Kryzys kwitnie, marihuana rośnie

W Kownie marihuana porosła spore połacie terenu, w tym jedną parcelę wielkości kortu tenisowego

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/AFP 2002-08-01

Odsłony

7267
Wyraźną oznaką kryzysu gospodarczego na Litwie jest marihuana bujnie porastająca parki Kowna, drugiego co do wielkości litewskiego miasta. Władz nie stać na odchwaszczenie skwerów, podała policja.

Na przystrzyżenie trawy i likwidację marihuany miasto potrzebuje około 400.000 litów (115.000 euro), którymi nie dysponuje.

W Kownie marihuana porosła spore połacie terenu, w tym jedną parcelę wielkości kortu tenisowego, ale rośliny nie są wystarczająco duże, by użyć ich do produkcji narkotyków.

Policja przyznała, iż nie wiedziała nic o tym, że w parkach rośnie marihuana i nie ma pojęcia, skąd się tam wzięła. Ostatnio wszczęto dochodzenie w tej sprawie.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

scr (niezweryfikowany)

ciekawe czy u nas też tak będzie ;)
kwinto (niezweryfikowany)

ile kosztuje bilet pkp z opola do kowna?? :>
Tomoraminium (niezweryfikowany)

trawa by mogła rosnąć i w wwa, np. w ogrodzie saskim... <br> <br>
MiMBaL (niezweryfikowany)

trawa by mogła rosnąć i w wwa, np. w ogrodzie saskim... <br> <br>
just me:) (niezweryfikowany)

kruca skad by skombinowac duzo w miare dobrych nasionek.. no tak, wyhodowac i zapylic, ale szkoda bedzie ;&gt;&gt; <br>bo z checia bym tak zalesil ;&gt; kawalek parku u nas, ale czyms lepszym...
mode (niezweryfikowany)

Ludzie, ludzie mam wielkiego plisa... <br>...przyślijcie mi ruderalisa. <br>Oczywiście pure ruderalis może być i z Kowna, przydałby się do zapokrzywiania jakichkolwiek rejonów zamiast pokrzyw, itd, itd. <br> <br>Kuda ja najdu ruderalis? <br>Jest to kuda to w polsze ili niet? Mnje nado podumać sztoby ja pojechal k Kownu za nasiennami?
Fusarium (niezweryfikowany)

Ludzie, ludzie mam wielkiego plisa... <br>...przyślijcie mi ruderalisa. <br>Oczywiście pure ruderalis może być i z Kowna, przydałby się do zapokrzywiania jakichkolwiek rejonów zamiast pokrzyw, itd, itd. <br> <br>Kuda ja najdu ruderalis? <br>Jest to kuda to w polsze ili niet? Mnje nado podumać sztoby ja pojechal k Kownu za nasiennami?
mode (niezweryfikowany)

Ludzie, ludzie mam wielkiego plisa... <br>...przyślijcie mi ruderalisa. <br>Oczywiście pure ruderalis może być i z Kowna, przydałby się do zapokrzywiania jakichkolwiek rejonów zamiast pokrzyw, itd, itd. <br> <br>Kuda ja najdu ruderalis? <br>Jest to kuda to w polsze ili niet? Mnje nado podumać sztoby ja pojechal k Kownu za nasiennami?
Fusarium (niezweryfikowany)

Ludzie, ludzie mam wielkiego plisa... <br>...przyślijcie mi ruderalisa. <br>Oczywiście pure ruderalis może być i z Kowna, przydałby się do zapokrzywiania jakichkolwiek rejonów zamiast pokrzyw, itd, itd. <br> <br>Kuda ja najdu ruderalis? <br>Jest to kuda to w polsze ili niet? Mnje nado podumać sztoby ja pojechal k Kownu za nasiennami?
AleX (niezweryfikowany)

kruca skad by skombinowac duzo w miare dobrych nasionek.. no tak, wyhodowac i zapylic, ale szkoda bedzie ;&gt;&gt; <br>bo z checia bym tak zalesil ;&gt; kawalek parku u nas, ale czyms lepszym...
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

[wstep]



postaci - dwie

Swiety

ja

substancja zazyta

grzybki = psylocybina/psylocyna

60-70 sztuk w postaci wywaru (doustnie oczywiscie)

cele

trip miejski

sceneria

duze, pelne ludzi miasto

grudniowy weekend (ok. 2 tygodnie do Swiat)

dekoracje swiateczne, lampki, neony

pozne popoludnie --> wieczor



[koniec wstepu]


  • Dekstrometorfan

Swój własny przytulny dom. Za oknem cisza i piękny zapach unoszący się po deszczu

Siemanko!

Dawno mnie tutaj nie było, a bardzo miło odwiedza mi się to miejsce, więc dlaczego nie wykorzystać sytuacji i coś skrobnąć od siebie.

Waga:61
Wzrost: 180
Wiek: 25

Prawie klasyka - na rozbieg 200 mg, na peak'u (wiem powinno być na zejściu - już nie mogłem wytrzymać) 600 mg. Łącznie 800 mg DXM. Zakręciłem się dziś trochę bo jeszcze syrop Acodin 300 mam. Ale dawno z dyso do czynienia nie miałem i powiem szczerze, że się boję. 800 będzie w sam raz. Są klony na ratunek...

  • Dekstrometorfan
  • Marihuana

Doświadczenie: DXM, THC, Amfetamina

Set & Setting: Pozytywne nastawienie. Lekko zmęczony alkoholem wypitym dnia poprzedniego.

Substancja: DXM(30 tabletek acodinu) i THC (1,5 grama MJ)

Wiek: 18 lat

Waga: 69 kg

  • Hydroksetamina
  • Hydroksetamina
  • Pierwszy raz

Dom, wolne, lekki wkurw

15:10

Odważam 5 mg, wciągam. Pachnie trochę kiszonymi ogórkami, smak jeszcze niezbyt mi się wyklarował. stawiam na po syntezie. Może dałbym radę wyczyścić acetonem ale nie mam pewności czy to zadziała i nie mam tez najmniejszej ochoty czekać choćby i sekundy dłużej. 

15:16

Wydaje mi się, że czuję pierwsze, delikatne efekty w postaci mrowienia w głowie i lekkiej, neutralnej dysocjacji. Możliwe placebo. 

15:20