Dwa dni będą trwały uroczystości pożegnania Marka Kotańskiego

harmonogram uroczystości

Anonim

Kategorie

Źródło

gazeta.pl/ PAP 2002-08-23

Odsłony

3550
Dwa dni - 27 i 28 sierpnia - będą trwały uroczystości pogrzebowe założyciela "Monaru" i "Markotu" Marka Kotańskiego. Msza św. zostanie odprawiona w kościele św. Stanisława Kostki na warszawskim Żoliborzu.

27 sierpnia od godz. 20 do następnego dnia do godz. 6 w kościele św. Stanisława Kostki na Żoliborzu przy trumnie Kotańskiego będą czuwały warty honorowe. Wówczas - poinformowała Anita Bartosik z biura prasowego "Monaru" - z Kotańskim będzie się mógł pożegnać każdy, kto będzie chciał to zrobić.

Rodzina, przyjaciele, przedstawiciele różnych instytucji i organizacji pożegnają Kotańskiego w środę w godz. 9.30 - 12.50.

O godz. 13. pieśnią chóru gospel z ośrodka "Monaru" o nazwie "Marianówek" rozpocznie się msza św. celebrowana przez biskupów Antoniego Długosza i Piotra Jareckiego. W trakcie mszy wystąpią Anna Maria Jopek i Krystyna Janda.

Także o godz. 13 w niektórych rozgłośniach radiowych zabrzmi utwór grupy Perfect "Niepokonani" z dedykacją dla Marka Kotańskiego.

O godz. 14 kondukt żałobny z trumną Kotańskiego wyruszy na cmentarz powązkowski. Założyciel "Monaru" zostanie pochowany w dawnej wojskowej części cmentarza, w kwaterze A, rząd 1A). Ceremonia pogrzebowa, podczas której zagra Tomasz Stańko, rozpocznie się o godz. 15.

Marek Kotański zmarł w poniedziałek nad ranem w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku samochodowym.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

SOFT (niezweryfikowany)

Dobrze wiedzieć, bede wiedział gdzie naszczać na grób.
hrb (niezweryfikowany)

Dobrze wiedzieć, bede wiedział gdzie naszczać na grób.
S. (niezweryfikowany)

Dobrze wiedzieć, bede wiedział gdzie naszczać na grób.
Goblinoid (niezweryfikowany)

Dobrze wiedzieć, bede wiedział gdzie naszczać na grób.
S. (niezweryfikowany)

Dobrze wiedzieć, bede wiedział gdzie naszczać na grób.
kot (niezweryfikowany)

Dobrze wiedzieć, bede wiedział gdzie naszczać na grób.
S. (niezweryfikowany)

Dobrze wiedzieć, bede wiedział gdzie naszczać na grób.
Alex (niezweryfikowany)

Dobrze wiedzieć, bede wiedział gdzie naszczać na grób.
S. (niezweryfikowany)

a co wlasciwie takiego dobrego zrobila matka teresa?
scr (niezweryfikowany)

Dobrze wiedzieć, bede wiedział gdzie naszczać na grób.
S. (niezweryfikowany)

Dobrze wiedzieć, bede wiedział gdzie naszczać na grób.
Goblinoid (niezweryfikowany)

a co wlasciwie takiego dobrego zrobila matka teresa?
S. (niezweryfikowany)

a co wlasciwie takiego dobrego zrobila matka teresa?
chilum (niezweryfikowany)

Dobrze wiedzieć, bede wiedział gdzie naszczać na grób.
S. (niezweryfikowany)

a co wlasciwie takiego dobrego zrobila matka teresa?
pesti (niezweryfikowany)

Dobrze wiedzieć, bede wiedział gdzie naszczać na grób.
S. (niezweryfikowany)

Dobrze wiedzieć, bede wiedział gdzie naszczać na grób.
DziurniK (niezweryfikowany)

Dobrze wiedzieć, bede wiedział gdzie naszczać na grób.
boru (niezweryfikowany)

...fajna dyskusja o Marku Kotanskim ;)
S. (niezweryfikowany)

a co wlasciwie takiego dobrego zrobila matka teresa?
urlis (niezweryfikowany)

a co wlasciwie takiego dobrego zrobila matka teresa?
S. (niezweryfikowany)

a co wlasciwie takiego dobrego zrobila matka teresa?
urlis (niezweryfikowany)

a co wlasciwie takiego dobrego zrobila matka teresa?
S. (niezweryfikowany)

a co wlasciwie takiego dobrego zrobila matka teresa?
Romantiko (niezweryfikowany)

...fajna dyskusja o Marku Kotanskim ;)
boru (niezweryfikowany)

nic dodac nic ujac <br> <br>pozdrawiam
danone (niezweryfikowany)

ej ziomale ziomalki Kotanski był skrzyżowaniem dobroci Matki Teresy z charyzmą Gandhiego <br>i pamiętajcie o tym
tomaszek niedowiarek (niezweryfikowany)

a co wlasciwie takiego dobrego zrobila matka teresa?
COZAC (niezweryfikowany)

a co wlasciwie takiego dobrego zrobila matka teresa?
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Przeżycie mistyczne

Mój pokój, letni wieczór, sama w mieszkaniu, przygaszone żółte światło lampki, dwa piwa do towarzystwa

Z racji niedużej masy ciała (<50kg), braku jakiejkolwiek tolerancji na substancję i lekkiego napięcia związanego z jej zażyciem (pierwszy raz), oraz ogólnej podatności na działanie środków psychoaktywnych - chcąc delikatnie zapoznać się z 4-HO-METem, dzielę 50g na 4 ścieżki (~12.5mg) i wciągam jedną. Następnie czekam...

...i tak, niby wiem, że tryptaminy potrzebują chwilę na załadowanie, ale gdy po kwadransie jeszcze nic nie czuję, na wszelki wypadek dorzucam odrobinę, też donosowo. Tak na oko, całościowo porcja mogła dojść do 20mg. Jeszcze chwila... i zaczęło się.

  • Benzydamina

nazwa substancji: benzydamina (tantum rosa)

poziom doświadczenia: pierwszy raz benzydamina, wczesniej mj, dxm, alkohol

metoda zażycia: doustnie

set&setting: najpierw w mieszkaniu, pozniej wycieczka po pubach

czy dane doświadczenie mnie zmieniło? : jak kazde inne


  • Marihuana
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Nastrój bardzo dobry, nastawienie pozytywne. Marihuana spalona po raz pierwszy w domu w samotności.

Zamierzam opisać tutaj moje któreś z rzędu spotkanie z marihuaną. Postanowiłem tym razem zapalić porcję samemu w domu, bez udziału osób trzecich. Byłem ciekaw różnicy w przeżyciach, chociaż słyszałem wiele negatywnych opinii o paleniu w samotności.

  • Dekstrometorfan

nazwa substancji: DXM (dekstrometorfan)

poziom doświadczenia: DXM brałem przez dwa lata.

dawki: od 100mg do 900mg

metoda zażycia: zawsze doustnie



Nie opiszę tu konkretnej jednej fazy na DXM, lecz chciałbym na DXM spojrzeć z perspektywy dwóch lat brania, od czasu gdy zaczynałem do czasu gdy skończyłem z tym środkiem raz na zawsze.



A więc od początku...