Groźne sextasy!

Uwaga! Zainteresowani czterogodzinną erekcją w połączeniu z halucynacjami, przeczytajcie koniecznie ;-)

Anonim

Kategorie

Źródło

USA Today

Odsłony

10418

Policja i agencje walki z narkotykami w USA alarmują o niebezpiecznej modzie na zażywanie mieszanki osławionego narkotyku ecstasy z viagrą. Mikstura zyskała już poręczną nazwę "sextasy".

Jak podaje "USA Today", moda zaczęła się w Anglii i Australii, skąd przeszła do Ameryki.

Ecstasy, albo MDMA, środek stymulujący o własnościach halucynogennych, stosowany jest od dłuższego czasu przez młodych bywalców dyskotek - w USA zażywa go 12 procent uczniów szkół średnich - gdyż wyostrza zmysły i dodaje energii umożliwiając zabawę przez całą noc.

Ponieważ jednak powoduje jednocześnie zaburzenia funkcji seksualnych, niektórzy młodzi mężczyźni zażywają go razem z viagrą - lekiem na impotencję, zapisywanym na receptę głównie starszym mężczyznom cierpiącym na niedostateczną erekcję.

Lekarze ostrzegają wszakże, że łączenie ze sobą obu tych leków może powodować problemy zdrowotne z sercem, a także erekcję trwającą bez przerwy przez cztery godziny, co stwarza ryzyko uszkodzeń anatomicznych.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

hrb (niezweryfikowany)

Nie dziwota, ze wsrod brytyjskich klubowiczow spozycie Viagry jest ogromne (nie takie jak pigul, ale i tak dosc wysokie) - i to nie dlatego, ze maja jakies klopoty z potencja, ale wlasnie jako dodatek do speeda lub pigul - wyhaczy taki koles nagrzana panne na imprezie i nic nie bedzie mogl zrobic - Viagra mu pomoze :)
Zielas (niezweryfikowany)

Bawię się w Klubie a dokładniej DJ-juje za każdym razem wrzucając 3-4 tabsy i tak już od kilku lat i muszę Wam powiedzieć że nie mam problemu z impotencją - nie mam pojęcia o czym mowa - fakt sexik trwa nawet do 2-3 godzin i cały czas jest na granicy orgazmu - ale po co ta viagra - nie mam pojęcia !!! Już lepiej tabsa z kwasikiem zmieszać - dużo lepsza jazda :-) <br>
hrb (niezweryfikowany)

Lekarze ostrzegają wszakże, że łączenie ze sobą obu tych leków może powodować problemy zdrowotne z sercem, a także erekcję trwającą bez przerwy przez cztery godziny, co stwarza ryzyko uszkodzeń anatomicznych <br> <br>przecierz sama czysta wiagra terz daje <br>erekcję trwającą bez przerwy przez cztery godziny, <br>???? tak <br>
XTaCy (niezweryfikowany)

Przeciez mozna sie odwodnic ;] po 4 godzinach moze byc naprawde wesolo ;]
mydełko fa (niezweryfikowany)

Lekarze ostrzegają wszakże, że łączenie ze sobą obu tych leków może powodować problemy zdrowotne z sercem, a także erekcję trwającą bez przerwy przez cztery godziny, co stwarza ryzyko uszkodzeń anatomicznych <br> <br>przecierz sama czysta wiagra terz daje <br>erekcję trwającą bez przerwy przez cztery godziny, <br>???? tak <br>
cyborg (niezweryfikowany)

&quot;obu tych lekow &quot; hmm, zastanawiajace....
DJ. MOLENDA (niezweryfikowany)

A JA NIGDY NIE JADLEM PIGUL. ANI EXTAZY, ANI VIAGRY, ANI ZADNYCH INNYCH. MIMO, ZE RÓWBIERZ JESTEM DZIDŻEJEM I PUSZCZAM ODLOTOWĄ MUZYKĘ W KLUBACH NOCNYCH. ZAPRASZAM NA IMPREZY SYGNOWANE MOIM PSEUDONIMEM. <br>JEŚLI MACIE OCHOTE, TO PRZYNIESCIE MI JEDNĄ TABLETKĘ TYPU EXTAZY, TO MOŻE ZDECYDUJE SIĘ I SPRÓBUJE. CHOĆ TROCHĘ SIĘ BOJE, BO TO PRZECIEŻ TWARDY NARKOTYK, A JA NAWET NIE ZDECYDOWAŁEM SIĘ NA MARYCHĘ, CHOCIAŻ CZASEM MAM OKAZJĘ ZAPALIĆ, BO MNIE KOLEDZY CZĘSTUJĄ. JESZCZE RAZ SERDECZNIE ZAPRASZAM NA IMPREZKI DO BIAŁEGO RANA. MOJE CHASŁO TO: COCO JAMBO I DO PRZODU. MOLENDA, Z WROCŁAWSKICH MOLENDÓW, STARSZY SYN.
AleX (niezweryfikowany)

To to jeszcze nic, jeden koleżka mówił mi, że ma kumpla kochającego ciut inaczej, maja oni teraz swoja miesznke na nocne eskapady : koka + viagra+ wódzia i cała noc jazda na maxa w pupinol.
Ziolojeb (niezweryfikowany)

Swiat schodzi na psy Wszyscy cpaja ;)))
grzeff (niezweryfikowany)

buehheheehehhehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehe hehe he hhe .. no juz hyba dosyc
KICIA (niezweryfikowany)

WCALE BYM SIE NIE OBRAZILA GDYBY U MOJEGO CHLOPAKA TRWALO TO PRZEZ CZTERY GODZINY! WIEC O CO TEN SZUM?????
UtylizatorIluzj... (niezweryfikowany)

To to jeszcze nic, jeden koleżka mówił mi, że ma kumpla kochającego ciut inaczej, maja oni teraz swoja miesznke na nocne eskapady : koka + viagra+ wódzia i cała noc jazda na maxa w pupinol.
Vico (niezweryfikowany)

To to jeszcze nic, jeden koleżka mówił mi, że ma kumpla kochającego ciut inaczej, maja oni teraz swoja miesznke na nocne eskapady : koka + viagra+ wódzia i cała noc jazda na maxa w pupinol.
UtylizatorIluzj... (niezweryfikowany)

To to jeszcze nic, jeden koleżka mówił mi, że ma kumpla kochającego ciut inaczej, maja oni teraz swoja miesznke na nocne eskapady : koka + viagra+ wódzia i cała noc jazda na maxa w pupinol.
grzesiekk (niezweryfikowany)

No....niezła ta mieszanka,zresztą wszystkie mieszanki są cool
Zajawki z NeuroGroove
  • Odrzucone TR
  • Pierwszy raz
  • Tramadol

wielki luz, wieczór w pokoju przed komputerem

To był poniedziałek, wieczór w swoim pokoju przed lapkiem gadając z kolegami przez Skype i grając w gry.

godz: 22:00 - łyknąlem 4 tabletki Poltram Retard 100, które znalazłem w domowej apteczce. Siedziałem przed kompem, gadałem z kolegami ale nie mówiłem im że jestem po tramadolu i czekałem na wejście.

  • Dekstrometorfan
  • Kodeina

Dzień jak co dzień, stan obojętny, miejsce tu i teraz, no dobra, łóżko.

To ten dzień. Próbuje po tylu latach ćpańska najbanalniejszego (bo najłatwiej dostępnego) mixu świata. Dwa odłamy leczenia duszy i kaszlu mieszają się w moim żołądku. W tak małych dawkach (pierwsze 150mg dexa najpierw, po godzinie dopiero dorzutka kody i drugiego 150) bo kodeinę i tak zamierzam rzucić raz na zawsze (raport stąd od typa, który pisał, że po latach katowania thiocodinu spędził rok w szpitalu, z rozkurwionymi flakami, zapamiętam na całe życie) a acodin w dużych dawkach wywołuje we mnie jakieś pojebane rażenie prądem, nie wiem, miał ktoś też to? Wracając, naćpałem się.

  • Allobarbital

  • Grzyby halucynogenne
  • Pozytywne przeżycie

wolny wieczór, nikogo w domu, chęć poznania "co siedzi w grzybach"