The answer you entered to the math problem is incorrect.

Moby i kokaina

Anonim, 24. Sierpień 2004 - 17:38 :: | | |

Fani zgromadzeni na spotkaniu w nowojorskim "China Club" usłyszeli szczegóły tej historii z ust samego muzyka. Moby, będąc w jednym z nocnych klubów na Times Square w Nowym Jorku, zaofiarował striptizerce 400 dolarów za samą rozmowę. W odpowiedzi dziewczyna dała mu woreczek z kokainą.

Moby zażył cały narkotyk, co bardzo rozsierdziło striptizerkę.

Właśnie mu weszło...:8]
"Mam 38 lat, a nigdy wcześniej nie zażywałem kokainy. Nie wiedziałem, że powinienem się z nią podzielić" - przyznaje muzyk.

W ramach przeprosin Moby kupił jej butelkę szampana wartą 400 dolarów. Po powrocie do domu, nie był w stanie zasnąć i postanowił zadzwonić do swojej byłej dziewczyny.

"Po jej przyjeździe uprawialiśmy całą noc seks" - dodaje artysta.

Cała sytuacja wydaje się być zaskakująca, gdyż Moby znany jest ze zdrowego trybu życia. Artysta głosił wcześniej, że nie je mięsa, nie pije alkoholu, ani nie zażywa narkotyków.

Odpowiedz

Please solve the math problem above and type in the result. e.g. for 1+1, type 2
Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <h3> <a> <em> <strong> <cite> <address> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <b> <i>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • You may link to Gallery2 items on this site using a special syntax.
Więcej informacji na temat formatowania