal klej i mi opowiadala ze faza trwa zaledwie pare minut i wcale dla paru minut nie warto tego zaczynac...
pamietajcie ze wszystko uzaleznia...
(nawet telewizor)
nie zaczynajcie tego dla waszego dobra :/

bucek (niezweryfikowany)

witajcie lamusy KLEJ JEST OK

KOSIOR (niezweryfikowany)

BUCEK WIE CO MÓWI

Vstynka (niezweryfikowany)

Czytałam wasze komentarze.Ja w zyciu nie probowałam kleju,fakt brałam co innego ale juz jestem czysta.Chodzi o to ze mój chłopak ćpa klej a ja go bardzo kocham i nie wiem co ja mam zrobić,jak mam mu pomuc,a bardzo chce zeby ztego wyszedł,chce go z ego wyciagnąć.Nie słucha nikogo,a wciaz sadzi ze nie jest uzalezniony(a czy alkoholik przyzna sie ze jest alkoholikiem?!).Na odwyk nie pójdzie bo ma juz te swoje 21 lat.Ja jestem bezsilna.Jesli ktos we jak pomuc mi i jemu to niech sie ze mna skontaktuje przez e-mail.Bde naprawde dozgonnie wdzieczna.
Kontakt: 2cfaustynas@wp.pl
Pozdrawiam!

Gunpowder (niezweryfikowany)

Czytałam wasze komentarze.Ja w zyciu nie probowałam kleju,fakt brałam co innego ale juz jestem czysta.Chodzi o to ze mój chłopak ćpa klej a ja go bardzo kocham i nie wiem co ja mam zrobić,jak mam mu pomuc,a bardzo chce zeby ztego wyszedł,chce go z ego wyciagnąć.Nie słucha nikogo,a wciaz sadzi ze nie jest uzalezniony(a czy alkoholik przyzna sie ze jest alkoholikiem?!).Na odwyk nie pójdzie bo ma juz te swoje 21 lat.Ja jestem bezsilna.Jesli ktos we jak pomuc mi i jemu to niech sie ze mna skontaktuje przez e-mail.Bde naprawde dozgonnie wdzieczna.
Kontakt: 2cfaustynas@wp.pl
Pozdrawiam!

tyuy (niezweryfikowany)

yu

Huj wie kto (niezweryfikowany)

Jak dla mnie wszyscy buchacze jestescie pojebani!!! Ostatnio widzilaem kolesia (wracajac samochodem do domu) ktory jechal na rowerze i mial do skladaka zamocowana cala konstrukcje do buchania; koles byl brudny; wystrzelony i z opinni innych ludzi popierdolony...

Muka (niezweryfikowany)

A ja uważam że to i tak gówno,to nie są żadne uzywki do brania.Raz mi sie zdarzyło nawąchać przez przypadek myłem pedzle po remoncie i sie kurwa nakiralem z wanny,nagle patrze bronzowa woda z kranu leci ,wyszedlem i sie wyjebalem na przedpokoju,chujnia ogolem,jak chcecie dobrego tripa to se wrzuccie kwasika albo grzybsy.Inhalanty tu gówno dla żuli!

Grabarz (niezweryfikowany)

Ten kto kira ma downa i jest poryty, nie ma mózgu jest po prostu bez myślny,Ja nigdy nie wachalem i nie bede ale polewałem kolesiowi takiemu kleju do wora i mu podpaliłem worek i mu sie na twarzy rozkleił.Poprostu mialem ubaw z takich bezmózgich YETI koles byl tak podjarany ze nawet nie czul bólu na twarzy bo tym stopionym worku

Jesli kto ma jakis kometarz to piszcie mxoverdrive@interia.pl

po prostu ja (niezweryfikowany)

Zrobilam to tylko raz i wiecej nie zamierzam.Naprawde nie warto sobie niszczyc zycia takim żóltym syfem.

Iskierka (niezweryfikowany)

Jestes jebnieta jednym slowem,niszczysz sobie zycie tym gownem moze narazie jest fajnie ale potem bedziesz zalowac zobaczysz.sama cpam od 3lat trawe i dropsy ale to tylko przyjemnosc ktora kontroluje .pozatym jest o wiele miej szkodliwa zastanow sie nad saba bo nie warto uwierz mi

damian rozpierdalacz (niezweryfikowany)

ja tam wole dropsy fetke ale gazu nie odmowie kurwa najlepiej to od babci z takiej dupnej butli kurwa pod piecyk sobie zakurwic w noska

Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Inne

Bezsenność, stany lękowe! Trzeba było jakoś temu zaradzić!

Nieraz miewam bezsenne dni. Higiena umysłu jest tak samo ważna jak higiena ciała, a ja często zaniedbuję jedno i drugie. Skutkiem myślenia o problemach matematycznych przez cały dzień i przed zaśnięciem są dziwne sny, nieprzespane noce, poty i uczucie ciężkiego zmęczenia mimo 10 godzin snu. Jestem cholernym leniem jeśli chodzi o robienie czegoś dla ciała, a z drugiej strony strasznym pracoholikiem. Na dodatek interesuję się etnobotaniką, więc postanowiłem spróbować czegoś nowego.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Środek wakacji, bezchmurne niebo, plaża

Tym razem raport zwięzły i krótki, ponieważ pik, który swoją intensywnością zdominował początek tripu, zaburzył pamięć dwóch pierwszych godzin, a kiedy już minął i pozwolił nam pozbierać się do kupy, byliśmy tak zmęczeni, że siedzieliśmy robiąc dosłownie nic. No dobrze, nie do końca nic – trochę tam myśli się w głowie kłębiło.

  • Etanol (alkohol)
  • Grzyby halucynogenne

S&S - Wbrew pozorom tworzonym przez tytuł, miejscem jest jedno z polskich miast. Rok bodajże 2002, jesienny wieczór, godz. może ok 17..? Występują: Ja,Lv,A,Ls,K.. grupka dobrze znających się ludzi, o pozytywnym nastawieniu, gotowych (czy aby na pewno?)do swojej pierwszej grzybowej podróży :D

Ilość - Każdy zarzucił po 40 sztuk suszonych łysic z nóżkami, waga uczestników mniej więcej podobna, ok 60-70kg., do tego każdy po dwa, trzy, może cztery piwka.

  • MXiPr
  • MXiPr
  • Przeżycie mistyczne

Są to fragmenty z podróży mesjasza, niektóre bardziej lub i mniej spójne. Pozwól im płynąć, unosić się na obrzeżach jaźni niczym jedwabnym zasłonom otaczającym to, co podobno stałe i niezmienne.

 

***

 

Wynurzam się pośród pustki, nie wiedząc kim, czym i czy ogóle jestem. Wątła mgiełka świadomości nabiera masy, cząsteczki poszukują się niczym neurony próbujące stworzyć nowe połączenia, a wraz z narastającym tętnem procesu pojawia się coraz więcej informacji.