Set & Setting: Deszczowe sobotnie popołudnie, lęk i odraza, chęć ucieczki od otaczającej rzeczywistości.
Dawkowanie: 50 mg 2C-C, Marihuana, odrobina Alkoholu.
Wiek: 20 lat mniej lub bardziej udanej egzystencji.
Doświadczenie: 2C-C, LSA, D.O.M.S, Marihuana, Haszysz, Alkohol, Mieszanki Ziołowe, Salvia divinorum, Koko.
Czas: ~8h.


Komentarze
Świetny opis, nic dodać nic ująć.
Dzięki
Wiecie co... czytam was i dochodze do wniosku że ćpanie to prawdziwa utopia.
Koło zamknięte...a z ćpających/wąchających itd... robi się intelektualna papka...
Wolę być tłustą babą niż zmamlałą ograniczoną intelektualnie szczupłą ćpunką.
Wszyscy jesteście smutni. Naprawdę żal mi Was i waszego podejścia do życia... żal mi waszych starych, że mają/mieli takie "genialnie " odkrywcze dzieci i żal mi waszych dzieci - pewnie jak się urodzą będą naćpane tak jak i wy.
Kim Wy jesteście i co chcecie mieć w życiu ?
Chyba nic poza papką w czaszce...
Dieta z amfą... ludzie W jesteście NAPRAWDĘ chorzy...
Ćpunów trzeba zamykac w obozach koncentracyjnych i unicestwiać - naprawdę, wiecie dlaczego ? bo Wy szkodzicie sobie sami... będąc święcie przekonani, że to całe posrane życie jest wasze...
A czy macie świadomość że żyjecie TYLKO RAZ ?
A z resztą co ja będę gadać do bandy debili...
Miłego odchudzania - waszego życia.
RiP... for y`all...
dieta wystarczy cwieczenia itp ? no chyba nie wiecie co to jest miec duza nadwage i efekt jojo. Dobra przykleje Wam tu swoją historie, a wiec tak zawsze bylem troche grubszy o jakies 10 kg mniej wiecej od rowiesnikow. Jednak gdy zaczalem sie odchudzac tak wiecie troche dieta troche cwieczenia na rowerze itp bylo super ale nie zapominajmy o efekcie jojo. Tylem, tylem, tylem
W ostatecznosci mam 17 lat i to nie kawal sluchajcie uwaznie wazylem 160 kg masakra ? no przesada kurwa i to gruba. Bylem na roznych obozach dla grubasow oczywiscie chudlem ale to wracalo. Od miesiaca biore amfe wiadomo w jakim celu bo nic innego jakos nie pomagalo i tabletki i rozne inne proszki. Przez ten czas moze troche ponad niz miesiac tak okolo 35 dni schudlem 35 kg. Z tymze robilem sobie takie cos ze np biore procha codziennie zawsze z rana do sniadania i pozniej juz nie jem tylko pije. Teraz wlasnie chcialem sobie niedawno zobaczyc czy jestem uzalezniony i czy przychodzi mi z trudem nie branie procha i co sie okazalo nie biore juz tydzien oczywiscie jesc sie chce jak ja pierdole ale jem tylko sniadanie i lekki obiad i w miedzy czasie jakies owoce. I co sie okazalo po takim okresie czasu ze jak sie chce to sie nie przytyje po tym ale jem naprawde bardzo malo okolo 600 kalorii dziennie. Teraz znow chcem na okolo miesiac powrocic jak to niektorzy mowia "nalogu " bo wiadomo ze 125 kg nie jest to malo. No i ktos sie mnie pyta jakies plany na przyszlosc oczywiscie mam wiecie planuje schudnac tak do okolo 90-95 kg i isc na silownie. AAA i koksow bral nie bede no to na tyle jak cos to pytania kierujcie tutaj ewentualnie podajcie swoje gg a ja sie do Was odezwe jak jakies pytania konkretne bedziecie mieli
Ale ty masz glupie podejscie, Najlepeij byc tlusta i zapasiona , wlasnie sama sobie kopiesz dolek,Bedac taka gruba narazasz sie na mase chorob. Gratuacje.Nie dbasz o zdrowie. A tak wogole poczytaj troche o amfetaminie zanic cos glupiego napiszesz.Przede wszystkim amfetamina jest podawana dla dzieci, ktore sa chore na ADHD. OCZYWISCIE SA TO PODAWANE SOLE AMFETAMINY W TABLETKACH.Nie tylko jest wykozystywana do leczenia adhd......
Uważam że trzeba być nienormalnym decydując się na chudniecie za pomocą narkotyków. Człowieku dieta i ćwiczenia wystarczają. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ze skutków.
spoko opis i pomysł.... faktycznie amfa kiedys byla skladnikiem tabletek odchudzających - patrz film "Requiem dla snu "
jeśli chodzi o skutki uboczne.. to wydaje mi sie ze podchodząc do tego z glowa mozna je ogranicznyc do minimum
hmm moze kiedys tak sprobuje zrzucić pare kilo... kto wie... ;)
1 rozumiem faceci tez moga sie zle czuc w swoim ciele ale zeby facet posuwal sie do tego zeby sie na tym odchudzac?
2 najistotniejsze pytanie-kuracja kuracją ale bardzo mnie ciekawi co sie stalo z ta resztka co ci zostala?
ludzie kazdy kto tego sprobuje nie przestaje po pierwszym razie i to jest regola ktora znaja wszyscy co w tym siedza
wyjatki;
-proch slaby,mieszany,male dawki,co powoduje tylko lekkie pobudzenie a nie prawdziwy efekt
a kazdy kurwa po prawdziwej dawce kopa chce to powtorzyc i chociaz wie w jakie gowno idzie i tak to jest silniejsze!!!!!
dla glupiego odchudzania nie warto
Ludzie wy jestescie chorzy....wszyscy
MAsz rację oni są wszyscy chorzy i dziwni, ale to nic dziwnego bo nie wiedzą co mówią koleżanko :) Trzeba się z nimi najpierw zgodzić potem przekazać swoją racjęi lepiej to zrozumienią ba być może przytakną :) Inaczej żadna inna dieta i odchudzanie dieta zgodna z grupa krwi nie pomoże. im głowom. A jak nie to ich dieta z grupą kwi nic nie pomoże :)
odnosnie tego odchudzania to nie moge zrozumiec kilka spraw a mianowice tego ile czasu sie odchudzales bo tak piszesz niejasno ze nie idzie w ogole nic wywniioskowac piszesz najpierw ze 7 dni potem 4 dni przerwy i znowu 7 dni i niby konieca i jeszcze piszesz ze ci 50% tego zostalo...miales grama?ze az na tyle Ci wystarczylo?mozesz mi odpisac na forum.z góry dzieki
ale głupio gadasz ...ja wciągam od czasu do czasu w kwietniu wciągałam dzień w dzień przez trzy tyg. ale nie palec tylko porządne krechy a teraz co ejst maj i wcale mi sie nie chce.......to że wciągniesz raz wcale nie oznacza ,że wpadniesz w to
amfetamine mozna trzymac gora 2 tygodnie w plastikowym woreczku jesli chcesz dłuzej to w opakowaniu bez dostepu powietrza (sa takie na zywnosc)wiec jak trzymałes w worku prze 2 miechy juz masz starą i nici po niej pozdrowienia magda
Ludzie wy jestescie chorzy....wszyscy
......po co wy się wszyscy kurwa męczycie z tymi wszystkimi badziewami????
1kg AMFETAMINY
1`00000000kg heroiny
18550 luster !!!!!!!!!!!!!!
Uśmiercijcie się od razu,mniej zachodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko nie piszcie takich rzeczy dla ludzi bo być może są tak samo słabi jak wy i jeszcze skorzystają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZABJICE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obejrzyjcie sobie film ,,Requiem dla snu". Żal...
Komentarz ''bez komantarza''
amfetamine mozna trzymac gora 2 tygodnie w plastikowym woreczku jesli chcesz dłuzej to w opakowaniu bez dostepu powietrza (sa takie na zywnosc)wiec jak trzymałes w worku prze 2 miechy juz masz starą i nici po niej pozdrowienia magda
wreszcie jakis praktyczne podejscie do proszku, a nie tylko cpunprzechwalki...
gratuluje, mi pouwka zazwyczaj schodzi w popoludnie ;)
nic toksycznego sie z fetki nie wydzieli, ale oczywiste, ze straci na jakosci, jak ci zalezy trzymaj w lodowce, najlepiej olej sprwe, jak bedziesz potrzebowal, to przeciez to tanie i latwo kupic wszedzie
reakcje przez ciebie opisane wydaja sie inetesujace z perspektywy stalego zazywania dawek stanowczo wiekszych
dla odchudzaczy:
problemy z zaladkiem pojawia sie predzej czy pozniej, jedynie zazycie sladowej ilosci, jakie zostalo tu opisane spowodowalo, ze nie bylo wplywu na brzuszek
... to tez da sie z odrobina wprawy zwalczyc
spoko, ze uzywasz narkotykow z logika, ale ja to bym zalowal, ze tak malo
oj straszne ortodoksy z niektorych z was, mozna zyc dobrze pozwalajac sobie raz na jakis czaj na nawet grubiutkie cztery kreseczki, nie tak ostro, czy to gorycz, to nie jedynie maly zjebek???
a ja własnie sie zastanawiam nad białym,chce schudnąć...a moze samo tussi wystarczy?
czy ktos wie jak dluga utrzymuje sie amfa w moczu???
Ludzie wy jestescie chorzy....wszyscy
......po co wy się wszyscy kurwa męczycie z tymi wszystkimi badziewami????
1kg AMFETAMINY
1`00000000kg heroiny
18550 luster !!!!!!!!!!!!!!
Uśmiercijcie się od razu,mniej zachodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko nie piszcie takich rzeczy dla ludzi bo być może są tak samo słabi jak wy i jeszcze skorzystają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZABJICE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odchudzałeś sie spidem....heh
50zl - pewnie dostales ze 2 giety bo wałek poszedl i jeszcze z panadolem pewnie...
co ty za brednie opowiadasz ze trzymasz scierwo pare miechow. Jeszcze złuzyles polowe :D Po tygodniu sie skrapla jak masz dobry towar (bez domieszek). No chyba ze trzymasz w lodowce to oka... oki ..kuźwa fajna stronka mozna sie posmiac
Ludzie wy jestescie chorzy....wszyscy
Czy Wy wogule wiecie czemu chudniecie?
Ludzie fetka powoduje brak apetytu a co za tym idzie organizm korzysta z zapasów zmagazynowanych w tłuszczu.Kolejną sprawą jest "pot " przez niego ucieka z naszego ciała 30proc. wody i nasza waga strasznie skacze. najpierw nic a potem nagle jebut. Ja przez dwa tygodnie schudłem 11 kg. Z 70 do 59 przy wzroście 180cm.
WSZELKIE KWEISTIE SPORNE PROSZE KIEROWAĆ NA MAIL.
A jeszcze. Amfa przy normalnym trybie życiatrzyma sie w moczu DO 2 miesięcy.
Tak więc durzo pijcie i pijcie wszystko.
PEACE MEN.
bardziej od fety polecam thermal-pro jest na bazie ekstraktu ma huang (alkaloid efedryny) moim zdaniem troche bezpieczniejszy jedna tabletka dziennie po pierwszym skromnym posilku rzeczywiscie hamuje laknienie i podwyzsza temperature ciala wiec jest to typowy termogenik uzywane przez kulturystow np przed zawodami do spalenia tkanki tluszczowej i odwodnienia (wysuszenia) organizmu
na pewno daje dobre efekty w postaci spadku masy ciala i nie uzaleznia tak bardzo jak feta
kazdy sam podejmuje decyzje i to jest jego wybor odchudzanie za pomoca fety szczerze odradzam z dwojga zlego lepsze jest thermal-pro
dla osiągnięcia wymarzonej wagi byłam i jestem gotowa nawet dawać sobie w żyłę...to chore,fakt ale gówno komuś do tego,bo to moje życie i ch*** mnie obchodzi jak to ktoś ocenia.
odnosnie tego odchudzania to nie moge zrozumiec kilka spraw a mianowice tego ile czasu sie odchudzales bo tak piszesz niejasno ze nie idzie w ogole nic wywniioskowac piszesz najpierw ze 7 dni potem 4 dni przerwy i znowu 7 dni i niby konieca i jeszcze piszesz ze ci 50% tego zostalo...miales grama?ze az na tyle Ci wystarczylo?mozesz mi odpisac na forum.z góry dzieki
ty downie, jak mozna uzywac takich srodków zeby schudnać chyba cie pogielo, wpierdalać fete przez taki okres czsu, to mozna trupem zostać!!! walnij se glową w mur to ci moze lepiej bedzie i nie bedziesz zachecal ludzi do takiego sposobu odchudzania sie!!!!!Wystarczy metoda MŻ (mniej żarcia) i wszystko oka, wiec nie pierdol i nie namawiaj ludzi do takich rzeczy ,zresztą po takim odchudzaniu jak bedziesz wpierdal bedzie efekt jojo!! cymbale jeden!!!!
ty pojebie jak możesz być takim idiotą i pisać takie brednie o amfetaminie może nie wiesz co to jest amfetamina i że jest to straszny narkoty tobie się udało ale większości się nie uda i popłyną puknij faktycznie amfetamina metaamfetamina efedryna efrinol były środkami odchudzającymi ale zostały wycofane bo to NARKOTYKI a jak to przeczyta jakaś młoda laska wperdoli się i będziesz miał ją na sumieniu. Jak bym cię dopadł to byś tego nie przerzył ćpaj sobie to gówno ale nie namawiaj innych i sperdalaj
......po co wy się wszyscy kurwa męczycie z tymi wszystkimi badziewami????
1kg AMFETAMINY
1`00000000kg heroiny
18550 luster !!!!!!!!!!!!!!
Uśmiercijcie się od razu,mniej zachodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko nie piszcie takich rzeczy dla ludzi bo być może są tak samo słabi jak wy i jeszcze skorzystają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZABJICE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!
heja alex! dalej utrzymujesz tak rewelacyjnie swietna wage? bez pomocy proszku oczywiscie :))
mój pierwszy raz z nosem to było na imprezie z okazji halowen byłem strasznie zajebany ziołem i chciałem wytrzeżwieć kumpel zaproponował se wdupić zawsze jestem otwarty na nowe rzeczy.. więc od razu połówe na pierwszy raz nie że bania 2,5 litra coli , a aby póść spać 3 gramy zioła skurzyłem .......ALE TAK szczerze to już nie wciągam ...bo to jest hujowa bania lepiej pile to jest prawdziwa bania a jak ktoś nie próbował ...to niech nie próbuje bo sobie skurwi życie
cZy nAwEt kIeDy wEzMiEsZ mAłA iLoSc dOsŁoWnIe "pOsMaKuJeSz" np.nA sAmYm cZuBq pAlCa... bEdZiE Ci sIe 3-mac tAk dŁuGo jAk bYs pRzYjEbAł nOrMall ScIeChE?? hMmMm... cO wy nA tO??
cZy nAwEt kIeDy wEzMiEsZ mAłA iLoSc dOsŁoWnIe "pOsMaKuJeSz" np.nA sAmYm cZuBq pAlCa... bEdZiE Ci sIe 3-mac tAk dŁuGo jAk bYs pRzYjEbAł nOrMall ScIeChE?? hMmMm... cO wy nA tO??
Wiecie co... czytam was i dochodze do wniosku że ćpanie to prawdziwa utopia.
Koło zamknięte...a z ćpających/wąchających itd... robi się intelektualna papka...
Wolę być tłustą babą niż zmamlałą ograniczoną intelektualnie szczupłą ćpunką.
Wszyscy jesteście smutni. Naprawdę żal mi Was i waszego podejścia do życia... żal mi waszych starych, że mają/mieli takie "genialnie " odkrywcze dzieci i żal mi waszych dzieci - pewnie jak się urodzą będą naćpane tak jak i wy.
Kim Wy jesteście i co chcecie mieć w życiu ?
Chyba nic poza papką w czaszce...
Dieta z amfą... ludzie W jesteście NAPRAWDĘ chorzy...
Ćpunów trzeba zamykac w obozach koncentracyjnych i unicestwiać - naprawdę, wiecie dlaczego ? bo Wy szkodzicie sobie sami... będąc święcie przekonani, że to całe posrane życie jest wasze...
A czy macie świadomość że żyjecie TYLKO RAZ ?
A z resztą co ja będę gadać do bandy debili...
Miłego odchudzania - waszego życia.
RiP... for y`all...
Czy mógłbys pomóc mi w zdobyciu amfy.
Dac jakis namiar lub odstąpić część?
Marzę o odchudzeniu się a żadne inne metody nie pomogły.
Błagam!
S.
Czy mógłbys pomóc mi w zdobyciu amfy.
Dac jakis namiar lub odstąpić część?
Marzę o odchudzeniu się a żadne inne metody nie pomogły.
Błagam!
S.
Ludzie nie bierzcie tego gówna!!!!!! Ja tez zaczęłam zeby schudnać.Poczatkowo spoko -2 tygi i 9 kg.Ale pózniej apetyt powrócił. Brałam czy nie to i tak byłam głodna ale po amfie troche mniej.Więc np. cały weekend jadłam, tyłam 2 kg a od poniedziałku cały tydzien na fecie i tak w kółko.Teraz nie brałam 2 tygi i czułam sie super-żadnych jazd, extra humorek.A efekty uboczne to senność-straszna!!!! no i wilczy apetyt.Cały czas mam schize teraz ze przytyje więc od 2 dni biore znowu i zleciało mi 3kg.Ale powiem Wam że juz nie mam wogóle powera ani humorku- czuje sie normalnie,a bez tego to 100000 razy lepiej.Aha i tak wogóle to zaczęłam brać 2 miesiace temu i cały czas te same dawki(czubeczek łyżeczki-w coli) i tylko rano. I wcale nie uwazam ze trzeba zwiększyć dawki.Troche mi sie w głowie pomieszało przez to odchudzanie wiec mogę Wam tylko powiedzieć że gdybym mogła cofnąc czas to bym tego gówna nie brała.Wole mieć pare kg wiecej ale być szczęśliwa-ale teraz to juz nie takie proste!!! niestety!!!Ludzie cieszcie sie z tego co macie ,bo zycie jest naprawde piękne- Bez tego!!!!!!!!
ty downie, jak mozna uzywac takich srodków zeby schudnać chyba cie pogielo, wpierdalać fete przez taki okres czsu, to mozna trupem zostać!!! walnij se glową w mur to ci moze lepiej bedzie i nie bedziesz zachecal ludzi do takiego sposobu odchudzania sie!!!!!Wystarczy metoda MŻ (mniej żarcia) i wszystko oka, wiec nie pierdol i nie namawiaj ludzi do takich rzeczy ,zresztą po takim odchudzaniu jak bedziesz wpierdal bedzie efekt jojo!! cymbale jeden!!!!