W-m Policja informuje

Informacje z 7 i 8 marca 2006 r.

louis

Kategorie

Źródło

służby prasowe policji

Odsłony

2380
Informacje z 7 i 8 marca 2006 r.

Policjanci z Bartoszyc zatrzymali 21- letniego mężczyznę z narkotykami.

Wczoraj około godziny 19.00 bartoszyccy policjanci zatrzymali 21- letniego Grzegorza R., który posiadał przy sobie narkotyki. Podczas przeszukania jego odzieży funkcjonariusze w portfelu znaleźli woreczek, w którym był około 1 grama haszyszu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. Po przesłuchaniu zostanie mu przedstawiony zarzut posiadania środka odurzającego. Grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności.


Informacje z dnia 7 marca 2006 r.

Kierował samochodem pod wpływem alkoholu, przewoził nielegalne towary i narkotyki. To efekt kontroli drogowej policjantów z Ełku.

Wczoraj ełccy policjanci ruchu drogowego zatrzymali w Ełku do kontroli samochód osobowy marki Audi 100. W trakcie kontroli policjanci od kierowcy 37-letniego Dariusza J. mieszkańca Ełku wyczuli zapach alkoholu. Badanie alkotestem potwierdziło, że miał w wydychanym powietrzu ponad 0,5 promila alkoholu.

Dalsza kontrola policjantów przyniosła kolejne odkrycia. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli ponad 24 gramy kokainy. Narkotyk ten mógł stanowić blisko 244 jednorazowych porcji o szacunkowej wartości 19 tyś. zł. Oprócz narkotyków kierowca przewoził jeszcze 1090 paczek papierosów oraz 25 litrów spirytusu bez znaków skarbowych akcyzy. Wartość tego mienia to ponad 7,5 tyś. zł. Dariusz J. mógł narazić Skarb Państwa na uszczerbek podatku akcyzowego w wysokości ponad 12 tyś. zł.

Teraz kierowca odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, posiadanie kokainy oraz posiadanie wyrobów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Policjanci ustalają także czy zabezpieczone narkotyki zamierzał sprzedać innym osobom. Jeżeli się to potwierdzi, mieszkaniec Ełku w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • LSD-25
  • Marihuana

Odczuwałem podniecenie i ekscytację, w pewnym stopniu lęk przed nieznanym, gdyż było to moje drugie doświadczenie psychodeliczne w życiu. Akcja była spontaniczna, zażyłem kartonik 3 godziny po rzuceniu mi propozycji zarzucenia i do samego końca nie byłem pewny czy chcę to zrobić, jednak ciekawość i perspektywa zrobienia czegoś szalonego wygrała. Podróż odbyłem z kolegą (D.), na początku akcja toczyła się w moim pokoju, później w niewielkim parku w centrum miasta.

Witam serdecznie wszystkich czytelników Neurogroove. Po długim czasie czytania raportów o wszelakich substancjach postanowiłem podzielić się moją historią. Jest to mój pierwszy trip raport, nie tylko publikowany ale i napisany w ogóle. Zapraszam do przeczytania :)

  • Dekstrometorfan
  • Inne
  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

Miasto, przyroda, środki transportu, dom Nastawienie: podekscytowanie i brak strachu

Mały znaczek z wydrukowanymi wzorkami i 125ug LSD w sobie wysłał nas w podróż - podwójną - zewnętrzną i wewnętrzną.

W podróż, w której ważniejsza niż cel była droga. Rzeczywistość malowała się niczym impresjonistyczne obrazy ukazując nam całe piękno chwil, tak ulotnych i przypadkowych jak nasz los w którym mały krok decyduje o reszcie zdarzeń - chaotycznych i przypadkowych.

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

30 grudnia, 21:20

  • Amfetamina

Nazwa substancji : amfetamina (o.k. 0,4 grama dobrego, białego proszku, przyjęte donosowo), 3 tabletki (pentagramy, doustnie)


Poziom doświadczenia: marihuana, haszysz, amfetamina, ekstazy, DXM, benzydamina, efedryna, kodeina, tramal, terezepam, guarana